Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2 SETUP  (Posjeta: 1290 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline paranoid151

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X
SF2 SETUP
« : 11 Srpanj, 2008, 11:31:00 »
eh ovako stari problemcic na skuteru sam rijesio...pa sad planiram da uradim neki mid race setup.
posto na skuteru imam vario polini speedcontrol pa onda sam planirao i cilindar isto polini i dosta stvarcica,znaci spuh i sta sve ide uz to...
pa eto ako neko moze da mi sastavi po svom misljenju bio bih vam zahvalan ! ! ! ! ! ! !!

 :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #1 : 11 Srpanj, 2008, 11:38:13 »
Midrace na SF2? Bez puno znanja, alata i vjestine nemoj se u to upustat.
Pogledaj po forumu (na primjer) Hac-ov Midrace projekt na Peugeotu pa ces vidjeti u sto se upustas
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=5733.0
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2008, 11:40:16 3alfa3 »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #2 : 11 Srpanj, 2008, 13:32:37 »
u mom projectu imaš sve što ti treba,al za midrace na pežou treba dosta turpijanja......ima sad već par dobrih pežo setupa kod nas sa prerađenim sport cilindrima i yasuni R,stage 6 pro i polini 4 race spuhom,dosta fino idu ali nisu midrace .....takav setup bi ti preporučio cca 10tak konja..... MHR replica ili trophy i yasuni R ,BGM usis ,karb 19......cilindar treba malo doradit za 10tak konja izvuć na pežou
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #3 : 11 Srpanj, 2008, 18:45:11 »
dovoljan je pogled u moj topic da odustaneš u trenu...
uglavnom bez dobrog usisa, prerađenog cilindra i dobrog auspuha ništa..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #4 : 11 Srpanj, 2008, 18:54:35 »
ma daj nemoj nista radit previse love je to .jedino ako si ko hac da imas znanja pa da si slozis tak nesto ko sto on ima.hac sta ja to cujem pila ide 130kmh s novim setup-om  :toothy10:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #5 : 11 Srpanj, 2008, 21:46:32 »
tko ti je to rekao?  trenutno trekker stoji u radioni bez mašine,nemam vremena sve posložit gore.......toliko je išao sa prošlogodišnjim setupom kad sam stavio dugu getribu,možda čak koji km više.....a ova nova bi se trebala vrtit bar još 1000 rpm više pa bi trebalo bit i krajnje nešto više,mada mi je to nebitno jer nisu te brzine za scoot od 70 kg i 12 cola točkove.....mogli ste već iz mojih videa zaključit da me zanima isključivo ubrzanje od 0-100 kmph
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #6 : 11 Srpanj, 2008, 23:06:58 »
ja sam danas došao od 0-80kmph za par sec..
respect..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #7 : 12 Srpanj, 2008, 01:20:22 »
ja sam danas došao od 0-80kmph za par sec..
respect..

A jel? Gotova razrada?
Poceo si ga vozit kak spada?

 :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #8 : 12 Srpanj, 2008, 07:13:31 »
pa ne još kak spada, još su teške rolice gore, još ću proć 100 km pa stavit lakše..
trebam i zavarit onu prirubnicu to ću drugi tjedan kod frenda na faksu, da mogu stavit taj polini usis..
al ja sam zadovoljan i kak sad ide. ono gus..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #9 : 14 Srpanj, 2008, 14:37:49 »
tko ti je to rekao?  trenutno trekker stoji u radioni bez mašine,nemam vremena sve posložit gore.......toliko je išao sa prošlogodišnjim setupom kad sam stavio dugu getribu,možda čak koji km više.....a ova nova bi se trebala vrtit bar još 1000 rpm više pa bi trebalo bit i krajnje nešto više,mada mi je to nebitno jer nisu te brzine za scoot od 70 kg i 12 cola točkove.....mogli ste već iz mojih videa zaključit da me zanima isključivo ubrzanje od 0-100 kmph
jbt koliko bi to islo da imas 16 cola ko npr. na cpi gtr-u

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SF2 SETUP
« Odgovori #10 : 14 Srpanj, 2008, 15:47:14 »
a vjerovatno isto bi išao jer bi kompenzirao veličinu točkova kračom getribom.....za sve postoji neki razlog zašto nešto postoji pa tako i za različite getribe za scootere
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR