Tehnički kutak > Tuning skutera

električna blokada

(1/3) > >>

roc:
Pročitao sam hrpu tema o blokadama. Nakon toga sam i napravio jednu koja sadrži kondenzator 10 mikro farada i 100V i potenciometar 100ohma 1W i kiper prekidač. Blokada radi ali strašno trokira. Jel neko zna elemente za blokadu,a da nema tog trokiranja. Hvala na odgovorima .

FeZox-team:
kucna izrada aj dobro neznam bas oces uspijeti da ne trokira
i da fulo si topic,,,, ovo je tuning

roc:
dajte need help  :help: :help:

zeezy:

--- Citat: roc - 28 Svibanj, 2012, 20:13:18 ---Pročitao sam hrpu tema o blokadama. Nakon toga sam i napravio jednu koja sadrži kondenzator 10 mikro farada i 100V i potenciometar 100ohma 1W i kiper prekidač. Blokada radi ali strašno trokira. Jel neko zna elemente za blokadu,a da nema tog trokiranja. Hvala na odgovorima .

--- Kraj citata ---

Neznam šta da ti kažem,ako si dobro spojio trebalo bi radit normalno sa tim komponentama,probaj slabiji kondenzator 3-5uF,takav sam ja stavio na svoj nrg al opet možda kod tebe je drukčije

roc:
 :help:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju