Tehnički kutak > Tuning skutera

Trajnost base kita???

<< < (4/10) > >>

roxyy:

--- Citat: ivan pralas - 15 Listopad, 2010, 16:13:37 ---pa to nije nista,mozes i mhr replicu voziti na tome...
bez problema drzi,pogotovo ako zamjenis lezajeve :icon_thumright:

--- Kraj citata ---

okok hvala

Shuky:
alfa sto ti znaci ovo sto si napisao.....
"Manje nego da je mjesavina 2% kad bi trebao raditi vise od serijale"  ....ne kontam  :dontknow: ???

Kamba:
...zato što sipate najskuplje ulje mislite da će trajat duže....ajd poslušaj šta ti ljudi govore i sipaj polu sintetiku.... :icon_thumright:
...Alfa hoće reć da ako sipaš previše ulja da će ti se nakupit gareži po klipu,glavi, auspuhu i da će to rezultirat ranijem zacvikavanju..... :icon_thumright:

3alfa3:

--- Citat: Shuky - 15 Listopad, 2010, 17:58:19 ---alfa sto ti znaci ovo sto si napisao.....
"Manje nego da je mjesavina 2% kad bi trebao raditi vise od serijale"  ....ne kontam  :dontknow: ???

--- Kraj citata ---

Sa 3% ciste sintetike ces natovarit puno taloga po mashini, a talog nije zdrav. Cak i 2% sintetskog ulja je na takvom setupu mzoda malo previse.
Toci polusintetiku i to 2% i imaj dobro postelan karb, ne stisci na hladno (ali ni ne zagrijavaj na leru predugo - dovoljno je minutu-dvije) i dugo ces vozit

marin18:

--- Citat: ivan pralas - 15 Listopad, 2010, 16:13:37 ---pa to nije nista,mozes i mhr replicu voziti na tome...
bez problema drzi,pogotovo ako zamjenis lezajeve :icon_thumright:

--- Kraj citata ---
ako cemo tako moze vozit i due+ na toj radilici,ali pitanje je koliko dugo,za neki bas base je oke i nebi moro mjenjat mozda samo lezajeve

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju