Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc na baotianu  (Posjeta: 1327 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dino_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: IXS
pomoc na baotianu
« : 12 Rujan, 2010, 10:43:17 »
iz baotiana bi skinuo onaj zadnji rep kamo se sarafi registracija, ali neznam kako da skinem a da ne ostetim i da ne rezem, molim pomoc :notworthy:

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #1 : 12 Rujan, 2010, 11:02:59 »
Trebao bi skidati stražnji far da sve ide kako treba, al može se i bez skidanja,,, odšarašiš one dvije matice  (10 ključ mislim) koje drže far i tu plastiku. prvo otkačiš sa onog držača ispred rezervara sa šarafcigerom ili nekak, dosta je plastika elastična al i ako pukne nije problem zalijepiti, vidjet ćeš da ćeš i poželit da malo pukne   :laughing7: ta plastika za koje je zakvačeno. kad to skineš samo skineš plastiku sa onih šarafa ispod fara. Ako hoćeš dodaj me na msn pa ti mogu i slike poslat   :icon_thumright:

Offline Dino_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #2 : 15 Rujan, 2010, 17:59:35 »
malo je i to problem zbog plastika, motor je jako, jako sacuvani i nije niti jedna plastika puknuta, pa neznam da onda idem to skidat? mislim, steta bi bilo da pukne koja plastika, makar sam si razmisljao da to odrezem sa vrucim nozam ispod gdje se ne vidi? to je najednostavnije tako! kaj velite na to?

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #3 : 15 Rujan, 2010, 18:05:53 »
malo je i to problem zbog plastika, motor je jako, jako sacuvani i nije niti jedna plastika puknuta, pa neznam da onda idem to skidat? mislim, steta bi bilo da pukne koja plastika, makar sam si razmisljao da to odrezem sa vrucim nozam ispod gdje se ne vidi? to je najednostavnije tako! kaj velite na to?

kolega to ti nije naj pametnija solucija ako se sta moze odsarafit vidom odsarafi al ako su ti vec plastike tako dobre steta je...ako imas lemilo mozes sa lemilom samo precizno i lagano ako ostane sta hrapavao lagano bruspapir poravnaj neravnine i to je to,....tako sam ja sebi skidao nosac tablice

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #4 : 15 Rujan, 2010, 18:12:30 »
U postupku koji sam objasnio plastika pukne oko 2mm i to na mjestu koje se ziher nemre vidit-ispod sica, a ako vraćaš tu plastiku pukotina ne igra nikakvu ulogu!

Offline Chole

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #5 : 18 Rujan, 2010, 02:24:23 »
Ja sam na svom Sprint Max-u to uradio...Samo sam skinuo tablicu i lijepo flexom odrezao i poslije tog prešao malo brus papirom i ponovo stavio tablicu..Al kad otpilaš plastiku od tablice štrapati ce te voda kad vozis po mokru,al jbg-a motor puno lijepše ozgleda..A plastike sam skidao puno puta,nije uopce komlicirano skinut,netrebas se brinut,sve lagano i ok.. ;))

Offline Chole

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc na baotianu
« Odgovori #6 : 18 Rujan, 2010, 02:26:04 »
I ostavi malo plastike ispod štop svijetla nazad da imaš ponovo gdje zašarafit tablicu..  :frajer: :frajer: