Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem vxr  (Posjeta: 2151 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Problem vxr
« : 31 Kolovoz, 2010, 03:06:07 »
Amo veliki 4t tjuneri,dakle imam problem s vxrom, guši mi se kod davanja gasa,u startu krene lipo pa ga zagusi pa krene i tako svako malo ga prekida, i nikako rijesit problem,pa san posudia warlbroa od 180ke i gle cuda,motor radi ko sat ide,ne prekida i sve 5. i nisan moga nac warlbroa za kupit,a momku san mora vratit ovaj karb i kupin opet keihina drugog i stavin na motor i opet isto sranje motor brlja i gusi se..karb san komplet rastavia i ocistia i motor nikako s keihinon da radi i koliko zivaca san potrosia,stavia san opet oglas da trazin karb.. ALI problem san rijesia..znaci motor je s warlbroon radia ok,a s dva keihina nikako..amo malo mucnite,da vidin bi li ko otkria problem..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem vxr
« Odgovori #1 : 31 Kolovoz, 2010, 03:15:49 »
kakav je setup karbova, jesu isti po setupu...
uzmi od marina walbro.. zanemari ponos i skini keihin  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Problem vxr
« Odgovori #2 : 31 Kolovoz, 2010, 03:17:04 »
Amo veliki 4t tjuneri,dakle imam problem s vxrom, guši mi se kod davanja gasa,u startu krene lipo pa ga zagusi pa krene i tako svako malo ga prekida, i nikako rijesit problem,pa san posudia warlbroa od 180ke i gle cuda,motor radi ko sat ide,ne prekida i sve 5. i nisan moga nac warlbroa za kupit,a momku san mora vratit ovaj karb i kupin opet keihina drugog i stavin na motor i opet isto sranje motor brlja i gusi se..karb san komplet rastavia i ocistia i motor nikako s keihinon da radi i koliko zivaca san potrosia,stavia san opet oglas da trazin karb.. ALI problem san rijesia..znaci motor je s warlbroon radia ok,a s dva keihina nikako..amo malo mucnite,da vidin bi li ko otkria problem..
laze, cicija ne da pare :toothy12:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #3 : 31 Kolovoz, 2010, 03:45:00 »
Problem je rijesen..karbovi su svi serijrki kako su izasli iz tvornice

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #4 : 31 Kolovoz, 2010, 20:47:23 »
Niko ni pokusat?

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Problem vxr
« Odgovori #5 : 31 Kolovoz, 2010, 22:57:27 »
da nije mozda jer si imao filter stari od vxr180 ? i kad si stavio novi od vxr 200 sve normalno ?

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Problem vxr
« Odgovori #6 : 31 Kolovoz, 2010, 23:26:05 »
isti jebeni problem sam ja imao, prvo sam promjenio karb, stavio od 180...isti drek...onda  stavio novu prirubnicu...isti problem...onda novu membranu, problem bio rijesen 60 posto...

nakraju sam ispostaio da kad sam skidao diznu sa fus kacavidom da mi se otkinuo komadic dizne i pao duboko unutra i to ga je jebalo...

za tvoj problem se moze samo nagadati :)...dizna? vakum?
4t

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem vxr
« Odgovori #7 : 31 Kolovoz, 2010, 23:29:26 »
ako zatreba dobar keihin imam ja,cijeli karburator je odlican :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #8 : 01 Rujan, 2010, 00:12:53 »
Evo napisa je nonejm gore,jer san mu vec reka..problem je bia toliko banalan da ga niste ni svatili ozbiljno.. filteri od vxra180 i od 200ice su naizgled malo drukciji,al svi ulazi i izlazi su im identicni,pa nisan moga virovat da je do toga,uglavnom,otkad san kupia motor,na njemu je bia filter od 180 vxra i warlbro od 200 i normalno je vozia,a onda kako san kupia novu masinu 200,dobia i keihin s njon,a proda svog warlbroa,i motor nije nikako radia,i onda san posudia warlbroa od 180ke i motor radia odlicno,pa san kupia novog kompletnog keihina,vratia warlbroa i opet ista sranja,dok nisan nabavia i filter od novijeg modela i ni sam nisan moga virovat da warlbro 180 i 200 rade normalno na filteru od 180,a keihin nece nikako, nego sad kad san stavia novi filter.motor se preporodia,ne brlja i prima konstantno gas..jos ne mogu virovat da tolika razlika moze bit u tin filterima,iako u keihina je dizna 90,a warlbroa mislim oko 115,sta isto nije malo..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Problem vxr
« Odgovori #9 : 01 Rujan, 2010, 00:17:22 »
si mogao lijepo pitat mene u cem je problem ;D

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #10 : 01 Rujan, 2010, 01:10:08 »
Eto,zna san da cin odgovorin da ce se nac pametnjakovici koji ce rec,sta njega nisan pita,kad san prvi put pita na forumu,niko nije odg,pa san drugi put pita,opet niko,i sad si izviria kad san stavia odg..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Problem vxr
« Odgovori #11 : 01 Rujan, 2010, 01:34:00 »
 :toothy12:

Keihin 90?  :o Walbro ima 118

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #12 : 01 Rujan, 2010, 02:16:45 »
Tako je,keihin 90,sad jel ima kakve razlike u karbovima,neznan,al 28 brojeva manja dizna,hmm

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Problem vxr
« Odgovori #13 : 01 Rujan, 2010, 13:52:09 »
Punp je to, s obzirom da nema neke velike razlike u steapu između starog i novog.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Problem vxr
« Odgovori #14 : 01 Rujan, 2010, 13:53:39 »
Eto,zna san da cin odgovorin da ce se nac pametnjakovici koji ce rec,sta njega nisan pita,kad san prvi put pita na forumu,niko nije odg,pa san drugi put pita,opet niko,i sad si izviria kad san stavia odg..
znas da sam te pitao da sam i ja imao takav problem...pa nisam bio na forumu da ti odg... :dontknow:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Problem vxr
« Odgovori #15 : 01 Rujan, 2010, 16:39:20 »
di se nalazi proizvodnja godine na karbu walbro?


i razlika voznje toga karba sa serijskom spuzvom u filteru za zrak i crvene malosijeve ?

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problem vxr
« Odgovori #16 : 01 Rujan, 2010, 17:13:55 »
Sta te tocno zanima? prvi model od vxra 180 je ima vakuum vise to je 01 i onda jos se proizvodia 02 i 03,taj je bia drukciji od ovog 180 i dvi vrste su bile 125 i 200, a sta se tice spuzve,nju mos eventualno liti stavit,sad kad ide zima,radije serijski jer se mijenja gustoca zraka i motor trazi vise goriva ili manje zraka..