Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem sa el i ručnim čokom  (Posjeta: 1319 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
problem sa el i ručnim čokom
« : 18 Kolovoz, 2010, 21:24:08 »
pozz ovak zajebavo me el čok cijelo vrijeme motor dok mi je hladan nema šanse da upali bez full gasa na el čoku sad sam uzeo orginal dellortho ručni pullup čok i dok je podignut klipič (ili ti hladan ugašen u slučaju el čoka) motor se upali i odma ugasi ak mu ja gas ne dodajem probavo sam brdo puta i nema čanse oče upalit samo dok mu je klipič spušten (ili ti upaljen u slučaju el čoka) ,uzeo sam taj ručni čok upravo da riješim to prvo paljenje a ono se stvar još pogoršala sad više neznam kaj bi mu moglo bit skinuo sam cijeli karb očistio ga sa karb cleanerom ispuho ga sa compesorom (misleči da mu je neki od kanaliča zaštopan) stavio nove brtve na njega i fakat više ne kužim kaj bi mu moglo bit još ,molim pomoč da nisu lamelice otišle ili kaj  ???

 

evo dok je ovak podignut nema šanse da motor ostane upaljen sam se upali i motor se odma kreče gasit ak mu ja gasa ne dodajem dok je u slučaju el čoka on uvijek u tom položaju hladan samo mu je malo duži klipič i ima iglu a sa ovim ručnimi nema šanse da ostane upaljen


jedino mogu motor upalit kad mu spušten klipič ovak al opet sa full gasom tak da sam vratio nazad el čok molim pomoč hvala




Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: problem sa el i ručnim čokom
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2010, 21:28:55 »
cvajo pod cokom ne moze radit

dignes manualni cok prije paljenja, kad upali, moras mu dodavat gas inace ce krepat, nabijas malo gasa 10-20 sek, spustis cok i bok

ak treba podigni i ler malo
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2010, 21:32:20 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem sa el i ručnim čokom
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2010, 21:35:14 »
cvajo pod cokom ne moze radit

dignes manualni cok prije paljenja, kad upali, moras mu dodavat gas inace ce krepat, nabijas malo gasa 10-20 sek, spustis cok i bok



ma on meni opče neče ostat upaljen koda se guši i nekaj dodajem mu ja gas al nek zakasnim sekundu odma se ugasi kak onda u slučaju el čoka dok mu je podignut klipič ostane upaljen,jel el čoku treba dosta dugo da se spusti skroz testiro sam ga na akomulatoru sad ak ti kažeš da je to normalno ok al nisam to očekivo  lol ,sam se upali i ugasi u roku 2-3 sekunde moraš mu gas nabijat opče da bi osto upaljen
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2010, 21:53:33 funkyzg26 »