Tehnički kutak > Napravi sam
LED ŠTOP SVJETLA I LED MALI ŽMIGAVCI
karambaVK:
Nije problem u tome što si rekao. nego si digao temu staru više od godinu dana. :icon_thumright:
Aprilia97:
--- Citat: karambaVK - 24 Srpanj, 2011, 10:07:38 ---Nije problem u tome što si rekao. nego si digao temu staru više od godinu dana. :icon_thumright:
--- Kraj citata ---
a dobro...nisam gledo... sory :P
igor.sb:
nema veze, al dobro si rekao
kad kocis i upaljen zmigavac skoro pa se nist ne vidi
al kad smo kod autora teme Nabukodonozor-a to sto ima duple zmigavce to je nist, jer kralj ima 2 prigusivaca na zxu (jedan ispod drugog ak sam dobro vidio) :omfg:
Zeljac:
evo dobro da si digo temu ;D meni trebaju doci ali bgm ti farovi koji imaju svjetlo stop i zmige i daj mi reci jel si ti na kraju uspio to rjesit da radi normalno i kak spada i vidim u postu prije da pise da imas xenone pa jel moze ditech to terat ?
Aprilia97:
--- Citat: Zeljac - 25 Srpanj, 2011, 10:35:27 ---evo dobro da si digo temu ;D meni trebaju doci ali bgm ti farovi koji imaju svjetlo stop i zmige i daj mi reci jel si ti na kraju uspio to rjesit da radi normalno i kak spada i vidim u postu prije da pise da imas xenone pa jel moze ditech to terat ?
--- Kraj citata ---
koliko ja znam ditech može `terat´ :D
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju