Tehnički kutak > Tehnička pitanja

F12 previše vibrira

<< < (4/5) > >>

svbeljan:
ma nije mi jasno o kakvim vi selen blokovima pričate  :dontknow:
gledo sam one gumice šta su na mašini i kroz koje prolazi ona šipka koja ide na nosač.
te gumice su u ok stanju. za par dana cu pogledat vario i kvačilo pa da vidim šta to melje....mislim da se to klizači čuju.

Iwo SR Tuono:

--- Citat: miha_nrg - 31 Svibanj, 2010, 12:02:10 ---naravno sve ću to radit ja glavni meaničar.....hahaha....a o stanju skutera nećemo pričat... :-X :-X :-X :-X

--- Kraj citata ---
da, gle, river ga je takvog i kupio tako da ono, nije on sj#bo taj skuter pa ga prodao, on je sredio mašinu da to vozi, skidali smo 2+ dolje cilindar je ogledalo bio, a šta se tiče svega ostalog takav je i bio i taj malaguti je na gas dizao na kolo, samo prijenos mu šušti jako i to sam vam i rekao da sve skinete i pregledate jel ovo ostalo je koliko toliko ok ;)

e i prirubnica će vam trebat nova ja mislim  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

svbeljan:

--- Citat: Iwo SR Tuono - 31 Svibanj, 2010, 23:00:02 ---da, gle, river ga je takvog i kupio tako da ono, nije on sj#bo taj skuter pa ga prodao, on je sredio mašinu da to vozi, skidali smo 2+ dolje cilindar je ogledalo bio, a šta se tiče svega ostalog takav je i bio i taj malaguti je na gas dizao na kolo, samo prijenos mu šušti jako i to sam vam i rekao da sve skinete i pregledate jel ovo ostalo je koliko toliko ok ;)

e i prirubnica će vam trebat nova ja mislim  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

--- Kraj citata ---
hhaahhahahaha...
ma daj XD
sta je ono diht masa namazana preko prirubnice......ja sam skoro proplako od smijeha ^_^   
prirubnica ce sjest na njega home made ....by miha's deda :P    za par piva :)
a od vibracija je valjda i vida za zrak ispala  :laughing7:   probat cu novu nabavit jer sad radi pod čokom stalno  :angry7:
možda nove navoje na deklu, al moram vidit di nabavit M7 sa imbus glavom.
al ovo šta trese tolko me najviše brine.....se tako od uvijek treso ?

Iwo SR Tuono:
je, on ga je isto kupio sa vibracijama koliko se ja sjećam :icon_biggrin:

svbeljan:
di su ti selen blokovi na minarelli mašini ?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju