Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problematicni Beverly 200  (Posjeta: 1396 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mountain37

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Problematicni Beverly 200
« : 22 Travanj, 2010, 22:41:31 »
Kao sto naslov kaze-novi problem.Sada kad stajem na semaforu se pali lampica od ulja,a ponekad se ugasi i nemogu ga jedno vrjeme upaliti.Posto me muci rad motora od kako je mjenjan remen i rolice i ljudi mi preporucaju da otvorim vodenu pumpu i sada ja vas pitam jel moguce da se i gasi radi toga?

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Problematicni Beverly 200
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2010, 00:34:01 »
Kao sto naslov kaze-novi problem.Sada kad stajem na semaforu se pali lampica od ulja,a ponekad se ugasi i nemogu ga jedno vrjeme upaliti.Posto me muci rad motora od kako je mjenjan remen i rolice i ljudi mi preporucaju da otvorim vodenu pumpu i sada ja vas pitam jel moguce da se i gasi radi toga?

da seg asi radi vodene pumpe :icon_scratch: :nono:

jedino ako motor prokuva,al to bi i vidia,a ovo sta se tice paljenja lampice ulja je amo rec i normalno jer ima plitak karter,a i kad motor radi neka faca ko "malaguti" pa cita sta pise u manualu ili na bloku pa nalije 1l ulja s izmjenon filtera :laughing6: :laughing6:

a kad ja recen da stavin 1,25,onda san ja debil i neman pojma..