Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Yasuni - bučan?

<< < (5/6) > >>

B.E.G.A:

--- Citat: pajo - 07 Travanj, 2010, 20:22:06 ---
kad sam imo malossi sport koji je zacviko zbog siromašne smijese spuh se grijo da je to nenormalno i boje po se je dobio u 10km.

--- Kraj citata ---

Ja sam sa svojim Tecnigasom napravio cca 500km i vec je tamno smeđe boje,a boja svijecice skoro idealna :dontknow:

ToNYGP1Racing:

--- Citat: B.E.G.A - 07 Travanj, 2010, 21:58:59 ---Ja sam sa svojim Tecnigasom napravio cca 500km i vec je tamno smeđe boje,a boja svijecice skoro idealna :dontknow:

--- Kraj citata ---
A takav je materijal... Cekaj je ti korm ili titan?  :icon_scratch:

Dirk23:

--- Citat: nostra - 07 Travanj, 2010, 09:41:14 ---iso miki,šta će od zvuka tek ovaj moj proizvodit,kupio sam polovnog i kad sam ratavio top vuna je naspram  tvoje kad bi uspoređivali izgledala ovako:
tvoja vuna = mali bljedunjavi mulat
moja vuna = ogromni nigga iz zimbabavea aka dikembe mutombo...

--- Kraj citata ---

Da, to je onaj moj, zao mi je da je tako, ali znao sam radit sa njim i ture od po 200+ km, vise puta, sa jaaako malo odmora, u dvoje, hebiga, potrosni materijal.

I onda kada cujem da ovdje neko govori, da je vuna na yasuniu nepoderiva, neznam dali da placem ili da se smijem  :icon_biggrin:

B.E.G.A:

--- Citat: ToNYGP1Racing - 07 Travanj, 2010, 22:01:54 ---A takav je materijal... Cekaj je ti korm ili titan?  :icon_scratch:

--- Kraj citata ---

Nije krom ;)

ToNYGP1Racing:

--- Citat: B.E.G.A - 07 Travanj, 2010, 22:29:46 ---Nije krom ;)

--- Kraj citata ---
jel to ovaj sa slike?  :icon_scratch:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju