Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beneli bolid  (Posjeta: 7150 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Beneli bolid
« : 06 Srpanj, 2007, 23:27:54 »
evo beneli 491
mallosi sport KIT,mallosi kvačilo,reza i variomat
max speed realnih 120 :headbang:,ni 5+ / 5-
prvo video za zagrijavanje
http://youtube.com/watch?v=Jg2unt7Hdbc
pa slike
ovakvu rezu ćete teško nać u hrvatskoj :toothy9: :icon_thumright:
kolko se vidi jedno 7-8 puta je padano s njega
evo slide svih slika koje imam
http://img452.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img452/2416/11838005942mq.smil
meni motor ide preodlično...imam napravljenih 1500km,roline sam s kitom stavio nove i dan danas mi cima kad dam gas,moram laganini...a kad vozim trebu je nezgodno jer dao sam jednom malo veći gas i pala je slučajno.. :toothy9:
?okoladdaaaddda

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2007, 23:35:35 »
upps zaboravio stavit sliku mog benelia i frendovog speedfighta :toothy9: :toothy12: :toothy12: :toothy9:
speedfighta operem u startu i u krajnjoj brzini,a dobro moj je za trke i sve mallosi djelovi dok on ima TOP,rezu i kvačilo loše
http://img485.imageshack.us/my.php?image=picture007wk1.jpg :happy6:
http://img522.imageshack.us/my.php?image=picture006xv6.jpg :happy6:
?okoladdaaaddda

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #2 : 07 Srpanj, 2007, 02:33:26 »
...i ti si nasao uspoređivati minarelli i peugeot

inace kakav ti to skuter imas za trke, imas base kit, malossi kvacilo koje?, predpostavljam da kad kazes variomat da mislis na multivar, i jos imas tu svoju tajanstvenu rezu zvanu tp nardo...lol...nemoj mi reci da jos imas 12mm frgu

btw...lijepe slikice  :hello:

laku noc
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2007, 02:44:15 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #3 : 07 Srpanj, 2007, 08:51:20 »
120 REALNE sa gusom  ::) :notworthy:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #4 : 07 Srpanj, 2007, 09:38:33 »
Niiiice  :notworthy: :notworthy:  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #5 : 07 Srpanj, 2007, 20:21:47 »
pa da beneli je za trke napravljen,u papirima mi isto piše da je...
mallosi sport kvačilo i mallosi sport KIT za trke,felge su dosta nove i gume
imam dellorto 17,5
ide baš ono bez zajebancije 120,jer ta skuter sranja od mjerenja uvijek varaju,evo ti dokaz,frendu ide TOMOS automatic 65 max a ovaj pokazuje 70-75 pa se ti misli...
?okoladdaaaddda

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #6 : 07 Srpanj, 2007, 20:30:47 »
pa da beneli je za trke napravljen,u papirima mi isto piše da je...
mallosi sport kvačilo i mallosi sport KIT za trke,felge su dosta nove i gume
imam dellorto 17,5
ide baš ono bez zajebancije 120,jer ta skuter sranja od mjerenja uvijek varaju,evo ti dokaz,frendu ide TOMOS automatic 65 max a ovaj pokazuje 70-75 pa se ti misli...

big lol pise u papirima hahaha

malossi sport 70(giza) je base kit
malossi kvacilo, imas fly i delta, nikakv sport

daleko je to tvoje od trkaceg, mislim pravog trkaceg, ajd da su neke mhr perverzije

i ide ti oko 100 prave, zajebi sve satove, pa cak one i na autu
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2007, 20:32:34 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #7 : 07 Srpanj, 2007, 21:43:39 »
to je klasicna minarelli masina,kakve trke. pa ima tu jos ljudi s benellijem,samo cekaj da se jave...
sportski gus??? da,malossi sport70, kojeg ima tu vecina.

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #8 : 08 Srpanj, 2007, 01:12:30 »
pa da beneli je za trke napravljen,u papirima mi isto piše da je...
mallosi sport kvačilo i mallosi sport KIT za trke,felge su dosta nove i gume
imam dellorto 17,5
ide baš ono bez zajebancije 120,jer ta skuter sranja od mjerenja uvijek varaju,evo ti dokaz,frendu ide TOMOS automatic 65 max a ovaj pokazuje 70-75 pa se ti misli...

big lol pise u papirima hahaha

malossi sport 70(giza) je base kit
malossi kvacilo, imas fly i delta, nikakv sport

daleko je to tvoje od trkaceg, mislim pravog trkaceg, ajd da su neke mhr perverzije

i ide ti oko 100 prave, zajebi sve satove, pa cak one i na autu

ide k**ra* moj 100,isto ko da kažeš R1 ne ide do 280 nego do 250...
pa autom smo mjerili i to hondom civic novom
ako mi ne vjeruješ vjeruj ovoj provali,NRG samo sa KITOM i rezom 135 e pa sad...
ja sigurno vjerujem da mi motor može tolko navuč,120 max,i s frendom sam se utrkivo sa af1 od 125cc i držo sam ga do 90 km/h i onda je samo preletio
?okoladdaaaddda

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #9 : 08 Srpanj, 2007, 01:21:20 »
zajebavam vam budale usrane,došo sam vas ovdje ismijavat,jeste ufurani,kakvi skuteri to su prdekalice male,ma taj moj frend sa Kitom e opro sam ga sa KTM SX 125 u startu i krajnoj
ja imam 17,5 god,vozim KTM SX125,97. god,vodeno hladjenje,40ks
jebale vas te zujalice,tu izmišljam,ako pogledate ni neznam o čemu govorim,nisam ni znao koja reza je to pa sam namjerno reko...nećete ju nigdje nać,nema je u hrvatskoj,pogodite koja je...ili šta god da sam napiso,samo dami kažete koja je :laughing7: :laughing7: :laughing7:
mutavi skuteraši,samo znate KIT KIT...
skuteri su za invalide,nema ni brzine..k**ra* su...kad sam bio mulac sam vozio automatica i dopizdio mi je nakon godinu dana,jer samo njuuuuuuu promijeni u 2. i to je to,dodje do 60 i nema više,a skuter nema ni brzine,ajoj da bar ima automatski mjenjač a ono k**ra*..to bi mi dopizdilo nakon 3 mjeseca
dečki bacite zujalice,nabavite zvjer ko ja i vozite se,radije nabrijte nekog tomosa ili kreidlera ili neku af1 50cc,ili nsr i rs 50,to su MOTORI,imaju bar brzine i to...ne shvaćajte ozbiljno ali ...! ja sam reko svoje :glasses9: :glasses9:
?okoladdaaaddda

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #10 : 08 Srpanj, 2007, 02:07:03 »
 :sad3:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #11 : 08 Srpanj, 2007, 02:14:19 »
zajebavam vam budale usrane,došo sam vas ovdje ismijavat,jeste ufurani,kakvi skuteri to su prdekalice male,ma taj moj frend sa Kitom e opro sam ga sa KTM SX 125 u startu i krajnoj
ja imam 17,5 god,vozim KTM SX125,97. god,vodeno hladjenje,40ks
jebale vas te zujalice,tu izmišljam,ako pogledate ni neznam o čemu govorim,nisam ni znao koja reza je to pa sam namjerno reko...nećete ju nigdje nać,nema je u hrvatskoj,pogodite koja je...ili šta god da sam napiso,samo dami kažete koja je :laughing7: :laughing7: :laughing7:
mutavi skuteraši,samo znate KIT KIT...
skuteri su za invalide,nema ni brzine..k**ra* su...kad sam bio mulac sam vozio automatica i dopizdio mi je nakon godinu dana,jer samo njuuuuuuu promijeni u 2. i to je to,dodje do 60 i nema više,a skuter nema ni brzine,ajoj da bar ima automatski mjenjač a ono k**ra*..to bi mi dopizdilo nakon 3 mjeseca
dečki bacite zujalice,nabavite zvjer ko ja i vozite se,radije nabrijte nekog tomosa ili kreidlera ili neku af1 50cc,ili nsr i rs 50,to su MOTORI,imaju bar brzine i to...ne shvaćajte ozbiljno ali ...! ja sam reko svoje :glasses9: :glasses9:
Nisi ti normalan,aj spavat :fy: :fy:   :hello:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #12 : 08 Srpanj, 2007, 03:34:58 »
kakva kretencina, sta si ti postigao sad time

balo jedan balavi

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #13 : 08 Srpanj, 2007, 14:40:30 »
joj igore baš sam mislio da si ti OK ali :sad3: :sad3:
ah šta ćete..kad ste mutavi i ne razumijete da su to prdekalice usrane..kupite si 125-icu ili nešt vće pa ćete bit face :glasses2: :glasses9:,ne nakitani skuter
jedino što valja je mašina od SR 150 i runer ona od 180 ako se nevaram na 50c kostur :headbang:
skuteri ne spadaju pod mopede a kamoli motore,nego kućčanske aparate... :laughing7: :laughing7: :laughing9:
ajde sredite skuter da izleda i da ide 110 bez KITA i da je 50cc,samo znate stavit KIT i onda ste face,ono scooter atack i druge slike,koj od njih je 50cc mi recite????? svi imaju 70cc,zato molim vas,skuter bez KITA je ko muha bez g#vn#
?okoladdaaaddda

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #14 : 08 Srpanj, 2007, 14:45:56 »
i ja sam mislio da si okej dok nas nisi popljuvao...jebiga sta ces

mislim nije mi jasno zasto si se regao kako bi nas mogao pljuvati, mislim ako te to veseli, onda super  :icon_thumright:

zivio ti meni
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #15 : 08 Srpanj, 2007, 20:19:35 »
jesi lacmu...ljudi ode ne voze skutere da budu face...ili neke jake motorčine,voze to jer vole to,a ovo šta neki voze 50ice skutere to more značit i da ljudi nemaju para za nešto drugo...
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #16 : 08 Srpanj, 2007, 20:49:45 »
joj igore baš sam mislio da si ti OK ali :sad3: :sad3:
ah šta ćete..kad ste mutavi i ne razumijete da su to prdekalice usrane..kupite si 125-icu ili nešt vće pa ćete bit face :glasses2: :glasses9:,ne nakitani skuter
jedino što valja je mašina od SR 150 i runer ona od 180 ako se nevaram na 50c kostur :headbang:
skuteri ne spadaju pod mopede a kamoli motore,nego kućčanske aparate... :laughing7: :laughing7: :laughing9:
ajde sredite skuter da izleda i da ide 110 bez KITA i da je 50cc,samo znate stavit KIT i onda ste face,ono scooter atack i druge slike,koj od njih je 50cc mi recite????? svi imaju 70cc,zato molim vas,skuter bez KITA je ko muha bez g#vn#
Da Bog da ti se k**ra* više ne diga,budalo glupa,misliš da si neka faca što voziš ktm-a od 125ccm iz 97.g koji sada ne vridi više od 5k kuna.Pa pogledaj po forumu i vidit ćeš koliko njih vozi duplo jače skutere od tog tvog smeča starog 10 godina.
Eladio,makni ovo đubre smrdljivo s foruma,doživotno :angry9: :angry5: :angry2: :cussing:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #17 : 08 Srpanj, 2007, 20:51:48 »
lol 17 i po godina..


ROOOFL

pa vidi se da su ti godine cak i vece od kvocijenta inteligencije... puses se tu ko vozim 125 ccm ovo ono a toliko si glup da neznas ni lagat kako treba  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

sritni ti kilometri na prdekalu od 125 ccm  :icon_thumright:

P.S. @ dino.... daj pusti tipa nije vridan zivciranja haha :) u papirima mu pise malossi kvacilo ... lool... pa ovaj ne da nema KTM-a nego nema ni puha...  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #18 : 09 Srpanj, 2007, 01:24:23 »
lol 17 i po godina..


ROOOFL

pa vidi se da su ti godine cak i vece od kvocijenta inteligencije... puses se tu ko vozim 125 ccm ovo ono a toliko si glup da neznas ni lagat kako treba  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

sritni ti kilometri na prdekalu od 125 ccm  :icon_thumright:

P.S. @ dino.... daj pusti tipa nije vridan zivciranja haha :) u papirima mu pise malossi kvacilo ... lool... pa ovaj ne da nema KTM-a nego nema ni puha...  :toothy12:
prdekalo koje je jedno od najačih 125 crosera,a ovo za mallosi kvačilo...ne piše to u papirima nego sam vidio od tog frenda da piše u vezi skutera da je za trke napravljen
kako nemam KTM-a,imo sam ja i CBR ali sam ju sj#bo,KIT 175cc polini i blokao mi :( :(
imo sam i piaggio pucha kao mulac,i petku nabrijanu i snjom se mogu kladit da te operem,ja sa KITOM i ti sa KITOM,opro biš me u startu ali kasnije biš mi gledo šupak..
a ovo radim radi dosade i zato što mi idete nak**ra*! :toothy9: :toothy12: ništa osobno,ali mogo bi ja ovdje ostat,niste tolko ufurani! "neki".... :toothy10: :toothy10:
?okoladdaaaddda

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #19 : 09 Srpanj, 2007, 02:54:55 »
lol 17 i po godina..


ROOOFL

pa vidi se da su ti godine cak i vece od kvocijenta inteligencije... puses se tu ko vozim 125 ccm ovo ono a toliko si glup da neznas ni lagat kako treba  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

sritni ti kilometri na prdekalu od 125 ccm  :icon_thumright:

P.S. @ dino.... daj pusti tipa nije vridan zivciranja haha :) u papirima mu pise malossi kvacilo ... lool... pa ovaj ne da nema KTM-a nego nema ni puha...  :toothy12:
prdekalo koje je jedno od najačih 125 crosera,a ovo za mallosi kvačilo...ne piše to u papirima nego sam vidio od tog frenda da piše u vezi skutera da je za trke napravljen
kako nemam KTM-a,imo sam ja i CBR ali sam ju sj#bo,KIT 175cc polini i blokao mi :( :(
imo sam i piaggio pucha kao mulac,i petku nabrijanu i snjom se mogu kladit da te operem,ja sa KITOM i ti sa KITOM,opro biš me u startu ali kasnije biš mi gledo šupak..
a ovo radim radi dosade i zato što mi idete nak**ra*! :toothy9: :toothy12: ništa osobno,ali mogo bi ja ovdje ostat,niste tolko ufurani! "neki".... :toothy10: :toothy10:
Ideš ti meni na k**ra*,šta bi ti mogo tu ostat??,jesi ti puko!Aj spavat i jebi si ti 125-icu koju ja operem sa 70-icom.Ti si kao neki bajker???Pa ti si balavi kreten koji nema pametnijeg posla nego čitat nešto što te ne zanima.Nemoj shvatit to ozbiljno :laughing7: :thefinger: :hippy2: :fingerr: :fy: :fy: :fy: :fy: :fy: :fy: :fy:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!