Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ----------> x-project <----------  (Posjeta: 70361 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #260 : 23 Ožujak, 2010, 14:09:32 »
evo danas malo novosti...stigao mi je karburator i polinijev rucni cok...to sam odma sve pospaja...samo mi je guma od ulja kratka pa moram nesto smislit kako da je produzim...posto ventilvar od naraka nije bio dostupan uzeo sam polinojev andam se da ce mi pasat...danas popodnre idem u nabavu materijala posto sam pogubio pola vida odlucio sam prominit sve tako da je lipo slozen da nema fusa...moram i filter goriva prominit jer je ovaj pun svega i svacega te nac jedno crijevo posto mi je sada sve kratko...sta se tice gljive za nju isto moram nac neko crijevo jer mi vise nepase ono staro...jutros mi mestar javio da su mi gotove plastike da je popitura sve tako da cu danas slozit plastike...zao mi je sto nema slika jer kao sto sam vec rekao nosim momentalno gamelu od moba al nadam se da ce bit slike do kraja dana...uzicat cu mob od nekoga heheh

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #261 : 23 Ožujak, 2010, 18:53:20 »
veceras cu uplodat slike uspio sam nac usb za mob...slozio sam plastike nisam prednju...jer nisam imao vremena pokupit ih...sutra cu ih poslagat...sad bi trebo malu pomoc...e sad ovako...crijevo od usisivaca mi vise nepase jer je pre usko,bio sam danas u gradu gledao sam crijeva od klime jedan kraj mi lipo sjedne na karb al drugi nikako u gljivu...e sad...da li netko ima kakvu ideju cime bi to mogao izvest...mozda neko crijevo od auta ili nesto...promjer strane karba je 40.5 al gljive je nesto manje ako netko ima nesto takih dimenzija nek mi se javi pliz....

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #262 : 23 Ožujak, 2010, 20:16:58 »
Zagrij necime postojecu cjev pa je oblikuj :hello:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #263 : 23 Ožujak, 2010, 22:13:22 »
ma pokusavao sam sve i svasta ma jednostavno neide...nemam pojma sta cu ma neda mi se davat 150 kuna za flextube...

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #264 : 23 Ožujak, 2010, 23:15:33 »
posto mi je pun qurac zajebavanja oko stavljanja gljive narucio sam felxtube i mirna bosna...problem rijesen....

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #265 : 24 Ožujak, 2010, 21:32:43 »
evo malo nosvosti...danas sam dobio informaciju ja stage6 u blokadi nekakvoj i da nema dijelova nigdi pa tako ni moje replice...sada moram skonbinirat nesto drugo...gledam ove yasunie brate ima ih stvarno koliko oces...ugl privukao me ovaj yasuni R al isto toliko i ovaj carrera city 16 sta ima licencu...cijena je dosta paprena....jel itko zna ista o navedenom spuhu...osim da mu je cijena visokih 250 eura...

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #266 : 25 Ožujak, 2010, 22:20:17 »
evo malo malo novosti posto su mi crijeva bila boze sacuvaj em sta su bila nagrizena od goriva em sta su popucala pa sam prominio druga...ugl platio sam 80 cm 20 kuna nemam pojma neka valjda pletena...deblja su troduplo od ovih obicnih i to sada izgleda bomba...jbg nemam slika

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: x-project
« Odgovori #267 : 25 Ožujak, 2010, 22:21:26 »
dobra i kvalitetna su ta opletena crijeva. ja ih imam već dugo na skuteru.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #268 : 25 Ožujak, 2010, 22:37:49 »
kaj imas iza disk?

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #269 : 25 Ožujak, 2010, 22:38:53 »
stvarno su odlicna i odlicno izgledaju...moram jos nabavit novi filter jer stari pun svaga is svacega evo bas geldam na sipu...ovako...ima jedan filter i kosta 2 eura a ima jos jedan kosta deset eura dali mi moze itko rec u cemu je stos evo linka

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/27026600/Fuel+filter.aspx ovaj je 10 eura
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/98803000/Fuel+filter+Scootamatic+6mm.aspx ovaj je 2.5 eura

nije mi jasno kako filter moze kostat skoro 80 kn sta je u njemu tako skupo....

jer ovi dole kod mene nemaju nista osim onih veliki al oni su boze sacuvaj

rakitje nemam iza disk...ovo su crijeva od goriva i od vakuma...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: x-project
« Odgovori #270 : 25 Ožujak, 2010, 22:40:07 »
odeš na benzinsku i kupiš si normalni filter za 10ak kuna i amen. nemoj izmišljat mlaku vodu sa ovom šminkom

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #271 : 25 Ožujak, 2010, 22:43:30 »
robi neizmisljam toplu vodu nego me samo zanima koja je caka sto filter kosta 80 kn....

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #272 : 25 Ožujak, 2010, 22:44:48 »
To ti je samo sminka :)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: x-project
« Odgovori #273 : 25 Ožujak, 2010, 22:45:26 »
robi neizmisljam toplu vodu nego me samo zanima koja je caka sto filter kosta 80 kn....
šminka se naplaćuje i to skupo. oba ova sa sipa su preskupa. uzmi onaj standardni sa benzinske i miran si.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #274 : 25 Ožujak, 2010, 22:49:32 »
šminka se naplaćuje i to skupo. oba ova sa sipa su preskupa. uzmi onaj standardni sa benzinske i miran si.
[

cini mi se da ce tako i bit...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #275 : 25 Ožujak, 2010, 22:54:25 »
Btw, ja sam svoj filter platio 2kn i drzi 3 god, serijski mi je bio ostecen te je cim sam kupio skuter, prvo vlazilo pa kapilo pa proljevalo gorivo :hello:
Zanima me kako ste vi rjesili vakuum ventile, ja sam stavio jedan s tomos motora za natapanje, nekako bezveze jer mi je pocelo na donju pipu izbacivati gorivo...
Novi vakuum ventil za skuter ima kupit u IM al dodje 80kn, neznam dali bi ga uzeo ili napravio bolju pipu, jer je vakuum koliko-toliko sigurniji za zastitu od kradje goriva naspram pipe :hello:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #276 : 25 Ožujak, 2010, 23:12:46 »
Btw, ja sam svoj filter platio 2kn i drzi 3 god, serijski mi je bio ostecen te je cim sam kupio skuter, prvo vlazilo pa kapilo pa proljevalo gorivo :hello:
Zanima me kako ste vi rjesili vakuum ventile, ja sam stavio jedan s tomos motora za natapanje, nekako bezveze jer mi je pocelo na donju pipu izbacivati gorivo...
Novi vakuum ventil za skuter ima kupit u IM al dodje 80kn, neznam dali bi ga uzeo ili napravio bolju pipu, jer je vakuum koliko-toliko sigurniji za zastitu od kradje goriva naspram pipe :hello:

hmmmm...stvarno neznam nikad osobno nisam ima problema stim...pa probaj prominit filter goriva a sta se tice vakuma stvarno neznam a da ti nije do karba...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #277 : 25 Ožujak, 2010, 23:18:18 »
ma dosta o meni, pricamo malo o betmenu :toothy12:
sretno u projektu kolega, bacit cemo jedan race i vecu kolicinu pica kad dodjes u Imotski :hello:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #278 : 25 Ožujak, 2010, 23:21:05 »
ma dosta o meni, pricamo malo o betmenu :toothy12:
sretno u projektu kolega, bacit cemo jedan race i vecu kolicinu pica kad dodjes u Imotski :hello:

heheh naravno ja bi radje ovo drugo sta si nabroja...prika cim dodje spuh dolazim gore...

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #279 : 26 Ožujak, 2010, 00:00:03 »
dali itko zna sta bi moga napravit sda ovim ventilvarom od malossia sta sam ga busio na 16 mm da li ikako postoji mogucnost da nekako sjedne ima li itko ikakvih ideja...jbt zao mije da ga bacim