Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji sreckovic!!!  (Posjeta: 2010 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Koji sreckovic!!!
« : 08 Lipanj, 2007, 13:31:30 »
« Zadnja izmjena: 08 Lipanj, 2007, 13:36:34 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Koji sreckovic!!!
« Odgovori #1 : 08 Lipanj, 2007, 14:47:38 »
prvi je dobro prosa..

al ovaj drugi klip.. pa ja bi zatuka lika ili nju.. jeote ovaj se privrce a ona sidi u auto po minute niti ne gleda jel ovaj ok.

a i ovi zadnji klip.. ovom triba uzet dozvolu i u zatvor ga bacit.. okrice se priko duple trake da nebi napravia 50m  :hmh: :angry7:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji sreckovic!!!
« Odgovori #2 : 08 Lipanj, 2007, 19:20:04 »
prvi je dobro prosa..

al ovaj drugi klip.. pa ja bi zatuka lika ili nju.. jeote ovaj se privrce a ona sidi u auto po minute niti ne gleda jel ovaj ok.

a i ovi zadnji klip.. ovom triba uzet dozvolu i u zatvor ga bacit.. okrice se priko duple trake da nebi napravia 50m  :hmh: :angry7:
Sve si rekao umjesto mene...

Treći clip - ono dvoje, mislim da je onaj suvozač (ako sam dobro pogodio - onaj koji je ostao ležati) gadno prošao iako mislim da nije ono najgore  :sad1:
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Koji sreckovic!!!
« Odgovori #3 : 11 Lipanj, 2007, 20:40:09 »
ma sve ovo...to se događa i u hrvatskoj ali ima nas koji su spretniji i gledaju...niko ne pazi...pogotovo u zadru,oduzima prednost,okriće se priko duple...punisher more sve to potvrdit je da jače motore ako nevidiš bar čuješ,ali skuter,s njin gineš samo tako...tamo kod plinare na stanovima,kad ideš od osnovne prima doli ravno,prvo mi je lik sta nasri druge trake,izlazia iz one uličice,pa krene pa stane,nezna šta će,pa odma iza toga ženska,bez gledanja oduzima prednost,ja sa 80 moran zakočit do 20,ako neideš iza drugog auta,tamo će te 100% skupit,kod bolnice tamo najčešće siku duplu,a kod merkatora me neki leek izgura sa ceste...doslovno...ja san na semaforu bia prije njega,zagradi mi put i siće mi putanju...nije normalan ovaj zadar,morat ću kupit krstaricu da bi me mogli vidit...
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Koji sreckovic!!!
« Odgovori #4 : 11 Lipanj, 2007, 22:22:45 »
zato se ja uredno provucen sastrane, blokan zadnje kolo i koji metar bokon prodjen. stavin skuter na nogaru na srid ceste i put auta... da vis kako se useru  :headbang:

izaseres ih ljuto i izderes se.. tebi je lakse.. a postoji sansa da drugi put i pogledaju

P.S. nije ti to samo u zadru... svugdi je tako.. mogu svatit da ima hendikepa i da nemogu ocjenit brzinu motora... al meni to ljudi rade s auton stalno.. ja se razletan a ovi mi se ubace u traku i moran na 20 na sat sa 100 dopeglat.. i onda ovaj ne ubrzava nista nego vozi laganini... dodje mi da polupan sve  :angry9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji sreckovic!!!
« Odgovori #5 : 12 Lipanj, 2007, 10:05:13 »
ma sve ovo...to se događa i u hrvatskoj ali ima nas koji su spretniji i gledaju...niko ne pazi...pogotovo u zadru,oduzima prednost,okriće se priko duple...punisher more sve to potvrdit je da jače motore ako nevidiš bar čuješ,ali skuter,s njin gineš samo tako...tamo kod plinare na stanovima,kad ideš od osnovne prima doli ravno,prvo mi je lik sta nasri druge trake,izlazia iz one uličice,pa krene pa stane,nezna šta će,pa odma iza toga ženska,bez gledanja oduzima prednost,ja sa 80 moran zakočit do 20,ako neideš iza drugog auta,tamo će te 100% skupit,kod bolnice tamo najčešće siku duplu,a kod merkatora me neki leek izgura sa ceste...doslovno...ja san na semaforu bia prije njega,zagradi mi put i siće mi putanju...nije normalan ovaj zadar,morat ću kupit krstaricu da bi me mogli vidit...
O... itekako potvrđujem...

Najgluplje izvedeno (nažalost radi zgrada) i najopasnije mjesto po meni je od HAK-a prema Jazinama (ona okuka)... prije i poslije okuke pješački a ljudi sjeku trake za nevjerovati (ima ih 3 - jednosmjerno)... samo čekaš crnu kroniku  :angry7:
Who's looking for punishment ??