Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: generic XOR  (Posjeta: 32749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: generic XOR
« Odgovori #100 : 04 Lipanj, 2007, 20:32:03 »
Kupuješ ga sljedeći tjedan... A nisi još sija na njega, nego nas ode pitaš kak'i je...? :icon_scratch:

Neznan, ali mora da imaš love na bacanje kad mo'š kupovat na neviđeno... :dontknow:

 :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
generic XOR
« Odgovori #101 : 04 Lipanj, 2007, 22:54:12 »
a vidija san ga u salonu mayer-moto st ako si bija tamo vidija si da nemožeš sist na nijednog jer su svi natrpani u ono malo mista....a u gradu ga nisan nigdi vidija samo san čuja da ga ima neki lik iz kambelovca...
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: generic XOR
« Odgovori #102 : 05 Lipanj, 2007, 09:13:24 »
Kupuješ ga sljedeći tjedan... A nisi još sija na njega, nego nas ode pitaš kak'i je...? :icon_scratch:

Neznan, ali mora da imaš love na bacanje kad mo'š kupovat na neviđeno... :dontknow:

 :laughing7:
ko guske u maglu :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
Odg: generic XOR
« Odgovori #103 : 05 Lipanj, 2007, 11:07:00 »
jbga    ;D
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #104 : 05 Lipanj, 2007, 11:15:28 »
ja isto samo banuo i kupio,  nisam isprobao..  :laughing9:

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
Odg: generic XOR
« Odgovori #105 : 05 Lipanj, 2007, 11:37:43 »
ma xor je odličan još je ovaj od 125 malo veći...samo šta jebe mali rezervoar kako san čuja...i neznan koju bi boju uzeja crna ili srebrena/siva?!
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #106 : 05 Lipanj, 2007, 21:37:47 »
ja isto samo banuo i kupio,  nisam isprobao..  :laughing9:
I ja.. valjda to svi rade šta kupuju Generice :toothy10:

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #107 : 05 Lipanj, 2007, 21:46:23 »
a vidija san ga u salonu mayer-moto st ako si bija tamo vidija si da nemožeš sist na nijednog jer su svi natrpani u ono malo mista....a u gradu ga nisan nigdi vidija samo san čuja da ga ima neki lik iz kambelovca...
Da, da, dobro si čuja  :toothy9: Ma možemo se dogovorit za probnu vožnju nije problem, samo šta sam slabo online... ali smislit ćemo nešto već :laughing7:
Ako imaš 197cm visine ne bi ti ga baš preporučija iako za te pare nećeš nać ništa bolje, a da je novo  :)
Prijatelj mi ima 202cm visine i vozija ga je - izgleda malo glupo na njemu hahaha
Iskreno, nisan falija šta san ga kupija, evo proša san 2000km sa njin i tek je sad počeja vuč kako triba, zna potegnit i malo priko 100km/h (baren prema satu).
Istina, da je rezervar mali, mislin se nabavit veći ili ce mi ga frend bravar napravit jer ovako moran svako 4-5 dana livat 3.4 litara hehe, a inače piše na pumpi za gorivo: ''ne točiti količine manje od 5 litara'' rofl

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #108 : 05 Lipanj, 2007, 21:58:48 »
ma xor je odličan još je ovaj od 125 malo veći...samo šta jebe mali rezervoar kako san čuja...i neznan koju bi boju uzeja crna ili srebrena/siva?!
Ima i plava  :icon_biggrin:

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #109 : 05 Lipanj, 2007, 22:01:29 »
Jel netko zna jel postoji za xor-a 125 nekakvi kit? Ja san nešto načuja o tome, ali neman pouzdanih informacija.I di bi moga ić kad bi tija prijenos sredit (poboljšat), a da je negdi u okolici Splita?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #110 : 05 Lipanj, 2007, 22:08:37 »
ma upitno je za svakog 4t koji kit bi isao na njega. zapravo se kitevi slabo rade za 4t, stavis drugu masinu i rjeseno.

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
Odg: generic XOR
« Odgovori #111 : 05 Lipanj, 2007, 23:08:27 »
Hebate ti si iz kambelovca a još te nisan vidija na tom motoru..btw ja san iz gomilice.. :headbang: reka mi je onaj lik šta prodaje u mayera da te vidija nedavno i da te XOR "DOBRO VUČE" ..
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #112 : 06 Lipanj, 2007, 18:39:20 »
ma upitno je za svakog 4t koji kit bi isao na njega. zapravo se kitevi slabo rade za 4t, stavis drugu masinu i rjeseno.
Misliš veću makinju?

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #113 : 06 Lipanj, 2007, 18:41:20 »
Hebate ti si iz kambelovca a još te nisan vidija na tom motoru..btw ja san iz gomilice.. :headbang: reka mi je onaj lik šta prodaje u mayera da te vidija nedavno i da te XOR "DOBRO VUČE" ..
Hehe to je i meni reka :icon_thumright:
Kad ćemo đir dogovorit? Očeš sutra popodne?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #114 : 06 Lipanj, 2007, 19:10:12 »
ma upitno je za svakog 4t koji kit bi isao na njega. zapravo se kitevi slabo rade za 4t, stavis drugu masinu i rjeseno.
Misliš veću makinju?

cijelu masinu stavis,vise cc i gotovo...

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
Odg: generic XOR
« Odgovori #115 : 07 Lipanj, 2007, 10:32:49 »
"VELIKI" KOLIKO SI ČEKA DA TI DOĐE MOTOR KAD SI GA NARUČIJA MENI JE ONI LIK REKA DA PETKOM DOLAZE IZ ZAGREBA...
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #116 : 07 Lipanj, 2007, 15:18:04 »
"VELIKI" KOLIKO SI ČEKA DA TI DOĐE MOTOR KAD SI GA NARUČIJA MENI JE ONI LIK REKA DA PETKOM DOLAZE IZ ZAGREBA...
Ma tjedan, dva- previše s obzirom da mi je reka za 3-4 dana, ali to je bilo prije sezone, možda in sada stižu češće ka šta ti je i reka...

Offline iprzic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #117 : 13 Lipanj, 2007, 14:01:48 »
Bok ljudi!

Evo i mene interesira XOR i to 125-ica. Koliko sam skuzio vas tu par ima taj skuter i nitko ne komentira najbitnije: po reklami ima Yamahinu masinu i trosi 1.8 l/100 km ?!?! Dajte iskustva! Osim toga, trgovine u ZG imaju dosta razlicite cijene - na www.jurec.hr je 10900 kn a na druga 2 mjesta 14000 kn. Prilicna razlika, zar ne? Kakva su iskustva s trgovcima i servisima? Hvala!

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #118 : 13 Lipanj, 2007, 21:33:27 »
Bok ljudi!

Evo i mene interesira XOR i to 125-ica. Koliko sam skuzio vas tu par ima taj skuter i nitko ne komentira najbitnije: po reklami ima Yamahinu masinu i trosi 1.8 l/100 km ?!?! Dajte iskustva! Osim toga, trgovine u ZG imaju dosta razlicite cijene - na www.jurec.hr je 10900 kn a na druga 2 mjesta 14000 kn. Prilicna razlika, zar ne? Kakva su iskustva s trgovcima i servisima? Hvala!
Koliko ja znam nema Yamahinu mašinu nego je mašina rađena po Yamahinoj licenci (pa ti sad odredi jel to dobro ili nije  :icon_biggrin: ) 100% ne troši 1.8 litara ili ja vozim nekog totalno razvaljenog xor-a, meni trosi skoro 3l, mislim  :laughing1:
Ja sam svog kupija, u Splitu, u Mayera, platija oko 12000. Ima san problema oko roka dostave, tj. dobija san ga otprilike 7-10 dana poslin nego šta je dogovoreno. Prvi servis obavljen uredno, nije bilo muljanja i došao me oko 250-300kn.
Preporuka: Pripazi kako su vide (šarafi) zavidani. Prepostavljan da je prilikom sastavljanja mog skutera to malo aljkavo napravljeno pa su mi dosad ispale 3 vide :headbang: Najgore sta je jedna od njih držala nosač auspuha, pa je on puka kad je osta samo na jednoj vidi, prilikon prelaska priko rupe. Tu su mi u servisu uredno zavarili tako da sa vidama vise nemam problema :notworthy:

Offline OKOCHA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: xor 125ccm/uskoro
Odg: generic XOR
« Odgovori #119 : 18 Lipanj, 2007, 12:05:13 »
APRILIA LEONARDI 150 cm3, 2002.g., 15.000 km, kufer, odlično stanje, napravljen kompletan servis (remen, faz lanac, pločice, nove gume, baterija), cijena 10.700 kn

recite mi svoje mišljenje o ovom oglasu planiram ga kupit samo san čuja da nije baš dobro kad se minjaju ovi remeni i lanci... :headbang:
Šta ti se dogodi kad ti do?u dva jaja na o?i?
.
.
k**ra* u ?elo