Općenito > Generalno o skuterima

generic XOR

<< < (15/30) > >>

roby44:
moguce, jedino to moze bit ako je brtva od nekakvog lima.

fvedran:
e pazi sad. Od sinoc mi se smanjila max brzina. Prije je bila na 50 sada tek mrvicu ispod, i jedino se pomakne ak sam na maloj nizbrdici. Bojim se da ga je zagusilo kak je i Roby rekao da bude. kaj mislite?
Stoga, daj molim te Roby gdje da kupim (gdje preporučaš) taj spuh (i koji) i variomat, rekli smo malossi.
P.S. 15-ak postova prije aposaric-u preporucas derbijev vario. Zakaj? kaj nisu iste masine na Crackeru i Ideu?

roby44:
to je derbijev vario. stavio sam ti kataloski broj da nebude zabune.  ja imam ZX i zadovoljan sam... jaftin je, lako nabavit i kvalitetan.

fvedran:
a kaj mislis na ovo smanjenje max brzine? zakaj to?
znači taj vario kaj si naveo 5111151 od malossija i ZG. Po vario u piaggio centar? a po spuh?

roby44:
spuh imas u benconyu... ma zagusen je skuter,sto ga vise vozis vise se gusi. kad ga skroz odblokiras skini cilindar i ocisti,vidit ces da je pun cađe i svi kanali zastopani.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju