Tehnički kutak > Tuning skutera

DR evo 68ccm vs TP Trophy 68ccm

(1/4) > >>

dhorvat:
Dal je netko imao i jedan i drugi kit te ih probao i zna koja je razlika?

...ekipa koja portira kanale i ostali... (hac i ekipa...)  :dontknow:


Ja kad sam prvi puta uzimao kit nisam htio DR-a nego TP a nisam ni sam znao zašto. Navodno je DR nešto jeftiniji  :icon_scratch:

Drnda:
koliko sam skuzio , po pricama, to su 2 potpuno ista kita, samo je dr nepoznata marka pa je jeftiniji. samo neznam da li dobijes uz kit sve sto i sa top-om

dhorvat:

--- Citat: Drnda-1 - 10 Kolovoz, 2009, 12:06:34 ---koliko sam skuzio , po pricama, to su 2 potpuno ista kita, samo je dr nepoznata marka pa je jeftiniji. samo neznam da li dobijes uz kit sve sto i sa top-om

--- Kraj citata ---

Pa nije baš tak nepoznata ak je prije 3 godine prodavala taj kit kad sam ja kupovao Trophyja  :icon_scratch:

Al to da je isti kit, držao sam i jedan i drugi u rukama prekjučer i naočigled mi izgleda identičan Trophyju.  :dontknow:

dino gp1:
Nasao sam podatak da dr ima 1 ks vise ali sve je to ista pasta samo drugo pakiranje  :laughing7:

dhorvat:
Jedino me još zanima dal je materijal isti  :toothy3:


Jer ako jest, onda je to definitivno best buy base kit na tržištu  :icon_thumright:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju