Općenito > Propisi
Dragi forumski kolege, pripazite!!!
gozz:
U rebalansu proracuna od 19. 07. 2009. godine pise:
Prometne kazne
planirani prihodi 254.740.472 kuna
povecanje nakon rebalansa 3.084.218 kuna
ukupno za 2009. 257.824.690 kuna
(izvor; http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...tni/402341.pdf )
Za one kojima se neda čitati:
Država bez para pa lupa i po vozačima rigoroznijiim i češćim naplatama kazni!!!
dalje vam je sve jasno...
Oprez!!!
dino gp1:
Hvala na informaciji :icon_thumright:, ovo je bilo i za očekivati :sad1:
nostra:
--- Citat: dino gp1 - 22 Srpanj, 2009, 13:03:02 ---Hvala na informaciji :icon_thumright:, ovo je bilo i za očekivati :sad1:
--- Kraj citata ---
a ja trenutno bez registarskih oznaka svaki dan na posao i s posla...rega istekla 13.07.čekam odjavljene papire i imam osjećaj da ću opet naletit na neku kaznetinu...to će mi naletit ko cigla u kišobran :angry7:
dino gp1:
--- Citat: nostra - 22 Srpanj, 2009, 13:06:54 ---a ja trenutno bez registarskih oznaka svaki dan na posao i s posla...rega istekla 13.07.čekam odjavljene papire i imam osjećaj da ću opet naletit na neku kaznetinu...to će mi naletit ko cigla u kišobran :angry7:
--- Kraj citata ---
Ma mene isto strah da ne poberem kakvu kaznu, treba biti maksimalno oprezan, sada će kažnjavati za svaku sitnicu :confused5:
gumy:
i dalje im niko neće plačati kazne jer su smješno visoke tak da su i dalje na istome
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju