Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kam svi tam i mujo  (Posjeta: 4221 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
kam svi tam i mujo
« : 04 Svibanj, 2007, 16:53:16 »
cujem da svi nekaj bruje o tim el.blokadama..pa sam i ja odlucio izraditi...cuo sam da nemora biti to na onaj obicni prekidac vec da moze i biti na daljinski...ali sve jedno mi je samo da ju mogu paliti i gasiti...imam runnera 50sp 2001 godina
jel bi mi molim vas mogli dat neke sheme (jednostavne sheme) i objasniti kak bi ja to mogo spojiti...i dat vrijednosti da znam koji kondic kupiti... :happy3:
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kam svi tam i mujo
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2007, 17:00:02 »
cujem da svi nekaj bruje o tim el.blokadama..pa sam i ja odlucio izraditi...cuo sam da nemora biti to na onaj obicni prekidac vec da moze i biti na daljinski...ali sve jedno mi je samo da ju mogu paliti i gasiti...imam runnera 50sp 2001 godina
jel bi mi molim vas mogli dat neke sheme (jednostavne sheme) i objasniti kak bi ja to mogo spojiti...i dat vrijednosti da znam koji kondic kupiti... :happy3:
Točna vrijednost kondenzatora ti ovisi od skutera do skutera (jel stavio kit ili samo pilu,...) to ti nitko neće znati reći.
To moraš sam isprobavati dok ne dobiješ željenu brzinu, tj. ispod 50...
Ali ne vjerujem da se ovdje raspravljalo o izradi daljinskog paljenja - gašenja blokade :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: kam svi tam i mujo
« Odgovori #2 : 04 Svibanj, 2007, 17:10:15 »
ok znaci sprobavanje...a kaj moze biti tesko nastelati blokadu na prekidac mislim sam se stavi(zalemi u cemu je problem)
kolko kondica moram kupiti (od oka) i nisam nista slago na motoru sve je serijala(osim crvene izolirke po retrovizoru)
jel mi neko moze tadi neke šlikice ak j eto slago na runneru...barem da otprilike znam kaj radim...imam frenda elektricara tak da bude mi on malo pomogo... :toothy10:cekam vase cijenjene odgovore i savjete
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kam svi tam i mujo
« Odgovori #3 : 04 Svibanj, 2007, 17:19:24 »
ok znaci sprobavanje...a kaj moze biti tesko nastelati blokadu na prekidac mislim sam se stavi(zalemi u cemu je problem)
kolko kondica moram kupiti (od oka) i nisam nista slago na motoru sve je serijala(osim crvene izolirke po retrovizoru)
jel mi neko moze tadi neke šlikice ak j eto slago na runneru...barem da otprilike znam kaj radim...imam frenda elektricara tak da bude mi on malo pomogo... :toothy10:cekam vase cijenjene odgovore i savjete
Nije problem staviti običan prekidač, ali ti si spominjao daljinsko paljenje-gašenje blokade... to ti je prilično skuplja investicija...
Za izradu blokade pogledaj ovo:  >> http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=78.0 <<
Who's looking for punishment ??

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: kam svi tam i mujo
« Odgovori #4 : 04 Svibanj, 2007, 17:43:09 »
zahvaljujem obavijestim vas kad si to napravim i zmontiram...
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kam svi tam i mujo
« Odgovori #5 : 04 Svibanj, 2007, 18:46:46 »
ova tema ide pod kljuc i bilo kakve rasprave u vezi blokada nastavite ovdje:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2127.0


zakljucavam zato sto ce bit samo jedna tema za blokade opcenito



voli vas vas moderator    :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 04 Svibanj, 2007, 19:07:37 Sugar »