Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Sta mislite ? ? ?

Skinuti blokade i pichish koliko god mozhe .
21 (87.5%)
Ostaviti blokade i smarat se sa 50 km / h .
3 (12.5%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: 16 Travanj, 2007, 18:52:34

Autor Tema: Glasajte Glasajte :)  (Posjeta: 4972 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Glasajte Glasajte :)
« : 06 Travanj, 2007, 18:52:34 »
 :happy8:I mozhetel mi rec tachno posle kolko predjenih km mogu skinut blokadu ? ? ? :happy8:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #1 : 06 Travanj, 2007, 19:22:02 »
odmah  :laughing7:  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #2 : 06 Travanj, 2007, 19:24:03 »
Ozbiljno nemo me zaebawat...neki pishu da se mora prec odredjena kilometrazha pa posle skidanje blockada |?? ? ?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #3 : 06 Travanj, 2007, 19:48:36 »
ja sam za  :sex1: :sex2: samo mi treba Treba. :cice_s:
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #4 : 06 Travanj, 2007, 20:18:28 »
glupa anketa
 3. skinut blokade i smirit se na 50km ..i tako nekih 300km...i onda pici kolko ide.

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #5 : 06 Travanj, 2007, 20:53:20 »
A robi meni je skut presao 4500 km ... smijem li sad skinut blokade ? ? ? pa posle da ga vozim jos 300 km na 50 km / h i posle do fulla ?

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #6 : 06 Travanj, 2007, 21:09:00 »
A robi meni je skut presao 4500 km ... smijem li sad skinut blokade ? ? ? pa posle da ga vozim jos 300 km na 50 km / h i posle do fulla ?
Možeš skinit već si trebo davno na 1000km,To ti nije dobro tak puno s blokadom a i treba živaca za preć 4500km s blokadom,mora da se voliš vozikat...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #7 : 06 Travanj, 2007, 21:11:36 »
Obozavam... :icon_biggrin: :icon_biggrin: A reci mi mogu li ikako ja sam skinit blokadu ? Volio bi da probam...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #8 : 06 Travanj, 2007, 23:58:57 »
Podržavam odgovor robija(44) : nakon 1000 Km, skinuti blokadu (pomaže motoru/ tebi na više načina: manje se napreže stroj,  jer radi na nižim okretajima, a automatski s tim-manje i troši), ali ne voziti preko (npr.) 60 Km/h...
Makar bi bio sklon izjaviti 55...  60 je već previše (na Gileri Runner, serijali).. više mi to ne daje osjećaj sigurnosti ,da ću se lako zaustavit...
Svejedno si protuzakonit, ali te nitko neće (u gradu) dirat, jer, dok se držiš 55-60, neće te ni radar kontrola zahebat... dakle, ostaje jedino valjak na tehničkom... ja sam pred 15 dana stavio neki blesavi plastični prsten (i to ga rasjekao, da ga nataknem) izravno na sajlu, na dolnjem dijelu, kraj mašine, i nije "išao" na valjcima preko 40  :laughing7: A hod ručice gasa: 40 % od uobičajenog  :icon_biggrin: Uopće nije shvatio... ali njemu je savjest čista - instrument pokazuje "unutar granice dozvoljenog",  i odgovara propisu  :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #9 : 07 Travanj, 2007, 00:12:42 »
edward, ako (nikad) do sad nisi vozio bez blokade, onda se NE IGRAJ ŽIVOTOM !!!... na većoj brzini ti se skut sasvim drukčije ponaša, i ako isprobavaš, probaj samo "rastegnut" i (brzo) spusti nazad (bar) na 60... Nemoj da te žličicom skupljaju po cesti... a mama i tata (i svi ostali porezni obaveznici) da moraju više plaćat cestarinu - jer moraju toliku krv ispirat s asfalta...   :toothy3:

Kad ubrzaš, ako ti volan trese, skakuće, ili na bilo koji drugi način dokazuje, da je to drukčije, nego kod 50 Km/h...
Onda uspori ODMAH... znači da ti neki dio skuta "ne podnaša" takvu vožnju... da li je loš ovjes (nisam čital koji skuter voziš), ili je prenapumpana guma, ili nešto treće, ili sve navedeno zajedno... svakako ti mora bit miran i pri bržoj vožnji... inače zaboravi bržu vožnju (dok to ne riješiš... - ako želiš poživit)  :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #10 : 07 Travanj, 2007, 11:11:05 »
edward, ako (nikad) do sad nisi vozio bez blokade, onda se NE IGRAJ ŽIVOTOM !!!... na većoj brzini ti se skut sasvim drukčije ponaša, i ako isprobavaš, probaj samo "rastegnut" i (brzo) spusti nazad (bar) na 60... Nemoj da te žličicom skupljaju po cesti... a mama i tata (i svi ostali porezni obaveznici) da moraju više plaćat cestarinu - jer moraju toliku krv ispirat s asfalta...   :toothy3:

Kad ubrzaš, ako ti volan trese, skakuće, ili na bilo koji drugi način dokazuje, da je to drukčije, nego kod 50 Km/h...
Onda uspori ODMAH... znači da ti neki dio skuta "ne podnaša" takvu vožnju... da li je loš ovjes (nisam čital koji skuter voziš), ili je prenapumpana guma, ili nešto treće, ili sve navedeno zajedno... svakako ti mora bit miran i pri bržoj vožnji... inače zaboravi bržu vožnju (dok to ne riješiš... - ako želiš poživit)  :icon_scratch:
:laughing11: :laughing3: :laughing6:Ti se to zahebavaš ili...

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #11 : 07 Travanj, 2007, 15:15:38 »
Šta si se uživio,pa nek onda vozi bicikli ak nezna moped :toothy9:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #12 : 07 Travanj, 2007, 17:27:59 »
 :icon_biggrin:  ...a, jbtga, to je jače od mene.... :toothy3: :icon_biggrin: :dontknow:
Live to ride, ride to live

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #13 : 09 Travanj, 2007, 13:36:11 »
edward, ako (nikad) do sad nisi vozio bez blokade, onda se NE IGRAJ ŽIVOTOM !!!... na većoj brzini ti se skut sasvim drukčije ponaša, i ako isprobavaš, probaj samo "rastegnut" i (brzo) spusti nazad (bar) na 60... Nemoj da te žličicom skupljaju po cesti... a mama i tata (i svi ostali porezni obaveznici) da moraju više plaćat cestarinu - jer moraju toliku krv ispirat s asfalta...   :toothy3:

Kad ubrzaš, ako ti volan trese, skakuće, ili na bilo koji drugi način dokazuje, da je to drukčije, nego kod 50 Km/h...
Onda uspori ODMAH... znači da ti neki dio skuta "ne podnaša" takvu vožnju... da li je loš ovjes (nisam čital koji skuter voziš), ili je prenapumpana guma, ili nešto treće, ili sve navedeno zajedno... svakako ti mora bit miran i pri bržoj vožnji... inače zaboravi bržu vožnju (dok to ne riješiš... - ako želiš poživit)  :icon_scratch:


ma daj nemoj strasit decka,pa nema 7 godina!


blokada se skida sto prije,ona gusi motor i unistava ga

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #14 : 09 Travanj, 2007, 13:50:32 »
Xxaxaxaxaxa...A vidi dje mu stoji druga blokada ? jedna kod auspuha a druga  ? ? ? htio bi je sam skinut...imal neko sliku ili upustvo neko ? ?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #15 : 09 Travanj, 2007, 17:22:28 »
Xxaxaxaxaxa...A vidi dje mu stoji druga blokada ? jedna kod auspuha a druga  ? ? ? htio bi je sam skinut...imal neko sliku ili upustvo neko ? ?

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1082.0
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #16 : 09 Travanj, 2007, 20:38:10 »
skidaj blokadu!!!!
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #17 : 09 Travanj, 2007, 20:56:54 »
Ljudi vidite sad ovo...htio bih malo muzike ubacit u skut:)...imam zvucnike od kompa,imam mp3 player , danas sam zvucnike ukljucio u struju [shteker] i prikacio mp3 na zvucnike i super se cuje...ali sad pitanje , zvucnici mi rade na 220 V , a u skutu naravno nemam toliko :-[...kako sad to da izvedem... > > > >>>? ? ? ? ? :help: :help: :help: :help:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #18 : 10 Travanj, 2007, 00:02:32 »
u zvucnicamo je trafo i ispravljac, moras to maknut od ostatka elektronike. al to je vec zahvat, nema recepta za to napravit osim ak se kuzis u to. buduci da je bilo problema sa spajanjem diodica ne preporucujem ti ovo jer tu vec ima lemljenja, mjerenja itd...

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #19 : 10 Travanj, 2007, 09:05:03 »
Ihaaaaaaaa::PPPPPP...a ajde vidi nadji mi neku sliku ako mozes , sliku kako izgleda trafo i ispravljac...aj hvala