Općenito > Propisi

Prejak motor

<< < (4/6) > >>

Keky.sb:
evo alfa i area su ti sve rekli. uzmi 125 i gotovo. ja sam bio isto zbog godina uzeo 125 cc, a imao sam položenu A kategoriju. samo sam čekao 18 godina i nisam morao nanovo na polaganje.

uzmeš 125 ccm i imamo novi projekt na forumu. krkaj na njega dijelove od vxr-a i u papirima će biti 125 ccm, a murija zadovoljna. neće ti mito danas proći, vjeruj mi.

Nikon:
uzmi vx , prodaj karb, klip, cilindar

kupis to od vxr polovno solidno stanje... imas mali trosak i vxr-a :) a cist si po zakonu  :binkybaby:

Mrle Mrki:

--- Citat: YamahaSpy - 21 Veljača, 2009, 10:46:03 ---lol frend vozi kawasaki er-6n, 650ccm, a ima vozacki za 125ccm :) ima 17g. Sto bi njemu rekli?  :laughing7:

--- Kraj citata ---

kakvi su to starci koji mu daju da to vozi sa 17 godina...strasno...a na skuter ne da te ne j... 5% nego ima i ljudi koji ti namjerno zatvaraju prosotr ako ih zelis prestic ili proc na semaforu pored njih dok cekaju zeleno...kud ide taj svijet  :angry7:

YamahaSpy:
Jbga na motorima je od kad zna za sebe :D a ovo je bila nagrada za nesto.

Mrle Mrki:
a dobro...ali mislim da je to malo "to much" za te godine.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju