Općenito > Generalno o skuterima

kupujem KYMCO - savjet trebam

(1/4) > >>

kupus osvetnik:
gledao sam KYMCO bet & win i grand dink. oba 50 ccm. nemam pojma o motorima pa bi me zanimala rijec-dvije o njima. :icon_scratch:
posto nemam A kat i ne mislim polagat, moram uzeti 50-icu.
sta mi savjetujete? grand dink mi je odlican i velik ali se bojim da je pre-velik (130 kg), b&w ima 120 kg. To je vise manje isto...?
inace kakvi su to motori? kvaliteta, pouzdanost?
planiram kupit i onda vozit sta je moguce duze, tj nemam namjeru opet kupovat, pa prodavat itd..

1VAN:
gle neču niš govorit o kvaliteti tog skuta da ne uvrijedim nekog,,,rađe kupi neki polovni koji ima piaggo mašinu ili pak minarelli

Gladiator:
KYMCO bet & win... je po meni puno bolji izbor!!!

eladio:

--- Citat: Gladiator - 28 Lipanj, 2006, 18:17:38 ---KYMCO bet & win... je po meni puno bolji izbor!!!

--- Kraj citata ---

slazem se.. pogotovo za po gradu

Doomsday:
Sta mislis o People 50 S?
Ima 16 colne gume, tezak je samo 106 kila...
Istina, zbog vecih guma ima manje mista ispod sica, ali je zato PUUUNO sigurniji i udobniji po rupama...
A i kufer nije strasno skup, nosac je vec na motoru...  :icon_thumright:
Jedino sto je zrakom hladjen, dok je B&W50 vodom hladjen, ali je Grand Dink 50 takodjer zrakom hladjen, a puno tezi, i skuplji...
B&W je i malo jaci, dok su People 50 S i Grand Dink 50 prakticno s istim motorom, a razlika u tezini je 24 kilograma, pa ti vidi...
OK, OK, moran priznat da san pristran skuterima s vecim kolima, vozija san i 10 cola, i 13 cola, ali na 16 cola san se najbolje osjeca (kratko vozija Beverly). Po meni, People 50 S je najbolja pedesetka za lovu, i da uziman 50-tku, to bi bilo to...
A ako si manji rastom (ja nisan moga gledat manje skutere, visok san 194 cm) tu je i obicni People 50, jos laganiji i jeftiniji (istina malo retro look, ali meni je to cak i drago) a s istima motorom i 16 colnim kolima, samo fizicki malo manja...
Eto, to je moje skromno misljenje :D
Pozdrav.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju