Tehnički kutak > Tuning skutera
malossi vario i rolice
Marekvz1:
ma to je potrošni materijal,čemu zamaranje.moje su bile pojeđene s jedne strane nakon 2 vožnje.i da,stvarno su grubi ti malosijevi multači,treba ih ošmirglat.
SlowRider:
--- Citat: Nyzvo - 07 Siječanj, 2009, 15:15:53 ---
--- Citat: PROOF - 07 Siječanj, 2009, 13:58:03 ---Šta bi se tad dogodilo baš me zanima :toothy11:
--- Kraj citata ---
probaj :toothy12:
e sad kad skinem masinu od syma cete vidit kaj znaci potrosene rolice
--- Kraj citata ---
Kladim se da nisu vise potrosene od C style rolica iz baotiana koji je presao manje izmedju 3000 i 4000km.
--- Citat: Marekvz1 - 07 Siječanj, 2009, 15:42:52 ---ma to je potrošni materijal,čemu zamaranje.moje su bile pojeđene s jedne strane nakon 2 vožnje.i da,stvarno su grubi ti malosijevi multači,treba ih ošmirglat.
--- Kraj citata ---
Potrosni materijal od 70kn koji treba mjenjati svakih mjesec dana i manje. A dovoljan je mali brid i osjeti se pad performansi.
Marekvz1:
kaj ono treba šmirglat i kolko?
3alfa3:
--- Citat: Marekvz1 - 07 Siječanj, 2009, 17:26:22 ---kaj ono treba šmirglat i kolko?
--- Kraj citata ---
Povrsinu gdje se rolice koturaju.
Toliko da pod noktom ne osjetis kvrzice na tom dijelu variomata. Idealno je da ga ispoliras da bude kao ogledalo, ali 99% posla si obavio ako pod prstima ne osjetis kvrzice
Po?etnik:
to vodobrusnim il?
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju