Tehnički kutak > Garaža

Runner 180 no2

(1/15) > >>

dario007:
U 6mj 2022g sam kupio drugog Runnera 180, koje je zapravo kupljen prije ovog što sam slagao od nule, ali ajde neka bude no2 jer ga drugog radim.

Uglavnom izletio u oglasu stanje onak na oko li-la, puknut blok, uredni 180 papiri i godina berbe 2000.,kilometraža nepoznata, gume nove...
Cijena je bila sportska, otišao pogledati, upalio, vidio da je grob kao i svaki drugi. Papire provjerili preko Fine i nikakvog tereta nije bilo, ali kad je lik izvadio štos ugovora od valjda 7-8 vlasnika koji ga nikad nisu prenijeli na sebe niti registrirali smračilo mi se.Tako da je u papirima još uvijek glasio na drugog vlasnika iz Opatije.
Uglavnom po papirologiji je sve štimalo osim što je tu bio veliki štos papira, tako da ga odlučim uzeti.
Frend i ja ga utovarili i gas doma iz Krizevaca.

Evo to su prve slike što sam slikao













Prva stvar što sam htio je napraviti inspekciju i pripremiti ga nabrzinu za registraciju kako bi vidio oče li ona zavrzlama sa papirima proć i da ga prebacim na svoje ime, pa tek onda sve ostalo.














Pripremljen i regan, nije nikakvih problema na kraju bilo sa papirima osim što je pola sata pratila slijed papira di, kome i kako.

dario007:
I tu je jedno vrijeme stajao i ja sam lagano skupljao dijelove,na kraju se ispostavilo da je ovaj na oko izgledao 3x bolje od onog drugog, a zapravo je teški grob na kojem doslovno ništa ne valja i več sam tada kupio prvi dio dijelova i premašio tadašnjih 10tkn sa regom, jednim malim djelom dijelova i skuterom i tada više nije bilo nazad.

Krenulo je rastavljanje i popisivanje dijelova.
(Nije kronološki poredano, ali zaključit čete koja je prije koja poslije slika)

















dario007:
Pa sam se lagano bacio u sređivanje nekih dijelova, ovo pišem kronološki, jer sam vec sa projektom dogurao dost daleko, pa kopam stare slike i pomalo cu updejtat, da ne napišem sad u sat vremena ono što se mjesecima radilo.

Evo kako je izgledao blok, termogrupa je za čudo bila tip top stanje.













Nabavio se drugi blok, teško dobavljiv i papreno skup. Imao sam sreče pa je uletio opjeskaren i u pola trzisne cijene i to baš matica unutra kakav sam i trebao.





Nabavila se i prednja vilica od VXRa, jer ono g#vn% od prvih fxr-a i SPa ne valja ništa

how to do a screen shot






Zmajur:
Najvise sto volim kod tebe su detalji koje skoro nitko ne gleda... :notworthy:.
Radujem se nastavku teme....

dario007:
Uredio sam ramu, polakirao u sjajno crno









Kupljeni svi dijelovi koji su trebali za mašinu, svi lezaji, uključujuči i ove u getribi, termogrupa ta koja je bila samo je honan cilindar, radilica rabljena u top stanju Jasil. Masa ostalih sitnica koja je falila, vodena pumpa slozena od 50cc gore i slozeno sve lijepo na novo u drugi blok.
































Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju