Tehnički kutak > Garaža

Black runner

<< < (7/46) > >>

srunner221:
Jel probao tko mozda ovaj frgic sa wisha? Gledam uzet 19... cijena je fkt sitnica..

zvonkec92:
sale i ja sam ga uzo ali 21, vidjet ćemo ove dane kakav je al nebi trebao biti loš

srunner221:

--- Citat: zvonkec92 - 16 Studeni, 2018, 02:29:24 ---sale i ja sam ga uzo ali 21, vidjet ćemo ove dane kakav je al nebi trebao biti loš

--- Kraj citata ---


Aj pricekat cu da mi das feedback ionako mi nije hica... i gledam ovaj... nekako mi ne pada na pamet dat cca 500kn za org ako ovi rade svoj poso nadem vec negdje utrosit tu razliku haha

Btw gledam i ovaj cini mi se oke a i punooo brze dode

zvonkec92:
nema ga na stanju nit ce ga bit tak da to zaboravi. Wiš isto steraj u k**ra* jer isti taj karb nades na ebayu za 20-30kn manje od wisha, to je takva prevara od shopa da je to strasno a ekipa puši.

srunner221:

--- Citat: zvonkec92 - 16 Studeni, 2018, 03:10:02 ---nema ga na stanju nit ce ga bit tak da to zaboravi. Wiš isto steraj u k**ra* jer isti taj karb nades na ebayu za 20-30kn manje od wisha, to je takva prevara od shopa da je to strasno a ekipa puši.

--- Kraj citata ---


Ne kupujem online inace pa nisam upucen u te stranice bas... tu i tamo cackam na ebayu iz dosade ali ne narucujem...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju