Tehnički kutak > Garaža

Aprilia SR 70 R Factory

<< < (2/119) > >>

Zigas:
  dario007. Malossi Traction control je plastika, koje ide izpod povratne opruge (slika). Oko filtera je stayling fora, jer mi je original bio prevelik, kad sam izpolirao pokrov prenosa. Bilo puno zajebancije, jer je pravljen za fergazer i izpod filtera nema mjesta za air kompresor.

 RunnerSukosan. Ista priča je sa diskom. Ako nema zjebancije, to mene ne zanima. Disk je inače big break disc kit za Aeroxa. Jedino što paše je broj i razmak rupa. Za Apriliju je prevekik i treba ga maknut 6mm van da ima mjesta za klešta, da ne strugaju po feltni. Ali ako ima volje sve se može. Fleks, bušilica i 3 sata i evo... Ne može se ga kupit jer Stage 6 nema više u ponudi tih diska. Ja sam ga po sreči pronašao u vitrini prodavaonice. Ni oni sami nisu znali, da ga imaju i nakraju dobio dobru cjenu.

 Tomi_ZG. ;D

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Zigas:
disk..

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Zigas:
filter...

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

RunnerSukosan:
Znam, imam i ja takav na svom SR-u. Htio kupit jos jedan al nema ko sto kazes, samo 260mm.

dacerovs:

--- Citat: Zigas - 21 Studeni, 2017, 16:34:31 ---  dario007. Malossi Traction control je plastika, koje ide izpod povratne opruge (slika). Oko filtera je stayling fora, jer mi je original bio prevelik, kad sam izpolirao pokrov prenosa. Bilo puno zajebancije, jer je pravljen za fergazer i izpod filtera nema mjesta za air kompresor.

 RunnerSukosan. Ista priča je sa diskom. Ako nema zjebancije, to mene ne zanima. Disk je inače big break disc kit za Aeroxa. Jedino što paše je broj i razmak rupa. Za Apriliju je prevekik i treba ga maknut 6mm van da ima mjesta za klešta, da ne strugaju po feltni. Ali ako ima volje sve se može. Fleks, bušilica i 3 sata i evo... Ne može se ga kupit jer Stage 6 nema više u ponudi tih diska. Ja sam ga po sreči pronašao u vitrini prodavaonice. Ni oni sami nisu znali, da ga imaju i nakraju dobio dobru cjenu.

 Tomi_ZG. ;D

--- Kraj citata ---
To se inace zove Malossi Torsion Controller.
Traction control je sasvim nesto deseto u usporedbi sa tim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju