Tehnički kutak > Tuning skutera

Variomati - usporedba

(1/2) > >>

pajs:
namjeravam uzeti novi variomat. U dilemi sam malossi multivar ili TP racing vario. Sta predlazete i koji je isplativiji (bolji). Hvala unaprijed

gumy:
malossi bez razmišljanja.
tp zaboravi.

dino gp1:
O kojem je skuteru riječ i šta sve misliš stavljat, uz mutivar bi ti preporučio i speed control :icon_thumright:

pajs:
skuter je yamaha aerox. garnitura je topova trophy, arrow spuh, mikuni karb, i topov remen. sad bih stavia variomat da rijesim jos i prijenos pa kad skupin para i kuplung. sta mi preporucas jos????

dhorvat:
Multivar je odličan. Al u nekim slučajevima ga je teško naštelat! Budući da imaš sve drugo kupi Multivara, ja osobno sam kupio za par kuna više Top Nardo Vario i dobio vario, ventilator, zvjezdicu, ono za kurblu, set šajbica pa čak i maticu + TOP remen 9907770.

Motor je išel predobro. A i sad još uvijek ide... Iznenadil sam dio ekipe danas na Zagorje touru  :icon_tongue:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju