Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: High End kineski low budget mobiteli  (Posjeta: 14862 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
High End kineski low budget mobiteli
« : 05 Ožujak, 2015, 10:57:00 »
iako znam da postoji tema o kineskim telefonima tj. mobitelima, nekako mi je danas dok sa nešto zumabrio po netu sinula ideja o ovoj temi

iako sam korisnik brendiranog mobitela, sve me više privlače ovik kineski modeli koji su sve jači i jači a cijenovno su ne povoljni već takoreć džaba

pored LG G2 modela kojeg posjedujem uglavnom se baziram na modele koji nemaju puno "mesa" ali naravno nemožeš dobit i ovce i novce pa me to popustio i sad gledam sve (neto slično situaciji kad si suh par mjeseci pa ti je sve dobro  ;D )

naravno, nisam upoznat 100% sa svim modelima i mnogi se nemogu naći ni na gsmareni već samo na nekim vijetnamsko/kinesko/japansko/hijeroglifskim stranicama pa time ne želim nikoga nagovarat u neku investiju i/ili trošak pa da kasnije budem ja kriv da nešto nevalja

offtopic - ljubo kad tražim kineze uvijek se sjetim keramičke pločice iz španjolske  :toothy3:

no evo da ne duljim, tu sam naišao na neke divlje modele koji se kreću oko 100njak US$ i svi su uglavnom ili lenovo ili huawei

http://www.aliexpress.com/item/Huawei-phone-5-0-1920-1080-IPS-Android-4-42-P6-4GB-RAM-16GB-ROM-MTK6592/32286644680.html

http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-Phone-5-5-inch-4G-RAM-16G-ROM-GPS-3G-13MP-Octa-Core-2-5Ghz/32276940592.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-Lenovo-phone-K3-4-7-HD-1920-1080p-screen-4GB-Ram-32GB-ROM-Android-4/32272592629.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-Lenovo-S860C-mtk6592-octa-core-GPS13-0MP-2G-RAM-5-5-1920x1080-dual-SIM-Android4/32262496172.html

uglavnom da ne linkam sad svaki zasebno, ima ih more

no naišao sam na model od 6gb rama- antutu preko 70k, lijep score ali koliko je istinit to je već druga priča

model lenovo p780c - izglednom kopija lg g3

ako netko ima još neke modele nek nabaci vamo pa da vidimo

ako moderatori smatraju da tema nije vrijedna, nek premjeste post u temu sa kineskim mobitelima ili nek obrišu cijelu temu, nema ljutnje  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #1 : 05 Ožujak, 2015, 11:40:05 »
Sviđa mi se tema, molio bi modove neka se ne obriše  :icon_thumright:

6GB rama, zasada ne postoji još u mobitelu, to je patka!

Lenovo i Huawei mislim da se s njima nemože fulati šta god se uzme, ALI OVI MODELI ŠTO JE BALICDIM NAVEO SU FAKE!!

Također bi preporučio Xiaomi, pogotovo Redmi 2 i stariji Redmi 1s.. Isto tako tko želi malo veći, tu je Xiaomi Redmi Note 4g, naravno model s Snapdragonom!! To su onak modeli do 1500kn, pa i manje, ovisi koji.


Xiaomi Redmi 1s
Xiaomi Redmi 2
Xiaomi Redmi Note 4G
Asus Zenfone 5 - jako puno se pisalo o njemu i provjeren je i dobar
Coolpad F2 i F1
Lenovo A806
Huawei Honor 4x

Još od kvalitetnih modela i proizvođača, naveo bi i premium modele
OnePlus One
Xiaomi Mi3
Xiaomi Mi4 - skuplji ali ne donosi ništa puno bolje od Mi3 tako da je Mi3 bestbuy
Meizu M1 Note
Tu su još i proizvođači tipa: IUNI, OPPO, ZTE


Također ja bi aliexpress izbjegavao.. Kod naručivanja mobitela najbolje ići na provjerene shopove i gledati EU warehouse da imaju, malo se više plati u startu ali na kraju je to tu negdje s obzirom da je iz Kine platili bi carinu, a da se ne broji da je mobitel kod nas za par dana..
Shopovi:

Merimobiles.com
to2c.com
Banggood.com
geekbuying.com
alzashop.com
gearbest.com

OnePlus One najbolje s official stranice - svaki utorak je moguće naručiti bez pozivnice pa na mailbox.de i oni proslijede k vama pošto još nema direktne dostave u HR. No baš jučer je objavljeno da uskoro uvode dostavu u još nekoliko država među kojima je i Hrvatska, tako da se treba malo strpiti, samo još cijena nije poznata koja će biti za nas..

Merimobiles - čine mi se najviše oke, i imaju EU warehouse, tamo bi ja uzeo da sada kupujem mobitel



UPOZORENJE - sve ovo sam pisao više manje što sam pročitao po forumima i recenzijama i kopanju po netu. Pratim kineske brendove već više od pola godine i čitam što ljudi pišu po forumima, svoja iskustva itd.. Nisam još naručivao mobitel izvana, tako da nije ništa iz vlastitog iskustva..

Za kraj bi htio okačiti link mobitela koji ja trenutno pratim i čekam da izađe pa možda i naručim. Riječ je o Asusu
Asus Zenfone 2 - modeli s 2 i 4GB rama - ono što je najbolje mogao bi biti novi flagship killer jer cijena od 199$ kako je najavljena na CES-u od ASUS-a što je vrlo povoljno za model od 2GB rama i Intel procesorom.
Model s 4GB rama će naravno biti skuplji, nagađa se 400$, no sve će se znati 9.3 kada je služben izlazak mobitela.

Ono što je zanimljivo - http://www.ubergizmo.com/2015/02/asus-zenfone-2-impresses-in-antutu-benchmark/ :headbang:

http://www.asus.com/Phones/ZenFone_2_ZE551ML/
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2015, 16:36:42 andy »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #2 : 05 Ožujak, 2015, 15:07:46 »
Postoji već mob s 4 gige rama, xiaomi mi note pro.

Također bi naveo i meizu mobitele, mx3 recimo kod tele 2 košta 2200 ako se ne varam, što je odlična cijena (zna se kako su kod operatera napuhane inače), mob ima exynos chipset i prilično solidne ostale performanse.

Uglavnom, iz prve ruke znam da je Oneplus One jedan od brutalnijih mobitela koji sam koristil i kad se uzme u obzir plaćeno/dobiveno, po meni je pobjednik.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #3 : 05 Ožujak, 2015, 16:14:04 »

offtopic - ljubo kad tražim kineze uvijek se sjetim keramičke pločice iz španjolske  :toothy3:



haahh joj da ja vec zaboravio... :toothy12: :toothy12:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #4 : 05 Ožujak, 2015, 16:34:55 »
Postoji već mob s 4 gige rama, xiaomi mi note pro.

Također bi naveo i meizu mobitele, mx3 recimo kod tele 2 košta 2200 ako se ne varam, što je odlična cijena (zna se kako su kod operatera napuhane inače), mob ima exynos chipset i prilično solidne ostale performanse.

Uglavnom, iz prve ruke znam da je Oneplus One jedan od brutalnijih mobitela koji sam koristil i kad se uzme u obzir plaćeno/dobiveno, po meni je pobjednik.

Da, u pravu si. Zaboravio sam na njega!
Ispraviti cu post.

Inače kad smo kod Meizu, npr MX4 je preskup i jos s tim da ima tvorničku grešku, nebi ga nikada uzeo.. Svidja mi se mobitel i dizajn i sve, ali ima problem s tipkama da nakon dužeg korištenja postanu neupotrebljive jer upadnu u kućište, kao da se potroše..

Zenfone 5 je bio odličan pogodak, tako da i ovaj novi Zenfone 2 bi mogao biti jos bolji pogodak..

OnePlus One u svemu se slažem, samo su malo sjebali to s pozivnicama, trebali su prije početi davati mob bez pozivnica i proširiti se prije na ove države na koje jesu. Jer ipak je to sada model star godinu dana, mjesec vise manje?

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #5 : 05 Ožujak, 2015, 16:57:46 »
Kolko košta vani iz recimo eu warehousa? Isplatilo se uzet ga u 12.mjesecumjesecu u hangaru za 2700 na akciji, 16gb model.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #6 : 05 Ožujak, 2015, 17:23:57 »
Kolko košta vani iz recimo eu warehousa? Isplatilo se uzet ga u 12.mjesecumjesecu u hangaru za 2700 na akciji, 16gb model.
MX3 16gb dode 2000kn.. Za te novce bolje uzet MI3, mislim da je on ipak bolji..

A MX4 PRO dode 3600kn.. Sto je po meni previše, bolje uzeti OnePlus One onda jer su tu negdje..

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #7 : 05 Ožujak, 2015, 18:05:20 »
Ne, ja sam za 1+1 govorila :D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #8 : 05 Ožujak, 2015, 18:22:50 »
Aha, a njega ti se najviše isplati uzeti s official stranice. Doc će te 2600kn preko mailbox.de, ali to je 64gb verzija, 16gb je 200kn jeftinija, tak negdje.. Imas EU garanciju 2g..
Pametno je sačekati sad malo da se vidi koja cijena bude za HRV posto sad bude direktna dostava k nama..

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #9 : 06 Ožujak, 2015, 07:59:33 »
nebi rekao da je aliexpress za izbjegavanje, naručio sam par komada u zadnje vrijeme i svi uredno stižu do carine pa tek nakon doplate k meni ili mojim suradnicima i mogu reći da sam znao prolaziti i do 20-40$ jeftinije nego na nekim drugim stranicama tipa DX, banggood, ebay, pandavill i ostale

mogu reći samo riječi hvale na THL modele
zadnje što je bilo naručeno je bio THL 5000 i pokazao se jaaaakoooo kvalitetno i još je bio ispod cijene (oko 1400kn sa porezom)
imao sam prilike naručivat i THL T6 i T6s te T100S

bilo je prilike naručivanja i Doogee modela dok je razlika cijene bila preko 400-500kn uz podmirenje poreza

što se tiče Meizu, Xiaomi, 1+1 modela to već nije low budget, idu oni i preko 2000-2500kn ali ruku na srce, tako nešto po toj cijeni u brendiranom pakkovanju sigurno nije ispod 5000kn

@andy - znam da su fake po priloženoj cijeni ali modeli kao modeli postoje, po kojoj cijeni nisam tražio, ali postoje, no mogu reći da sam donedavno jednom klijentu naručio teškog kineza SANTIN D2000 octa core na 2GHz sa 2GB RAM-a i 8ROM-a i sa porezom ga je sve koštalo oko 800kn, čovjek super zadovljan

pisao bi još ali počionje smjena.... nastavak kad budem imamo vremena  :toothy3:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #10 : 06 Ožujak, 2015, 09:27:43 »
Dobro ja sam malo skrenuo s teme, očito si ti mislio samo na low budget modele, a ti me bas ne zanimaju previše...

Al opet da kupujem low budget, radije bi dao za jedan Xiaomi Redmi, ili Asus Zenfone 5, a ne THL ili Doogee jer oni su tu negdje po cijeni, Zenfone 5 dode 1200kn sto je super cijena jer ima Intela u sebi...


Kod Aliexpressa treba samo pripaziti na prodavace.. Ima muljatora, pa nekome ko ne poznaje mobitele i nije u tome bolje neka ide na provjerene stranice koje se bas bave mobitelima itd..
I ja naručujem s aliexpressa, ne bas mobitele ali ima nekih stvari koje su jeftinije..

Jer ovi mobiteli koje si linkao, nevidim smisao tako nešto uopće naručiti, ti original modeli ni nemaju te specke :D
A da ne govorim o tome da ko zna kak radi i sigurno ima hrpu bugova, GPS sigurno loše radi itd.. Tako nešto fake nevidim smisao zasto uopće naručiti.. Nacitao sam se puno o takvim kinezima i nebi si to nikad naručio :/
« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2015, 09:34:48 andy »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #11 : 06 Ožujak, 2015, 09:52:01 »
... ima Intela u sebi...
Kak on radi na mobitelima i tabletima uopće? Nisam nikad koristil nijedan s intel inside-om  :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #12 : 06 Ožujak, 2015, 10:04:16 »
Bolje nego Mediatek smeće sigurno ;D
Nisam probao, ali po komentarima i dojmovima korisnika i jer se dosta preporučuje taj Zenfone 5 zbog omjera uloženo/dobiveno vjerojatno Intel radi odlično :)

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #13 : 06 Ožujak, 2015, 12:28:46 »
nećemo tako o MTK procesorima, nisu ni oni loši ali zna se dual core snapdragon-a je kao quad core MTK-a, što bi značilo quad snap-a je kao octa MTK

što se tiče intel-a, u usporedbi je kao snapdragon i omjer sa MTK je kao i gore navedeno

ali realno gledano to se i ne primjeti ukoliko se ne ubija mobitel, mojoj dragoj ženici je dobar i galaxy trend koji ima single core na 1GHz sa 768RAM-a a meni nije dosta quad core sa 2GB RAM-a, jer nije da iskoristim sav kapacitet uređaja već patim za nečim što ili nemam ili nemogu da si priuštim

naveo si xiaomi - uzet ću model redmi note - dvije verzije - jedna sa snapdragonom i jedna sa MTK6592 cijena, naravno različita jer jedan od njih ima i 4G mrežu

svi ostali xiaomi modeli su na snapdragon-u , neznam šta im bi sa sa ovim da ga izbaciju sa mtk6592

od mtk sam primjetio da ima 6592 koji je definiran kao TRUE i 6792 koji nije nikako definiran  ;D razlika je upitna

no šta je sa Nvidia Tegra procesorima, njih gotovo nitko i ne spominje a bili su na glasu sa neznam kojim modelom a sad jedva koji da ih ubaci

LG G2 mini za neznam koje tržište
Xiaomi Mi3
HTC One X+

i još pokoji ali slabo je to, više su bazirani na tablete i neke xyz konzole

samsungov exynos cpu je uglavnom u naravno samsungu i možda par kineza koje sam našao (newman i mislim da ima i u jednom lenovu)

ostali snapdragoni su širko pojam te ih se može naći u podosta kineza ali ne pod nazivom snapdragon već samo po MSM serijama (uglavnom 99% dual core procesori)

gledao sam i huawei i počeli su izbacivati modele sa Hisilicone kirin 920 procesorima koji su octa core, jel tko upoznat sa njima?

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #14 : 06 Ožujak, 2015, 12:57:15 »
Nvidia tegra je i u One X, imam ga i ja sam zadovoljan.. Je da je to mob star 3godine, al radi dobro i tek je prodisao kako treba dok sam stavio custom rom..

Ovo MTK i Snapdragon usporedba uvijek bude tema za prepirke.. Naravno nije MTK toliko smeće, zato sam o stavio smajlic :)
Ali nebi si ga uzeo i nemozes ga bas tako usporedivati octa MTK i quad Snapdragon jer jedno je usporedba prema benchmarku a drugo je u praksi..
Benchmark nista ne znaci, to su samo vise manje brojevi i nabrijavanja. Bitnija je usporedba kako radi uredaj, a za MTK je najvise poznato da GPS zeza i nije pouzdan i spor je i loše hvata signal itd...
Xiaomi s MTK, znao sam da ces spomenuti :) Neznam koji im je to bio potez, ali svima cu reci da uzmu verziju s Snapdragonom..

MTK će raditi i za korisnike koji nisu zahtjevni, oni će biti zadovoljni, ali nemoze se bas usporediti s Snapdragonom u PRAKSI ;)

MTK 6792 - jel nisu to novi 64 bitni procesori?
Kao i novi Snapdragon 810 sto je u najavi..

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #15 : 06 Ožujak, 2015, 13:19:49 »
Moguće da postoje i u MTK čipsetima procesori koji podržavaju 64 bit sustav, isto kak ih ima i par qualcommovih. Navodno izlazi polovicom godine 64 bitni android, pa će doć do izražaja ti procesori.
Pa u onom low budget HTC Desire 510 se nalazi procesor koji podržava 64 bitni sustav.

@andy - odkud to da Xiaomi ima Nvidin čipset? Kolko vidim Snapdragon 800 je na njemu:
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_3-5678.php
A za One x opće nisam pojma imal da ima Nvdiin.
Recimo ovaj LG s Nvidiom http://www.gsmarena.com/lg_optimus_4x_hd_p880-4563.php
me nije baš zadovoljil nekaj previše.

A što se MTK tiče, bar u ovim slabijim mobitelima, živa su katastrofa.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #16 : 06 Ožujak, 2015, 13:36:26 »
Gdje sam ja to napisao? MI3 ima Snapdragona kak si i napisao..
Nvidiu ima One X, samo to sam spomenuo..

Ovo za MTK za jeftinije mobitele si u pravu, Zopo ovi jeftiniji do 1000kn sto ih ima u hangaru i slično su živa koma.. Mislim nekome za poruke i pozive možda bude oke, al ja ga nebi nikad. Pa ni ove skuplje s MTK procesorima..
Mislim da Snapdragon vrijedi toliko koliko je skuplji od MTK, stabilnije radi i jednostavno bolji je, nema mušica koliko ima MTK

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #17 : 06 Ožujak, 2015, 14:46:43 »
Mi3 i tegru sam ja napisao ali iskljucivo zato jer je naveden na nvidia stranici, mi3 prvi tegra 4 uredaj

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #18 : 06 Ožujak, 2015, 15:00:26 »
Da, u pravu si.. Išao sam malo googlat, piše da je s Tegrom za kinesko tržište, a s Snapdragonom za ostala..
Razlika je u tome što ovaj za kinesko tržište podržava samo njihove mreže, tako da vjerojatno nebi radio s našim mrežama..

Ista stvar kao i 1+1, imaš dvije vrste. Razliku uočiš što verzija za kinesko tržište nema iza natpis cyanogen  :icon_thumright:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: High End kineski low budget mobiteli
« Odgovori #19 : 06 Ožujak, 2015, 15:06:23 »
Ma zabrijo sam, nisam skužil da je balic to napisal.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: