Ostalo > Razne offtopic teme :)

Moj bicikl!

(1/8) > >>

walkay:
Pozdrav svima! Otvoriti sam novu temu za bicikle, pošto imamo za motore i za aute. Bit će super mjesto za predstavljanje bicikala, naravno sa slikama i sa opisom.  :icon_thumright:

Uvijek sam imao želu nabaviti neki stari trkači bicikl, pa sam prošle godine nabavio stari trkači Favorit iz 1976 god. Bicikl je bio u dosta lošem stanju, pa sam krenio sa projektom.
Plan je bio što više dijelova zadržati, pa sam krenio sa čišćenjem. Ono sto je ostalo serijsko gore: kočnice, volan, ručke, šipka od sica, pedale, sve ostalo sam morao kupiti novo ili sam sredio: rama je pjeskarena i plastificirana u crnu boju, nove felge, Continental ultra uske gume, nove sajle, traka na volanu, šire pakne na kočnici, sic, led svjetla, mono blok osovina sa ležajevima... Pošto serijski imao 4 brzine, nabavio sam od Rog Joma prednje zubčanike sa 2 brzine i stavio nazad zubčanik sa 6 brzine sad je 2x6. GPS-om sam mjerio krajnju brzinu koja je bila 50 kmh.  ;D

Sad:





Prije:



JogFromYamaha:
dobro si ti njega slozio
al si svjetla i nosac za flasu zaboravio

al super izgleda

road_runner:


Trek 820. jedva skupil lovu da si kupim bajk jer sam uvijek posuđival. i onda uzmem njega. nakon izvjesnog vremena mi je postalo jasno da sam za tu lovu mogel boljega kupiti  :sad1:
ali u 2 godine razguzil 1000+km pa i nije tak loš, jedino su gumice na kočnicama loše (bile)  :)

walkay:
Kako ide po sumi?  :icon_thumright:

road_runner:
po šumi slabo vozim, al imam dosta makadama, a na njemu je super... jedino što onda gume nisu za asfalt baš. kad se potrošem moram naći neke između, i malo uže

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju