Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage6 pro replica stelanje  (Posjeta: 1592 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duro69

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 2011
Stage6 pro replica stelanje
« : 12 Siječanj, 2015, 23:31:07 »
OKupio sam s6 pro replica spuh na piaggio zracnjak, sad na motoru imam malossi sport, bijeli centralni, bijele opruge, malossi multivar sa 7 grama rolicama i giannelli extra, ustelovanj je odlicno ide bez ikakve rupe sa odlicnim ubrzanjem, ali spuh mi je pukao cijeli, na nosacima se odvalio i jos neke sitnice s kojim mi se neda peglat pa odlucio kupit stage 6 pro replicu, kromiranu, karbon, pa sad bili mi netko mogao rec tko ima iskustva s tim spuhom ili tko ima slican setup koje rolice treba stavit, pa i ako treba jos sto mjenjat oko prijenosa, cuo sam da je malo zafrkan za nastelovat pa eto da mi barem malo olaksate hvala unaprijed :)

Offline tronic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 179
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stage6 pro replica stelanje
« Odgovori #1 : 13 Siječanj, 2015, 00:00:45 »
prvo stavi spuh i vidi kako ce se motor ponasat da znamo lakse odakle krenut

Offline Duro69

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 2011
Odg: Stage6 pro replica stelanje
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2015, 19:31:02 »
Evo sve sam stavio, rolice 6,2 motor ubija s njima, mislio sam da ce trebat lakse, stavio 4,0 prevrtava, s ovima ide savrseno s dvojicom ide 90, eto da znate :)

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: Stage6 pro replica stelanje
« Odgovori #3 : 06 Ožujak, 2015, 00:02:35 »
ja sam imo taj auspuh na nrg power ...bio sam zadovoljan nistan ije puklo niti se raspalo....gore je bio malossi sport 17.5 karb multivar 5.5 roline ako se ne varam zuti malossi federici i centralni orginal....naravno tebi ce vjerovatno drugacije sve biti ...uglavnom ljudi kazu da je tezak auspuh za nastelat ubiti nije vrlo je jednostavan...od 7500 ti ima neki pocetni start ispod toga je mrtav a najaci ti je od 9800-10200 rpm...takve podatke ma uspio nabavit po tome nastelo i skuter je iso super...ako uspijes dobit to ko ja skuter ce is super...nadam se da ces bit zadovoljan...eto toliko od mene valjda sam ti pomogo nes :P :D