Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dobro vas našao  (Posjeta: 8293 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Dobro vas našao
« : 19 Lipanj, 2006, 21:02:16 »
Drago mi je da san naša ovako kompletiran sajt, jos je u pelenema ali vidin da ubrzano raste. Zoven se Bojan i dolazin iz Splita, vozin FXR i inace vodim jedna forum o skuterima na adresi www.scooter-universum.tk

Pozdrav svima...!
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2006, 22:52:56 »
Dobrodošao  :binkybaby:

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2006, 02:09:53 »
dobrodošao!! :hello:

ps. jel stiga beverly?
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #3 : 20 Lipanj, 2006, 02:14:35 »
dobrodošao!! :hello:

ps. jel stiga beverly?

Tip ga cijeni 1000 € vise od normalne cijene... bojim se da mi je to ipak prevelik zalogaj ali jos nista nije doneseno konacno.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #4 : 20 Lipanj, 2006, 03:22:56 »
Samo strpljenja... Robe svake vrste ima ko kenje pa tako i rabljenjih skutera... Jedino love nema!  :happy6:
Nije taj Beverly ni prvi ni zadnji... Sigurno ćeš ako pričekaš pronaći neki jednako dobar po prihvatljivoj cijeni!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #5 : 20 Lipanj, 2006, 09:21:10 »
dobro dosao..
bas sam se logirao na vas forum jucer  :toothy9:


PS
dobio si sto si trazio, moderator si ;) ..vjerujem da ces biti ok   :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #6 : 20 Lipanj, 2006, 10:51:40 »
i ja vjerujem da ce biti jaaako ok!
lik je po svemu sudeci totlka lud, ali ima stila... najveci pirat Srednje Dalmacije, kako sam za sebe veli... Vec zato treba biti nas moderator!!!  :headbang:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #7 : 20 Lipanj, 2006, 11:31:57 »
lool ako je pirat šta sam onda ja??pogle malo moj forum....pod linkovi i pod hacking.....da me ulove imao bi več par doživotnih a love za cijeli hoolywood

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #8 : 20 Lipanj, 2006, 11:33:42 »
ti si kevin mitnick  :laughing6:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #9 : 20 Lipanj, 2006, 14:00:02 »
pa iskreno niš daleko :toothy12:

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #10 : 20 Lipanj, 2006, 15:12:08 »
dobro dosao..
bas sam se logirao na vas forum jucer  :toothy9:


PS
dobio si sto si trazio, moderator si ;) ..vjerujem da ces biti ok   :icon_thumright:


Zahvaljujem na ukazanom povijerenju... svoj duznost cu obavljat redovito i marljivo... Salutant!!!
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #11 : 21 Lipanj, 2006, 02:05:01 »
Pazi da ti moderator ne postane imperator!  :drunken_smilie:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #12 : 21 Lipanj, 2006, 02:10:52 »
Pazi da ti moderator ne postane imperator!  :drunken_smilie:
:toothy9: :toothy9: :toothy9:
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #13 : 21 Lipanj, 2006, 16:07:36 »
i ja vjerujem da ce biti jaaako ok!
lik je po svemu sudeci totlka lud, ali ima stila... najveci pirat Srednje Dalmacije, kako sam za sebe veli... Vec zato treba biti nas moderator!!!  :headbang:


jao jao radi one izjave glad***** ti si već baniran na SU :toothy9:


-----zvjezdice je editirao ELADIO  :glasses2:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2006, 16:23:55 eladio »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #14 : 21 Lipanj, 2006, 16:20:43 »
oho
tu su nekakve proslosti..

ovako cemo,
proslosti se na ovom forumu sto se mene tice ne racunaju i ne zelim ni znati kako je tko na kojem forumu prosao, ALI
to ne znaci da se ovjde moze nastaviti neki rat koji ovdje ne spada, ili da se moze ponasati Van pravila bontona i kulturnoga ponasanja..

volio bih da OVDJE ostane nekakva hipijevska idila..
mislim da je to OK...

svi me znaju kao liberalca , ali to ne znaci , da se moze svasta raditi , a pogotovo vrijedjati (van konteksta zezancije)

ostanimo civilizirani

i to je to :)


za sad  :glasses9:  :laughing7:

ovaj tekst idem zakaciti kao neku vrsta pravila za ubuduce  :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2006, 16:22:38 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #15 : 21 Lipanj, 2006, 16:53:26 »
i ja vjerujem da ce biti jaaako ok!
lik je po svemu sudeci totlka lud, ali ima stila... najveci pirat Srednje Dalmacije, kako sam za sebe veli... Vec zato treba biti nas moderator!!!  :headbang:


jao jao radi one izjave glad***** ti si već baniran na SU :toothy9:


-----zvjezdice je editirao ELADIO  :glasses2:

To je cista laz Corky. filiplatinovicz je rijetkost među ljudima (odiše pozitivom i humorom), i cast bi mi bila kad bi postao clan SU-a. I molio bi da nitko ne muti zlu vodu.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #16 : 21 Lipanj, 2006, 16:58:03 »
Evo da se i ja pohvalim iako nisam imao namjeru, ponosan sam predsjednik SMK >>Gladiatori<< , koji djeluje vec dvije godine, a ovog ce mjeseca i bit službeno na papiru.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #17 : 21 Lipanj, 2006, 17:06:09 »
Evo da se i ja pohvalim iako nisam imao namjeru, ponosan sam predsjednik SMK >>Gladiatori<< , koji djeluje vec dvije godine, a ovog ce mjeseca i bit službeno na papiru.

Evo i grba...

Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #18 : 22 Lipanj, 2006, 04:34:51 »
ajoooj!!!  ???  :help: :icon_tongue:

čitam nekoliko prethodnih postova i ne mogu bilivit!

jedna moja kovanica grubo izvucena iz konteksta, a potom jos i oprezno cenzurirana, ispada vrijedjanje... k tome, pače, van konteksta zezancije!  :toothy12:

Eladio se bezrazlozno uplasio nekakvog rata... poziva se na pravila bontona i kulturnog ponasanja... na civilizacijske tekovine! sve je to barem u spominjanom slucaju doista izlisno. no, da rascistimo:

na forumu Motori, na neciju primjedbu da naziv GLADIJATORI zvuči previse brutalno, predlozio sam UGLAĐENIJU inačicu: GLADIJAJATORI.  :glasses9:

moja dobročudna zafrkancija bila je primljena izvrsno, s podosta smijeha i odobravanja. Sto je najvaznije, Bojana to ocito nije uvrijedilo, sto je upravo i sam potvrdio svojim komentarom ovdje... Inace, clan sam foruma SU i malo prije sam provjerio svoj status... i sve je, naravno, ok! I volio bih da se nastavi ovih dana dogovorena suradnja MS i SU, barem kada je rijec o mojim tekstovima, ali i svim drugim materijalima. Ako ti napisi ikome mogu koristiti, radovalo bi me dopru do sto veceg broja zainteresiranih. Ako nista drugo, u cilju sigurnosti svih sudionika u prometu na cestama u Hrvatskoj i diljem ovog luckastog šarenog svijeta!

upoznat sam s cinjenicom da postoje stanovite nesuglasice izmedju splitskih Gladijatora i Predatora... vec sam ranije negdje napisao da doista ne mogu i ne zelim suditi tko je u pravu i da mi to uopce nije vazno. Meni je jedino bitno kakav je tko covjek! Ne pada mi na pamet priklanjati se ikojoj strani. Sve nas veže ljubav ili barem naklonost prema skuterima i motorima. Stoga bismo medjusobno svi trebali biti istinski prijatelji, pomagati si, a ne podmetati klipove, bez obzira na moguce razlike u pogledima na svijet...

Svima Vam zelim mnogo tisuća uspjesnih kilometara na skuterima i motorima te da u zdravlju, sreci i radosti dozivite i debelo prezivite moje sadasnje godine, sto i sebi zelim  :drunken_smilie:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline dado

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.smk-predatori.com
Odg: Dobro vas našao
« Odgovori #19 : 22 Lipanj, 2006, 09:44:45 »
"Meni je jedino bitno kakav je tko covjek! Ne pada mi na pamet priklanjati se ikojoj strani. Sve nas veže ljubav ili barem naklonost prema skuterima i motorima. Stoga bismo medjusobno svi trebali biti istinski prijatelji, pomagati si, a ne podmetati klipove, bez obzira na moguce razlike u pogledima na svijet... "
 

evo jednog dijela tvog posta i mogu ti reći da se u potpunosti slažem stim i takvim razmišljanjem!!!!
Kamo sreće da ima više takvih ljudi koji razmišljaju na takav naćin!! ovaj svijet bio bi puno smireniji i vladala bi nekakva sloga među nama zaljubljenicima u motore i skutere!!! Ali.......... :sad3:

svaka čast!!!! :icon_thumright: :notworthy:
potpredsjednik SMK " Predatori"