Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trikovi u vezi stunta na zadnji  (Posjeta: 30019 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #80 : 22 Siječanj, 2010, 20:19:18 »
voznja bicikla pomaze nevjerojatno puno...mislim voznja bicikla na zadnjem, prednjem i trikovi eventualno...pogotovo ako su kocnice premjestene da budu kao na skuteru (zadnja lijevo, prednja desno)...da sam to nisam napravio, polomio bi se na skuteru ko pi*ka...

ali pretpostavimo da ne vozis bajs ko ja...obavezno dva prsta na kocnici (moze i jedan, ovisno o jacini zadnje kocnice, sami procijenite, vas je skuter)...polako krenut dok ne dobije cup (to bi trebali znat na vlastitom skuteru)...kada skuzis kad pocupa, guzicom se naglo daj prema nazad, noge pusti na podnici...kod tezih skutera nije lose i poskocit po straznjem dijelu...ne cupaj rukama, samo tijelom...pazi da te ne prebaci, zato i jesu prsti na kocnici...malo pomalo pa ce ic i u vagu...10m, 20m, 50m, 200m...sve dolazi s vremenom...


potpisujem ovo...inace,prije sam stalno visio na bicikli...stoopie i neznam bas radit ali zato na zadnjoj idem s jednom rukom..vaga itd...i neznam,ali osjecam nekako da mi je to pomoglo i skut vozit na zadnjoj...

a ovaj 'cup' sto ti kazes,takoder potpisujem...

i sto se tice lakih skutera,ja neznam jeli u meni problem ili sam jednostavno navikao na nrga-puno mi je lakse dignut stalkera,ali nemogu ga bas vozit na zadnjem kao sto mogu nrg-a vozit(stalker mi je nekako cudan-neam pojma kako da to objasnim...)

-i btw,ja kad sam poceo ucit,dosta mi je pomoglo sto sam na blagoj uzbrdici ucio-lakse ga je dignut i vozit..  :dontknow:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #81 : 23 Siječanj, 2010, 12:54:47 »
ma mislio da budes ko' svijeca xP dobro ne bas tako ali eto .... ma full je je**no na prednji 20 - 30 metara ... auuu

ali svaka cast ... taj wheelie record se nece tako brzo oborit :)

to je sa biciklom da ne bi bilo zabune, sa skuterom sam mogao recimo 400-500 metara...dulje od toga nisam imao gdje ni probat...

@grbi128...da bicikl ce pomoc da naucis sto je to ustvari vaga...kad malo trebas zapedalirat ili stisnut kocnicu...odnosno dat gasa i stisnut kocnicu...dobijes taj osjecaj jedan koji ce ostat i na skuteru...

vjerojatno si naucen na nrg-a...ili bi mozda malo trebalo ispumpat gumu na stalkeru...recimo kad sam ga od frenda vozio, ovaj na avataru...jednom rijecju oduseveljen sam ostao...

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #82 : 23 Siječanj, 2010, 13:24:43 »
Ima jedan u Ri koji je taj tvoj rekord na zadnjem oborio. To je bilo u vrijeme mojeg stuntanja sa bicom.
Sada kad idem đir s bic,nije mi gust vozit se na dva kotaca. Uvijek sam na zadnjem. Sa skuterom sam probao,ali jos nemam osjecaj,a ne zelim polomit plastike. Znate koliko sam los kad ne mogu dignut SPa.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Doduse,nisam se puno ni trudio jer mi se ne isplati lomit kad ne znam,ali je gust pa cu to naucit.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #83 : 23 Siječanj, 2010, 13:37:35 »
Ima jedan u Ri koji je taj tvoj rekord na zadnjem oborio. To je bilo u vrijeme mojeg stuntanja sa bicom.
Sada kad idem đir s bic,nije mi gust vozit se na dva kotaca. Uvijek sam na zadnjem. Sa skuterom sam probao,ali jos nemam osjecaj,a ne zelim polomit plastike. Znate koliko sam los kad ne mogu dignut SPa.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Doduse,nisam se puno ni trudio jer mi se ne isplati lomit kad ne znam,ali je gust pa cu to naucit.

kako se zove, mozda ga i znam...uvijek se moze bolje  :icon_thumright:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #84 : 23 Siječanj, 2010, 14:10:07 »
Sike,sa Vezice (donje).
Vise ne vozi,ali prije je peglao ko lud.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #85 : 23 Siječanj, 2010, 14:22:38 »
Kaj bicikl pomaze?  ::) svi koji pocinjete stuntat kupite si bicikle i odite vjezbat :laughing9: usporedba kako dic na zadnji bicikl od par kila gdje utjecete svojoj snagom u nogama i rukama, i skuter od 70-80kg gdje radi masina, a ti imas ulogu stisnut kocnicu i nabit gas.. Bicikl nikad nisam vozio na zadnjem, bzvze, a to da ce pomoc.. nece. Bicikl uske gume, laksi je, skuter sire gume, tezi je, nogama se nemres odgurnut ak krenes padat.. Skuter je skuplji veci strah od padova, nego na biciklu, itd...

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #86 : 23 Siječanj, 2010, 14:25:01 »
vozdra momci ... ja sam novi clan :) eeh da vam nesto objasni cika Psych0 .. pa zasto se uopste dragsterima medjuosovinski razmak povecava ? zbog auto wheelie - ja ... ( kada odvrnete gas a motor vam se odma na zadnjaka propinje ... naravno to samo mogu neki sa midrace setupom i svi highend .. naravno ako su dobro nastelovani ) ... lijep forumcic :P ja sam sa svojom bivsom sonic ( mhr team 2 + 26 pwk ) znao po 600 - 700 metara na zadnjem voziti ... a ko ne vjeruje neka naidje pokraj dervente ... steta sto sad nemam nikakvog scoota za dicit se lol -.- '

klasican primjer auto wheelie - ju je naginjanje na drag trkama ... svi vozaci to rade ... naravno sa malo ljucim masinama xD [/b][/b][/b][/b]



Ja sam mislio da to sluzi za oranje po njivama, prije sezone..

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #87 : 23 Siječanj, 2010, 15:38:55 »
Kaj bicikl pomaze?  ::) svi koji pocinjete stuntat kupite si bicikle i odite vjezbat :laughing9: usporedba kako dic na zadnji bicikl od par kila gdje utjecete svojoj snagom u nogama i rukama, i skuter od 70-80kg gdje radi masina, a ti imas ulogu stisnut kocnicu i nabit gas.. Bicikl nikad nisam vozio na zadnjem, bzvze, a to da ce pomoc.. nece. Bicikl uske gume, laksi je, skuter sire gume, tezi je, nogama se nemres odgurnut ak krenes padat.. Skuter je skuplji veci strah od padova, nego na biciklu, itd...

frende, nisi skuzio sto sam mislio rec...tehnika dizanja i samo ponasanje nije isto...ali osjecaj vage i naucit kad treba prikocit ili malo dat gasa se moze usporedit...tu bicikl moze itekako pomoc...naravno da mozes bez i odmah sjest na skuter...

Offline Psych0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Derventa
  • Moj Skuter: Kawasaki KX 250
  • Moja Kaciga: Nolan N100E
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #88 : 23 Siječanj, 2010, 16:18:10 »

Ja sam mislio da to sluzi za oranje po njivama, prije sezone..

ux sto volim ove momke sa velikom gubicom  :redface: pa neznam ta spy ni za sto nego zato moze da sluzi kad je baotian na zadnjaku ostavlja xD STINAC 4 LIFE :P

ali da ne offtopicujem ... da biciklizam dosta pomaze pri balansu na scootu
Sport je smrt , bavite se drogom :joks::joks:


Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #89 : 23 Siječanj, 2010, 17:35:29 »
ux sto volim ove momke sa velikom gubicom  :redface: pa neznam ta spy ni za sto nego zato moze da sluzi kad je baotian na zadnjaku ostavlja xD STINAC 4 LIFE :P

ali da ne offtopicujem ... da biciklizam dosta pomaze pri balansu na scootu

Za pocetak, predstavi se ovdje http://www.mojskuter.com/forum/index.php/board,3.0.html  :icon_thumright:
A sto se tice ovog volim nove pametne kad ulete sa spikom sad ce tata vama objasnit neke stvari.. Npr: pa zasto se uopste dragsterima medjuosovinski razmak povecava?
Sta sad ti mislis da si otkrio? :confused5:..

sFreak: Kad sam poceo stuntat, odmah sam kreno sa skuterom vjezbat i sad ide lagano. Ti si mozda prije slidera vozio bicikl na kojem si se izivljavo i ucio dosta dosta vremena. Al kazem da nekoga tko zna vozit bicikl posaljes na skuter, prvo bi ga bilo strah sto ako pocne padat, kako ce se snac u toj situaciji. I ako skuter nikad nije pao sto ako pukne nesto, sto ce starci rec, ipak nije tak jednostavno...

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #90 : 23 Siječanj, 2010, 17:54:09 »
Ja sam sjeo sa bicikle na skuter koji nije ni bio moj,i vozio se kao da sam i prije vozio.
Ako vozis u skladu sa svojim mogucnostima,a one su relativno niske na pocetku,nema te cega biti strah.
Ako si vozio biciklu to ti bas i moze pomoci u tome da izgubis strah i da znas kako se,kada i u koju  stranu nagnuti. U tom ti slucaju steceno znanje iz voznje bicikle moze jedino pomoci.
"Dal me razumis?"
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline hrvojekovacic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Rhon 70r
  • Moja Kaciga: MADHEAD (cross)
  • MojSetup: 2 eXtreme 70cc
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #91 : 23 Siječanj, 2010, 18:32:13 »
kaj je bolje za stunt? tvrđi ili mekši federi kvačila ? :icon_scratch:  :dontknow:
Two stroke reality is the four strokers dreams!
Four-strokes are something you rode to the track to watch two-strokes race.

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #92 : 23 Siječanj, 2010, 18:55:34 »
Ali nije isto padnes li sa skutera gdje se mozes polomit ko p.. i sa bicikla di ga bacis sam.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #93 : 23 Siječanj, 2010, 19:38:19 »
Za pocetak, predstavi se ovdje http://www.mojskuter.com/forum/index.php/board,3.0.html  :icon_thumright:
A sto se tice ovog volim nove pametne kad ulete sa spikom sad ce tata vama objasnit neke stvari.. Npr: pa zasto se uopste dragsterima medjuosovinski razmak povecava?
Sta sad ti mislis da si otkrio? :confused5:..

sFreak: Kad sam poceo stuntat, odmah sam kreno sa skuterom vjezbat i sad ide lagano. Ti si mozda prije slidera vozio bicikl na kojem si se izivljavo i ucio dosta dosta vremena. Al kazem da nekoga tko zna vozit bicikl posaljes na skuter, prvo bi ga bilo strah sto ako pocne padat, kako ce se snac u toj situaciji. I ako skuter nikad nije pao sto ako pukne nesto, sto ce starci rec, ipak nije tak jednostavno...

to sto ti pricas definitivno ce se u vise slucajeva dogodit ako netko sjedne na skuter odmah bez ikakvog znanja o cimanju...onaj ko je vozio bicikl, a pogotovo onaj ko bas zeli cimat ko sto sam ja zelio, ce vise bit siguran u sebe nego onaj ko odmah sjedne i ide cimat...mogu se kladit da onaj ko zna cimat bajs ce manje past na pocetku i manje ce ga bit strah nego onog koji ne zna...

naravno pod uvjetom da znas osnove, a ne recimo ko frend koji cimne bajs i jos se polomi nakon 5 metara...cak ni ne padne na noge nego na ledja ili na koljena...ima i takvih...

ja da nisam promijenio polozaj kocnica na bajsi da bude ko na skutu bi se polomio samo tako...meni je desna ruka bila naucena za kocit, kad sam probao lijevom sam nakon pola metra skoro pao...naravno docekao sam se na noge...dok sam kupio skut, lijeva ruka mi se vec naucila i mogao sam s obje kocit bez problema...da sam odmah tako sjeo na skut, pa makar i da sam znao na bajsi, polomio bi se i to mogu garantirat...

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #94 : 24 Siječanj, 2010, 07:55:51 »
meni je i biciklo modano za stunt =D
fakin hondoholichar!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #95 : 24 Siječanj, 2010, 13:29:50 »
I moje je biciklo samo za zadnjaka, kad jos malo usavrsim skinit cu dole prvo kolo i meti :headbang:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #96 : 24 Siječanj, 2010, 20:28:23 »
kaj je bolje za stunt? tvrđi ili mekši federi kvačila ? :icon_scratch:  :dontknow:


Najbolji su ti trkaci federi (ako imas),ako ne,onda pofarbaj ove svoje u crvenu npr i bok.
lol
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #97 : 24 Siječanj, 2010, 23:55:59 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12:

za stunt je najbolji dobro poštelan skuter  :icon_thumright:

Ja sam ditech jednom dignuo u vagu i odustao sam jer neam čuku za ostat na zadnjem, dok ovaj luđak sfreak ga je dio dva-tri puta i onda mi je pumpa benzina crkla  :toothy12: :toothy12: to me koštalo par stotina i sad sam na miru  :laughing7: :laughing7:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline luka_cro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #98 : 06 Rujan, 2013, 14:30:15 »
Pozdrav decki, dali je speedfight 2 dobar za stunt tj. po zadnjem?
Dali je to zdravo za masinu? jel dobija podmazivanje, goriva kada skuter gleda prema gore?


Ja na biciklu mogu po zadnjem vozit tak dugo dok me vec ruke i noge ne pocnu boljet, ali skuter nemogu, drukcije je to....
prvo zbog toga jer skuter ne lovi trenutno gas, treba mu dio sekunde tako da mi to najvise smeta, a i kocnicu treba stiskat sa dva prsta a onda kad stisnem sa dva prsta ne mogu sa ovih tri drzati skuter.

Offline Sr-ko

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 150
  • Moja Kaciga: Nije za javnost
  • MojSetup: Turpijan
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Trikovi u vezi stunta na zadnji
« Odgovori #99 : 07 Rujan, 2013, 18:52:37 »
Moze naravno,svaki skuter ide na zadnji...samo sta se kod 50ccm treba puno vise truditi...samo vjezba i to je to...a prsti na kocnici svakako moraju biti..:)