Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....  (Posjeta: 67845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #120 : 27 Lipanj, 2016, 16:08:12 »
buraz gle ovak je kod mene, meni bu sve pasalo na đek, a ova dodatna zelena je samo dodatna masa za namotaje i to se lako sredi :D

50cc






125cc



Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #121 : 28 Lipanj, 2016, 11:14:40 »
hm, budem provjerio ugl. razlike koje sam primjetio na prvu su da 50 regler ima 4 žice a 125 ima 5 žica, kontakt bravica od 50 ima 5 žica a od 125 4, plovak rezervara od 50 ima 3 žice a od 125 2 i tak...budući da sam skuter zbog varenja ogolio do kraja a i 125 sam dopeljao doma, a 50 je upitan zbog svega kaj je bilo, odlučio sam komplet instalaciju od 125 staviti na 50, i sad naravno oko motora mi sve štima jer cdi i regler idu od 125 ali ne paše na prekidače ,vurice, bravicu i plovak od 50.

Zvonkec ak si siguran da je zelena uzemljenje namotaja onda ti ne bi trebao imati problema, baš ću provjerit kak je kod mene, jer se nisam baš ni koncetrirao previše na taj jack kad sam mislio komplet struju od 125 stavit.

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #122 : 30 Lipanj, 2016, 21:55:19 »
promjenio usput kočioni sustav naprijed i vilicu stavio sa novije 50tke jer je moje bilo u banani, stavio sam instalaciju od 125, i probao pripasati na prekidače na volanu od 50, niš ne radi kak treba, svi žmigavci žmigaju istovtemeno, skup sa štop svjetlom i tak, uglavnom kupusana žešća. Ali sam ga kresno i propeljao se krug po kvartu sa onak obješenim žicama na sve strane.
IDE MALI :headbang: a dere se ko veliki :toothy12:!! nisam ga baš ni stisnuo kak treba jer se spulja dere u tri pm, a kod mene mirno obiteljsko naselje al fkt lijepo potegne iz mjesta , bit će to dobro kad se složi. ostala je još ta nesretna struja za složit pa onda malo testiranja. Desni lager na radilici ili nešto na desnoj str mašine se opako čuje, kaj bi to moglo biti? Kurbla nekaj šteka, to sam čuo na dosta 125tica da jebe, zakaj to?

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #123 : 01 Srpanj, 2016, 00:05:00 »
kurbla na 125 je ko i na 50 nuzno zlo, i to se koristi bas u kriznim situacijama kad nemas doma ni kablove da se spojis na drugi aku. tak da to rade ne diraj..  na desnoj strani masine moze rostat bendix jedino, lezajevi na radilici ne odlaze bas, pogotovo ne na mrtvim 125-cama..

eo ti slike dok sam ja svoju malu 125 slago da vidis kak izgleda to iznutra da znas kaj te ceka kad bus otvaro masinu











a zupcanike kurble si ovak namjesti kak je i kod mene, tak najbolje radi i nema puno praznog hoda
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #124 : 02 Srpanj, 2016, 22:06:22 »
danas složio struju, pripasivanja pun k, niš sa ničim nije pasalo i uspio složit da sve radi kak Bog zapovjeda. Prije testiranja još provjerim ulje i skužim da ga nema!!!!!! Pa zato ja i mislim da ruže lageri na radilici!!! Donor je bio bez kapi ulja u mašini i tak sam ga dopeljo nakon kupnje doma cca15km!!!! pas mater!!! Niš, natočim , krenem štelat skuter isto radi kak god okreneš šraf. Krenem se vozit, potegne iz mjesta do 30-40 i onda ko pedesetka do65 max. Primjetio sam da se motor grije ko lud, nakon pet minuta rada na leru smrdi koliko je vruć. Reko idem probat, nejde kur*u, probam štelat, jad i bijeda i skužim da mašina smrdi. Vraćam se doma 2 km, Vmax 65 pustim gas i krene plavi dim iz auspuha minutu i onda niš, stanem iz mašine isparava plavi dim , ulje gori!! Motor je kipuć, kapa ulje negdje ispod kuplunga, vjerojatno semering na radilici, a iz cijele mašine se dimi plavi smrdljivi dim gorućeg ulja. Došo doma ugasim motor, sve pucketa a iz mašine se dimi još 5 minuta ulje kao da si maslinovo ulje stavio na vruću tavu!!! koji k. Zadovoljan sam kak sam napravio swap i sve i sad mi se raspala mašina :laughing3:  Zato ga je smrad i prodavao, skužio sam da motor čudno smrducka kad sam ga kupovao al sam mislio da je zato kaj je stajao više od pol godine pod ceradom, pa se navukla paučina i blato od kiše... Da stavimo točku na i , prirubnica se rastalila od vrućine i pukla, tak da sad više neće ni upalit.  Pretpostavljam da uljna pumpa ne radi, zato se valjda grije nezz.  Zvonkec oš prodat tu mašinu sa slika..? :sad3:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #125 : 03 Srpanj, 2016, 00:15:48 »
Pa daj ne mogu vjerovati zar je moguće da te prati tolika nesreća  :(
Šta da ti kažem, sretno sa daljnjim kidanjem živaca  :notworthy: ja bih to davno u staro željezo prodao  :icon_biggrin:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #126 : 03 Srpanj, 2016, 05:53:27 »
Uffff jbt pitanje je jel ti se sad to isplati slagat, ja svoju nedam za nikakve novce :)  kod mene je novi fazni lanac, lanac uljne, na novo brusen cilindar sa novim klipom i karikama, glava s velikim ventilima, nova A9 bregasta, novi malossi vario, powerlink remen, ko nove polutke sa novim zvonom i kvacilom :P  previse novoga ima gore :D
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #127 : 03 Srpanj, 2016, 09:13:56 »
Ok zvonkec, onda ak ju ne daš za nikakve novce, daj mi ju za nekakve :laughing3:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #128 : 03 Srpanj, 2016, 11:08:58 »
hhh a kaj bum sebi na devetku stavio :P
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #129 : 03 Srpanj, 2016, 11:22:49 »
monster naljepnicu, isto bude deva išla ko i sa tom mašinom :laughing11:

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #130 : 03 Srpanj, 2016, 11:42:13 »
kaj bi moglo biti uzrok tolikog pregrijavanja? znači vozio sam se neznam 4km, iz mašine se dimilo plavo ali iz metala, kao kad ulje gori na tavi i nakon kaj sam ga zgasio iu mašine se dimilo valjda još 10 minuta tak da kad sam skinuo sic je kroz onu rupu iško ko iz dimnjaka. Znači da sagorjeva ulje išlo bi na auspuh valjda??? kaj i je u dva navrata jako zadimilo plavo iz spulje nakon vožnje km na full gasu po sekundu dvije...ali je prestalo i pri ponovnom dodavanju gasa više nije dimilo na spulju. Na onu cjevčicu na glavi normalno ide para nije da baca il nekaj.
 Motor pali iz prve na doticaj gumba svaki put.
 Prirubnica je možda pukla jer se  nosač mašine naslonio na fergazer pa možda na grabi il kaj je napelo nezz. Sjećam se da i kad sam ga dopeljo doma kad sam ga kupio se parilo i smrdilo, ali para nije bila tako vidljiva zato kaj ulja nije bilo u mašini, a ja sam mislio da je od stajanja. Sada se pari vidljivo jer je unutra novo ulje, al ulje se ne bi parilo da nije prevruće, kaj uzrokuje toliko zagrijavanje?

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #131 : 03 Srpanj, 2016, 16:16:30 »
mozda ne radi uljna, nema ti druge nego masinu po pola... e sad ako oces skuter ostavit za sebe i na duze vrijeme, slozi sve na novo i nemas brige. drugacije ti se nit ne isplati, mozes ili prodat sve za sicu ili se vozit tak kak je dok ne zariba.

masinu na stol i po pola ....
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #132 : 03 Srpanj, 2016, 18:32:53 »
Koliko si dao za tog 125 donora?

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #133 : 03 Srpanj, 2016, 19:55:23 »
200e

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #134 : 03 Srpanj, 2016, 21:20:21 »
Ak je tako onda ne znam sto da ti rečem, iako sumnjam s obzirom da se danas sve nabavi za jednu picu.
Ja nedavno prodao identicnu 125 Lc masinu kojoj fali glava i klip jedva za 100kn (sto kuna) i jos je morao dostaviti. (Ps j**** mater svima u kolektivu koji imaju naviku trazit dostavu u takvim situacijama).
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2016, 21:23:17 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #135 : 03 Srpanj, 2016, 22:22:44 »
Ak je tako onda ne znam sto da ti rečem, iako sumnjam s obzirom da se danas sve nabavi za jednu picu.
Ja nedavno prodao identicnu 125 Lc masinu kojoj fali glava i klip jedva za 100kn (sto kuna) i jos je morao dostaviti. (Ps j**** mater svima u kolektivu koji imaju naviku trazit dostavu u takvim situacijama).
tvoja više nije ni vrijedila, pratio sam ja tvoj oglas.. ovo je ipak GY6 a ne neki izrod od mašine tak da vrijedi bar dvjesto  ;D :laughing9:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #136 : 04 Srpanj, 2016, 07:02:06 »
jbg, cijeli skuter je bio tolko, prodaje je lik 50god kojem je služio da ide na ribičiju dok nije doživio moždani i oduzelo mu ruku i nogu, zato ga prodaje, skuter stoji već pol godine pod ceradom koju lik isto daje, novi suhi akumulator pod gararncijom itd itd, ima 6000tkm i tak sve ide meni u prilog...iskreno za mene je vrijedilo soma kn al ne da za manje pa nek bude 1500 plavi je ko i moj, nabit ću svoju tablicu i dopeljat ga doma. Mora bit dobar, pali iz prve, radi to je to..malo km ipak je to GY6 mora bit dobar .odrezat ću nosače sa rame skup sa mašinom i zavarit na svoju ramu, plastike i ostatak prodati skup sa svojim 50 mašinama...priča je dalje poznata...dodjem s njim doma čudno mi smrdi a i čini mi se da na desnoj strani nekaj ruži, da bi ispalo da u mašini nema ulja....koja je mogućnost da se to nekom dogodi :sad3:  Lik je skužio da nekaj ne štima ali skuter radi i shema je ta koju sam popusio, jer jbg tih 5 min kaj sam ga isprobavao je radio dobro. A kaj sad, drugi te pare zapuše za mjesec dana tak da mi je više žao vremena izgubljenog i živaca neg para, ionak sam ih slučajno zaradio za 2 dana tak da kako došlo tako i ošlo..

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #137 : 04 Srpanj, 2016, 08:14:47 »
Ak je tako onda ne znam sto da ti rečem, iako sumnjam s obzirom da se danas sve nabavi za jednu picu.
Ja nedavno prodao identicnu 125 Lc masinu kojoj fali glava i klip jedva za 100kn (sto kuna) i jos je morao dostaviti. (Ps j**** mater svima u kolektivu koji imaju naviku trazit dostavu u takvim situacijama).
tvoja više nije ni vrijedila, pratio sam ja tvoj oglas.. ovo je ipak GY6 a ne neki izrod od mašine tak da vrijedi bar dvjesto  ;D :laughing9:

Koriste je kvadovi i dosta starijih kymco skutera, i beta eikon s kojega i jest. Ja da brijem na te 125 masine slozio bih je samo tako jer ima dijelova. A kvaliteta materijala je takva da danas vise ne postoji. Al dobro, onaj tko radi 1000km godisnje to mu sigurno nije ni bitno, naravno uz nesto srece.

jbg, cijeli skuter je bio tolko, prodaje je lik 50god kojem je služio da ide na ribičiju dok nije doživio moždani i oduzelo mu ruku i nogu, zato ga prodaje, skuter stoji već pol godine pod ceradom koju lik isto daje, novi suhi akumulator pod gararncijom itd itd, ima 6000tkm i tak sve ide meni u prilog...iskreno za mene je vrijedilo soma kn al ne da za manje pa nek bude 1500 plavi je ko i moj, nabit ću svoju tablicu i dopeljat ga doma. Mora bit dobar, pali iz prve, radi to je to..malo km ipak je to GY6 mora bit dobar .odrezat ću nosače sa rame skup sa mašinom i zavarit na svoju ramu, plastike i ostatak prodati skup sa svojim 50 mašinama...priča je dalje poznata...dodjem s njim doma čudno mi smrdi a i čini mi se da na desnoj strani nekaj ruži, da bi ispalo da u mašini nema ulja....koja je mogućnost da se to nekom dogodi :sad3:  Lik je skužio da nekaj ne štima ali skuter radi i shema je ta koju sam popusio, jer jbg tih 5 min kaj sam ga isprobavao je radio dobro. A kaj sad, drugi te pare zapuše za mjesec dana tak da mi je više žao vremena izgubljenog i živaca neg para, ionak sam ih slučajno zaradio za 2 dana tak da kako došlo tako i ošlo..

Deda vlasnik nije bas uvijek idealan, tko zna sta je radio u mladosti  :laughing7:

Cesto se takvi vlasnici odnose na najgori mogu nacin, kad provjerava ulje MIN mu se ucini kao MAX pa tako odveze jedno 5000km u 5 god , stavi ulje kakvog ima, ni ne zna da ima filter i tako to. Uglavnom neodrzavano zna biti i eto narodnog veselja.

« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2016, 08:20:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline trudna tableta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: italscooter 50
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #138 : 04 Srpanj, 2016, 17:11:01 »
ovak, malo sam gledao na e bayu bi se moglo naći dosta dijelova za tu mašinu, ali nisam našao niš  normalno(jeftino) za radilicu i uljnu pumpu, pa molim link ak netko zna.... kako se radilica uopće provjerava jel dobra? lageri su sigurno u k jer se čuju.  Vjerujem da uljnu pumpu treba promjeniti jer ako je motor bio bez ulja, logično je da bi ona prva prdnula, jer zašto bi se on sada pregrijavao kad je ulje do čepa nego zbog pumpe koja je zacvikana i ne tjera ulje iz kartera van valjda...inače je prije puknuća prirubnice motor palio vruć i hladan iz prve, tak da vjerujem da su klip i cilindar ok, osim možda karika koje su sad stradale jer su oni inače dobro napravljeni nezz. našao sam lika nekog u dubravi kaj tvrdi da ima mašinu u izvanrednom stanju komplet 1000kn sa motora koji je razbijen naprijed al ne znam koliko mi je to isplativo i sigurno jer taj motor dugo stoji. gdje bi čovjek našao rabljenih dijelova a da nisu skuplji od novih na e bayu. Btw vidio sam klip i cil kit 150cc za 35$ pa bih možda to čudo metnuo gore al na origigi glavu, imožda veću diznu, jel se to isplati uopće?

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Italscooter baotian kit 47mm krajnja, blokada....
« Odgovori #139 : 04 Srpanj, 2016, 18:02:34 »
ni slucajno 150 na 125 glavu, obrnuto da al ovak kak si napiso ne. Da ne pisem sta i zasto jednostavno NE jer sam ja vozio tu kombinaciju i nevalja nikako, 125 sa glavom od 150 ide bolje nego 150 sa glavom od 125.   150 sa glavom od  125 ide bolje 1% od serijske 125-ce tak da s tim ne kemijaj vec nasadi sve gore kak je. To kaj se pregrijava moze bit da je i zastopan kanal od uljne pa nemre ni povuc ulje, ma moze bit 100 razloga zato raskopaj masinu i to je jednostavnije od nagađanja.  radilica ti je kod nas jeftinija nego sa ebaya, ostale stvari na ebayu kupuj
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"