Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove  (Posjeta: 218291 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #40 : 29 Listopad, 2014, 09:53:24 »
Nakon 15 godina sam valjda zasluzio. Koja je tebi godisnjica, druga? Budi strpljiv :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #41 : 29 Listopad, 2014, 12:25:49 »
Nakon 15 godina sam valjda zasluzio. Koja je tebi godisnjica, druga? Budi strpljiv :)

Znaci, za drugu dobim samo futrolu?  ;D


Kad mi bude 15ta godisnjica, ak mi zena kupi S5, trazit cu rastavu braka  :toothy12:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #42 : 29 Listopad, 2014, 12:33:44 »
bez brige, bit će S15  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #43 : 29 Listopad, 2014, 12:40:32 »
Da ponovim - odustao od bilo kakve kupnje.
Ali da kupujem, bio bi htc.



moji plusevi i minusi htca:

plus:
-sense sucelje u svakom pogledu. Fluidno, minimalisticki, efikasno
-kvaliteta prikaza ekrana - nema boljeg trenutno
-zvuk - daaaaleko najbolje od svega
-kvaliteta izrade - u android ponudi, cisti pobjednik



minus:
-prevelik u odnosu na velicinu ekrana - koji k**ra* im je trebaloo maknut kapacitivne tipke i preselit ih na ekran - prakticki imas 4,7 incni ekran, a mobitel ogroman (OK, ak gledas video u full screenu, tipke se sakriju i koristis cijeli ekran)
-alu kuciste - vjerojatno sklizavo, svaka crtica se vidi i lakse se grebe od plastike
-kamera za k**ra*, al meni to i nije prebitana funkcija. Za nesto dokumentirat kad nemam fotic uz sebe i vise nego dovoljno






Idealno, htio bi S5 koji je kvalitetnije izradjen, ali sa Sense suceljem. Na granici je velicinom, ima OK kameru, moze ti past u vodu.
Zena ima Samsunga, ali meni je to sucelje neprihvatljivo, nagruvano opcijama i kompliciranije za koristenje. Ekran mu je kvalitetan, ali ne kao kod HTCa jer su boje prejake i preumjetne.





Da mi sad one x rikne, kupio bi one m8, ali bi plakao zbog velicine i alu kucista

« Zadnja izmjena: 29 Listopad, 2014, 12:43:02 3alfa3 »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #44 : 29 Listopad, 2014, 12:41:13 »
bez brige, bit će S15  ;D


Bit ce Z, u nekoj buducoj varijanti  ;D

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #45 : 29 Listopad, 2014, 14:49:21 »
Onda jabuku

Sent from my GT-I9100

lovac u mutnom team

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #46 : 29 Listopad, 2014, 15:09:45 »
Onda jabuku

Sent from my GT-I9100


E sad si ga usro  ;D










*
iako s jabukom imam itekako iskustva - ali ne sa mobitelima neko kompjuterima - jos od 90tih godina

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #47 : 01 Studeni, 2014, 01:59:01 »
Iako si odusto od kupnje napisat cu svoja iskustva jer cura ima M8 i probao sam S5

Definitivno bi uzeo HTC. Sucelje je fluidno, ekran vrhunski, stereo zvunici su za 2 klase bolji od sveg ostalog,a povrh svega tu je metalni okvir. Po meni je prekrasan,kvalitetan,a ona hladnoca metala kad ga prvi put u danu koristis je  :notworthy: :notworthy:

S druge strane straznja plastika na S5 mi je odbojna,a kombinacija TouchWiza i AMOLED-a mi ponekad djeluju ko da su izasli iz crtica. Opet S5 ima puno bolju kameru i veci kapacitet baterije.


Iako ga nisam imao prilike probati,mislim da je Oneplus isplativija kupnja od oba.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #48 : 01 Studeni, 2014, 03:02:16 »
Otipkacu samo dva znaka:
G3
(Ko nije probo nek proba :headbang:)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #49 : 01 Studeni, 2014, 10:48:11 »
drop test:
meni je neki dan s5 pao sa jednog metra i orkoturao se po pločicama 2-3 metra i na kraju pao na ekran - nema nijedne crtice.. a pošteno je tresnuo o bok, nije se niš ogrebalo, sve 5  :drunken_smilie:

nema na njemu nikave maskice ni folije (jer je mob s tim još nezgrapniji i veći :angry7: )

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #50 : 01 Studeni, 2014, 10:54:49 »
Iako si odusto od kupnje napisat cu svoja iskustva jer cura ima M8 i probao sam S5

Definitivno bi uzeo HTC. Sucelje je fluidno, ekran vrhunski, stereo zvunici su za 2 klase bolji od sveg ostalog,a povrh svega tu je metalni okvir. Po meni je prekrasan,kvalitetan,a ona hladnoca metala kad ga prvi put u danu koristis je  :notworthy: :notworthy:

S druge strane straznja plastika na S5 mi je odbojna,a kombinacija TouchWiza i AMOLED-a mi ponekad djeluju ko da su izasli iz crtica. Opet S5 ima puno bolju kameru i veci kapacitet baterije.


Iako ga nisam imao prilike probati,mislim da je Oneplus isplativija kupnja od oba.


Cak je i moj one x fluidan, a mogu mislit kako je to onda na one m8. Sense je ocito najbolja nadogradnja na android

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #51 : 01 Studeni, 2014, 11:00:40 »
drop test:
meni je neki dan s5 pao sa jednog metra i orkoturao se po pločicama 2-3 metra i na kraju pao na ekran - nema nijedne crtice.. a pošteno je tresnuo o bok, nije se niš ogrebalo, sve 5  :drunken_smilie:

nema na njemu nikave maskice ni folije (jer je mob s tim još nezgrapniji i veći :angry7: )


Moj one x je pao na pocetku stepenica na ulazu stan (kopao po djepu da izvadim kljuceve od stana i mob ispao) i zavrsio u dvoristu na betonu. Bio je u futroli prvih par stepenica, a onda ispao iz nje. Niti crtice. Nevjerojatno, a radi se o prvom katu, a ne par stepenica. I To su one grube stepenice koje se ne klizu kad pada kisa.
Znao je past u garazi na pod bez futrole, ali tamo je glatka glazura koja je pofarbana pa se ni ne moze ogulit, jedino od udarca eventualno ostetit. Ali cak se ni to nije desilo.


Ali zato jedan pad sa 40cm u dnevnoj sobi na parket i klizanje ektanom po parketu i imam crtu preko pola ekrana od jednog zlocestog zrnca prasine. Vidljivo samo pod odredjenim kutem na jacem svjetlu, pa ne smeta.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 01 Studeni, 2014, 11:03:46 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #52 : 01 Studeni, 2014, 11:02:44 »
imao sam maskicu al to toliko poveća mob, pa čak i ona najtanja a foliju sam imao par dana i skinuo jer korištenje dobrog ekrana s folijom je ko seks s kurtonom.. nije to- to.. ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #53 : 01 Studeni, 2014, 11:05:26 »
imao sam maskicu al to toliko poveća mob, pa čak i ona najtanja a foliju sam imao par dana i skinuo jer korištenje dobrog ekrana s folijom je ko seks s kurtonom.. nije to- to.. ;D

Ja koristim futrolu tako da je mob zasticen u djepu, a kad ga koristim, gol je skroz - niti folija preko ekrana, bas iz razloga kojeg si naveo

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #54 : 01 Studeni, 2014, 11:33:06 »
imao sam maskicu al to toliko poveća mob, pa čak i ona najtanja a foliju sam imao par dana i skinuo jer korištenje dobrog ekrana s folijom je ko seks s kurtonom.. nije to- to.. ;D

kao ratkape na sportskom autu  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #55 : 01 Studeni, 2014, 11:51:45 »
da, gadno. najjače mi je kad netko kupi novi smartphone i onda ostavi onu tvorničku zaštitu ekrana gore :zubo:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #56 : 01 Studeni, 2014, 12:01:09 »
da, gadno. najjače mi je kad netko kupi novi smartphone i onda ostavi onu tvorničku zaštitu ekrana gore :zubo:
I daljinske u futroli,fotelje u najlonu...  :icon_biggrin:
Al jbg gadnije je kad kupiš novi mob pa ga odma krstiš il sjebeš,i ja si već neko vrijeme gledam uzet neki jači mob al sad hvalim boga kaj ga nisam uzeo jer bi sad imao dve polovice koliko mi je pala ova kanta u zadnjih mj. dana.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #57 : 01 Studeni, 2014, 12:08:41 »
mozda ima neka arai, shubert ili nolan maskica za tebe?  :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #58 : 01 Studeni, 2014, 12:15:41 »
Generalno mi ne ispada često,al onda kad ga sastavim nemre mu ni dragi bog pomoć,imam svakakvih bizarnih lomljava u povijesti,kad si čuo da je netko prepolovio mob(doslovno po pola) na tuđoj glavi  :drunken_smilie:  ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5
« Odgovori #59 : 01 Studeni, 2014, 22:19:00 »
sta reci, ocito imas "love na "bacanje"  :icon_biggrin:  :toothy3:
pogledaj ako ima za kupit neki mob ono od titana, kevlara, ekran dijamant  ? :confused5:

 :toothy11:
« Zadnja izmjena: 01 Studeni, 2014, 22:20:37 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!