Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove  (Posjeta: 217068 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1300 : 24 Prosinac, 2019, 02:28:14 »
Takve stvari su me uvijek nerviralo kod android uredaja opcenito, kad ljudi kazu: “nije mi zvonio alarm” ili “kasne mi notifikacije” i sl. Takve stvari mi se nikad nisu dogadale na iosu jos od iphone 2g. Isto tako kad baterija na iphone degradira, nikad se ne dogadja ko na npr. samsungu da uredaj prikazuje 20% baterije i onda odjenom padne na 5% i ugasi se. Na iphone koliko god slaba i stara bila baterija uvijek linearno prikazuje i uvijek znas na cemu si.

Nije ni ios savrsen ima i on svojih sranja ali je sigurno klasu iznad. Zbog njega su i cijene ajfona kakve jesu.
Btw. ios+jailbreak je dobitna kombinacija ko se zna snaci u tome svemu - dobije se puno puno vise mogucnosti i veca kontrola nad uredajem nego na bilo kojem androidu, a ostaje stabilnost i pouzdanost

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1301 : 25 Siječanj, 2020, 21:39:57 »
Jeli itko imao problem na samsungu s brzim punjenjem?

Ja sam na svakom imao problem sa brzim praznjenjem.. a ovo  :dontknow:


Da prazni stvarno prebrzo

A sad nezeli ni punit

To ti je jer se druzis s PRANGIJOM :toothy12:

Takve stvari su me uvijek nerviralo kod android uredaja opcenito, kad ljudi kazu: “nije mi zvonio alarm” ili “kasne mi notifikacije” i sl. Takve stvari mi se nikad nisu dogadale na iosu jos od iphone 2g. Isto tako kad baterija na iphone degradira, nikad se ne dogadja ko na npr. samsungu da uredaj prikazuje 20% baterije i onda odjenom padne na 5% i ugasi se. Na iphone koliko god slaba i stara bila baterija uvijek linearno prikazuje i uvijek znas na cemu si.

Nije ni ios savrsen ima i on svojih sranja ali je sigurno klasu iznad. Zbog njega su i cijene ajfona kakve jesu.
Btw. ios+jailbreak je dobitna kombinacija ko se zna snaci u tome svemu - dobije se puno puno vise mogucnosti i veca kontrola nad uredajem nego na bilo kojem androidu, a ostaje stabilnost i pouzdanost

mozda je stvar analitike i postavke notifikacija. Nikad nisam imao problem s tim na androidu ni iosu, ali me strasno nervira u zadnje Google gdje se sve petlja.


Zna li tko kako se rijesiti na S9+ Microsoft predinstaliranih aplikacija?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1302 : 25 Siječanj, 2020, 21:48:56 »
Takve stvari su me uvijek nerviralo kod android uredaja opcenito, kad ljudi kazu: “nije mi zvonio alarm” ili “kasne mi notifikacije” i sl. Takve stvari mi se nikad nisu dogadale na iosu jos od iphone 2g. Isto tako kad baterija na iphone degradira, nikad se ne dogadja ko na npr. samsungu da uredaj prikazuje 20% baterije i onda odjenom padne na 5% i ugasi se. Na iphone koliko god slaba i stara bila baterija uvijek linearno prikazuje i uvijek znas na cemu si.

Nije ni ios savrsen ima i on svojih sranja ali je sigurno klasu iznad. Zbog njega su i cijene ajfona kakve jesu.
Btw. ios+jailbreak je dobitna kombinacija ko se zna snaci u tome svemu - dobije se puno puno vise mogucnosti i veca kontrola nad uredajem nego na bilo kojem androidu, a ostaje stabilnost i pouzdanost


Zato uzmeme jbni iPhone 5 cim je izaso izadem vlpo zimi van na hladn batt na 60% kad od jednom zim prazan, ugrije se u dzepu palim i radi... odem na servis da bi dobio odgovor ah to je normalnk, samo nezz kako mi to nije pod normalno bilo ni na jednom samsungovom note-u ... mslm sve ima svoju cijenu sa razlogom iphone je svaki skup do bola u startu i zato se ne moze usporedivat sa nekim lg,samsung ili nekim trecim modelom srednje klase... uzmi od tih istih brendova top modele pa ces vidjet. Svima nesto samsung i ostali stekaju... pa kako meni note nikad nije zasteko, kako mi od lg-a v10 kad je izaso nikad nije zasteko itd itd... koliko para toliko muzike... a to da ios ima vise mogucnosti od npr note10+ puste price za malu djecu... nisu ni blizu u ni jednom smislu .

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1303 : 25 Siječanj, 2020, 21:52:07 »
Takve stvari su me uvijek nerviralo kod android uredaja opcenito, kad ljudi kazu: “nije mi zvonio alarm” ili “kasne mi notifikacije” i sl. Takve stvari mi se nikad nisu dogadale na iosu jos od iphone 2g. Isto tako kad baterija na iphone degradira, nikad se ne dogadja ko na npr. samsungu da uredaj prikazuje 20% baterije i onda odjenom padne na 5% i ugasi se. Na iphone koliko god slaba i stara bila baterija uvijek linearno prikazuje i uvijek znas na cemu si.

Nije ni ios savrsen ima i on svojih sranja ali je sigurno klasu iznad. Zbog njega su i cijene ajfona kakve jesu.
Btw. ios+jailbreak je dobitna kombinacija ko se zna snaci u tome svemu - dobije se puno puno vise mogucnosti i veca kontrola nad uredajem nego na bilo kojem androidu, a ostaje stabilnost i pouzdanost


Zato uzmeme jbni iPhone 5 cim je izaso izadem vlpo zimi van na hladn batt na 60% kad od jednom zim prazan, ugrije se u dzepu palim i radi... odem na servis da bi dobio odgovor ah to je normalnk, samo nezz kako mi to nije pod normalno bilo ni na jednom samsungovom note-u ... mslm sve ima svoju cijenu sa razlogom iphone je svaki skup do bola u startu i zato se ne moze usporedivat sa nekim lg,samsung ili nekim trecim modelom srednje klase... uzmi od tih istih brendova top modele pa ces vidjet. Svima nesto samsung i ostali stekaju... pa kako meni note nikad nije zasteko, kako mi od lg-a v10 kad je izaso nikad nije zasteko itd itd... koliko para toliko muzike... a to da ios ima vise mogucnosti od npr note10+ puste price za malu djecu... nisu ni blizu u ni jednom smislu .

Normalno, jer capacity, 1600mah naspram 2900mah. ja sam imao iPhone SE on ima 1800mah i normalno je da baterija traje 8sati. dok sad S9+ traje dve sedmice
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1304 : 26 Siječanj, 2020, 00:28:16 »
Mozes preko adb-a preko usb kabela uninstalirat te tvornicke aplikacije samo moras pazit koje smijes jer mozes srusit sustav.

Btw. Imao sam i androida i ajfona koliko oces vjeruj mi da je ios+jailbreak>android sto se samog softvera tice. A sto se hardvera tice evo cista usporedba kupio curi novi galaxy s6 kad je izasao i sebi iphone 6s. Za 2 godine sam ja polomio taj ajfon i zamijenio ekran 2 puta ali zato samsungova baterija koja je u startu bila dosta jaca, nakon 2g nije mogla izdrzat pola dana... A mob je bio odlicno ocuvan. Tako da ocito ima problema s obje strane sto se tice hardvera...
Sad sam na xiaomi 9t pro, 2400kn s dostavom, stigao s alija za 12 dana i to preko bozica i nove. Za te pare stvarno dobar mob ne vidim vise poantu samsunga,huawei i sl.

Offline AnteLo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1305 : 26 Siječanj, 2020, 15:18:00 »
Mozes preko adb-a preko usb kabela uninstalirat te tvornicke aplikacije samo moras pazit koje smijes jer mozes srusit sustav.

Btw. Imao sam i androida i ajfona koliko oces vjeruj mi da je ios+jailbreak>android sto se samog softvera tice. A sto se hardvera tice evo cista usporedba kupio curi novi galaxy s6 kad je izasao i sebi iphone 6s. Za 2 godine sam ja polomio taj ajfon i zamijenio ekran 2 puta ali zato samsungova baterija koja je u startu bila dosta jaca, nakon 2g nije mogla izdrzat pola dana... A mob je bio odlicno ocuvan. Tako da ocito ima problema s obje strane sto se tice hardvera...
Sad sam na xiaomi 9t pro, 2400kn s dostavom, stigao s alija za 12 dana i to preko bozica i nove. Za te pare stvarno dobar mob ne vidim vise poantu samsunga,huawei i sl.
Davno su prosla vrimena kad se isplatilo jailbreakat iPhone/iPad
Uvik jebacina s starim os-om pa ako ugasis mob izgubis sve i nikad to nije stabilno kao i rootan Android

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1306 : 26 Siječanj, 2020, 16:43:19 »
Ne izgubis nista ako ugasis mob odakle ti to... A jbg to sa starim os-om je istina, dok ne izidje jailbreak za novu verziju ne mozes uradit update bez da izgubis jailbreak.

Probaj napravit OTA update na rootan android pa javi jesi izgubio ista. Ako uspijes upalit mob...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1307 : 31 Siječanj, 2020, 20:06:25 »
Gle ja sam od danas opet u jabukama. Uz 7 plus sada opet znam zašto sam anti android.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1308 : 02 Veljača, 2020, 10:44:21 »
Zeznio sam si ekran na mobu al mi se ne popravlja (hw p9lite) zato bi uzeo nesto drugo...
Sta preporucate za cca 1500kn? Volio bi da je oled i ima aux, ostalo mi je nebitno vise manje, kamera i sl...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1309 : 02 Veljača, 2020, 10:56:14 »
S9
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1310 : 02 Veljača, 2020, 11:29:05 »
neki xiaomi
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
:yamaha:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1312 : 02 Veljača, 2020, 13:03:50 »
neki xiaomi

I to a3

Za cca 1300 kn koliko se prodaje kod nas u ducanima, tesko da ce naci bolji telefon, super amoled, 3.5 đek, android one, odlicna baterija
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1313 : 02 Veljača, 2020, 16:59:25 »
Vjerojatno će i biti taj a3, fala ekipa :icon_thumright:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1314 : 04 Veljača, 2020, 23:06:38 »
A3 ima katastrofa ekran. Dobro nije katastrofa ali je prema danasnjima.to ti je ekran isti ko na npr. samsung galaxy s3...

Za 1800kn plus 180kn shipping imas na ali expressu Mi 9T.
Ja sam narucio od prodavaca "mi global store" 2 komada Mi 9T pro. Doslo preko UK uredno sve unutar 10 dana, nema carine.
Nez kakva je situacija sad s brexitom. Ima li ko informacija u vezipostanskog prometa i carine?

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1315 : 05 Veljača, 2020, 00:41:08 »
Nez kakva je situacija sad s brexitom. Ima li ko informacija u vezipostanskog prometa i carine?

Ove godine nema razlike (prijelazno razdoblje), od slijedece ce se vidjet, ovisno o dogovoru.

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1316 : 05 Veljača, 2020, 06:50:46 »
Ja cekam ovu zverku da izade, jedini problem je sto nema 3.5mm dzek
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_pro_5g-ampp-10055.php
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2020, 06:53:36 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1317 : 05 Veljača, 2020, 08:39:27 »
Ove godine nema razlike (prijelazno razdoblje), od slijedece ce se vidjet, ovisno o dogovoru.
:icon_thumright:

I ja cekam mi 10 pro, al nekako mi se cini da ce kostat blizu 5000kn. Malo puno za xiaomi. Radije onda dodat jos malo za oneplus.
A jbg nema 3.5mm, predji na bluetooth ima sad jeftino dobrih true wireless slusalica

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1318 : 05 Veljača, 2020, 08:46:07 »
Ma zbog bt zvucnika je. Ima bt al nekako mi bolje kad ga spojim na aux.  Hahah
A vidjet cemo   negdje sam nasao podatak da ce PRO bit 370 eura. Sto je za te specifikacije brutalna cijena
Vjerovatno ce biti kod nas visa cijena.
:yamaha:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1319 : 05 Veljača, 2020, 09:19:38 »
Nema sanse da ce bit 370€, cak ni po aliexpressu. Pa Note 10 pro je tamo 3700 i sad nadodaj na to jos bar 500kn za zakrivljeni 90hz display. I jos ce imat high end procesor, dok note ima neki mid range. I jos 200kn dostave. A kod nas ce biti jos +1000 cijena
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2020, 09:21:10 tdj595 »