Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove  (Posjeta: 218489 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1200 : 09 Prosinac, 2016, 21:43:08 »
A jesi biser  ;D

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1201 : 10 Prosinac, 2016, 00:28:07 »
Ima li netko P9?  Dvoumim se između njega i s6 edge

P9 nikako nebi preporucio ..a ne svida ti se nesto tipa lg g5 , htc 10 ?


Zbog cega ga nebi preporucio?

Trazim neki mob da nije veci od 5.2'', a posto sam imao do sad g3 probao bi nesto drugo da nije opet LG :)
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Patr1k747

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 434
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vž
  • Moj Skuter: KTM
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1202 : 11 Prosinac, 2016, 11:09:39 »
Ima li netko P9?  Dvoumim se između njega i s6 edge

P9 nikako nebi preporucio ..a ne svida ti se nesto tipa lg g5 , htc 10 ?


Zbog cega ga nebi preporucio?

Trazim neki mob da nije veci od 5.2'', a posto sam imao do sad g3 probao bi nesto drugo da nije opet LG :)

iz iskustva... 2 puta na popravku u 2 mjeseca , kvaliteta izrade nije na razini jednog "premium" uredaja , kamera goli k**ac , iako ima 2 kamere ovo ono , slike nisu ni blizu kao na G5,S7,M10 i sl.

Probaj onda S6,S7,M9,M10,G5,iphone 6/6s i sl. ako bi mijenjao malo .
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1203 : 12 Prosinac, 2016, 01:05:09 »
odustao sam od p9 i sad gledam s7, edge ne bi jer je 5.5' a oicna sedmica je 5.1' i to mi je nekako taman

htc mi se ne sviđa,ne volim taj brend,imao sam g3 i na poslu s njim sam imao rijetko signala samo zato ne bi uzeo g5 jer neznam dal cu imat signala inace je mob zvijer,iphone ne bi ne vuce me bas kao ni sony :)


ima li netko s7 da mi kaze dojmove?
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1204 : 12 Prosinac, 2016, 07:42:48 »
odustao sam od p9 i sad gledam s7, edge ne bi jer je 5.5' a oicna sedmica je 5.1' i to mi je nekako taman

htc mi se ne sviđa,ne volim taj brend,imao sam g3 i na poslu s njim sam imao rijetko signala samo zato ne bi uzeo g5 jer neznam dal cu imat signala inace je mob zvijer,iphone ne bi ne vuce me bas kao ni sony :)


ima li netko s7 da mi kaze dojmove?
Imam ja s7 vec pola godine skoro, nemam zamjerke za mob. Velicina je taman, jako je brz i fluidan. Kamere su super, baterija jako dobra a non stop sam na njemu. Nikad ju ne ispraznim do kraja na kraju dana..neznam sto te jos zanima?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

WRC!

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1205 : 12 Prosinac, 2016, 08:02:09 »
jebes ti to sve ja sam odlucio i sutra idem po Moto Z Play..  Moto E2 koristim vec evo pune 2 godine, uz nju i galaxy K Zoom, Ulefone Vienna. Svaki je po necemu dobar a na motoroli mi se najvise svida jacina signala i wifia. Na istom mjestu doma u sobi ulefone ima pola signala wifija, samsung jedva 1 crticu ili nijednu, motorola crtica do punog ili pun ( mozda zato i je medu top 5 mobova u svijetu koji najvise zrace ) Ovaj normalni signal je isto bolji nego na samsungu i kinezu, baterija na motoroli pojede isto ova oba, tako da sam opet odlucio lenovo/motorola. Kolko citam na xda forumu baterija je vrh, a uz onaj baterija mod bi trebalo bit brutalno
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2016, 08:05:27 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1206 : 12 Prosinac, 2016, 08:28:44 »
Ima li netko P9?  Dvoumim se između njega i s6 edge

P9 nikako nebi preporucio ..a ne svida ti se nesto tipa lg g5 , htc 10 ?
G5 sam mislio uzet al baterija je kardinalno loša, moraš sa sobom imat powerbank ili drugu bateriju ili punjač.. odustao sam zbog toga.
onda sam uzeo ovo..
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5s_plus-8350.php
6/128, mob je zvjerčina, baterija je takva da ju nemožeš satrt u jednom danu. ima nekih nedostataka ali vrijedi te pare.. malo mi je u početku bio prevelik al sad je ok..
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2016, 08:31:43 ivanm »

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1207 : 12 Prosinac, 2016, 08:32:42 »
U jbt ovaj kosooki je vrh

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1208 : 12 Prosinac, 2016, 10:00:04 »
kakve nedostatke?
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1209 : 12 Prosinac, 2016, 10:12:55 »
Jbt ovo može vrtit bilo koju aplikaciju za 3d dizajn ;D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1210 : 12 Prosinac, 2016, 10:20:25 »
Xiaomi je vrlo jaka firma,ja sam do sa promijenio 3 komada i svi su bili odlicni a baterija puno bolja nego na nekim brandiranim modelima, i dalje bi uzeo kineza ali posto nije marka kao sony i samsung kasnije ga je tesko prodati i to je jedini razlog zasto uzimam neki sa imenom inace svi ti kinezi imaju dijelove iste kao i ovi
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1211 : 12 Prosinac, 2016, 10:37:25 »
Xiaomi je vrlo jaka firma,ja sam do sa promijenio 3 komada i svi su bili odlicni a baterija puno bolja nego na nekim brandiranim modelima, i dalje bi uzeo kineza ali posto nije marka kao sony i samsung kasnije ga je tesko prodati i to je jedini razlog zasto uzimam neki sa imenom inace svi ti kinezi imaju dijelove iste kao i ovi
Ovo mi općenito kod ljudi nikak nije jasno,bez uvrede al to mi je glupo i ograničeno razmišljanje,bilo da se radi o mobitelu,televizoru,skuteru,autu,nečem petom... jel kupuješ neku stvar za sebe da je imaš,koristiš i guštaš u njoj il to kupuješ da usrećiš budućeg vlasnika,da se razumijemo ne padaju mi novci s neba al j#bo kupovinu bilo čega da sam u startu opterećen s prodajom dotične stvari,a još je nisam ni kupio,prije ću si pucat u bulju nego se s takvim pi*darijama patit,baš smo balkanjerosi,na ovim prostorima valjaju samo iphone mobiteli i fauve auti

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1212 : 12 Prosinac, 2016, 11:13:30 »
Nemoj tako- i Amer i Švabo dobro prate što koliko vrijedi na osnovu kupovne cijene kada nabavljaju i prodajne kada se rješavaju nečega. Ako se iole ima para najbolje je uvijek kupiti poštenu stvar, koristiti ju neko vrijeme, prodati dok je još uvijek aktualna, dodati nešto para i kupiti opet poštenu stvar.
Primjer 1: Kupiš nešto osrednje (ne-brend) za 2000kn, koristiš 3 godine, nakon 3 godine ne vrijedi ništa- pokloniš rođaku ili baciš. Prvu godinu je radilo dobro a onda je još godinu služilo i zadnju godinu si se patio...
Primjer 2: Kupiš nešto dobro (brend) za 3000, koristiš max 2 godine, nakon 2 god prodaš za 1000, dodaš 2000 i opet kupiš nešto dobro. Prvu godinu je rasturalo, drugu godinu je radilo super, bilo podržano update-ima i jamstvom 2g...
...Znači u oba primjera pušiš 2000 ali u drugom slučaju koristiš bolju stvar koja te bolje služi.
(primjeri su zeru karikirani radi poante)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1213 : 12 Prosinac, 2016, 12:34:28 »
Kužim ja tebe potpuno al nikad nisam bio kalkulant,čim mi netko spomene prodaju odma se sjetim njuškalo pacijenata/cigana/jebača za lipu i padne mi mrak na oči i tlak skoči na 800

Ja ću uvijek napravit po tvom primjeru 2,al čim sam to kupio ja sam se s tim novcima pozdravio,a dotične stvari se riješim po primjeru broj 1,tak sam npr. zadnji mob dao starom
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2016, 12:40:16 Tomi_ZG »

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1214 : 12 Prosinac, 2016, 14:33:05 »
Ja tu stvar planiram koristit godinu dana i prodat dalje, a promijenio sam mobitela i mobitela pa znam kako se koji prodaje,balki je dao dobar primjer samo sto ces kineza prodat 500x teže nego neki brendirani mob (kad vec govorimo o njima), ja znam da kinezi su jako dobri mobiteli ali ajde ti prodaj nekom mobitel kad te pita sta prodajes,kazes mu npr Xiaomi a on te zbunjeno gleda da sta je to?

Zato sad i hocu uzet brandirani mob,moze netko govorit sta god hoce ali brandirani su i dalje ispred kineza
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1215 : 12 Prosinac, 2016, 14:46:18 »
Ja tu stvar planiram koristit godinu dana i prodat dalje, a promijenio sam mobitela i mobitela pa znam kako se koji prodaje,balki je dao dobar primjer samo sto ces kineza prodat 500x teže nego neki brendirani mob (kad vec govorimo o njima), ja znam da kinezi su jako dobri mobiteli ali ajde ti prodaj nekom mobitel kad te pita sta prodajes,kazes mu npr Xiaomi a on te zbunjeno gleda da sta je to?

Zato sad i hocu uzet brandirani mob,moze netko govorit sta god hoce ali brandirani su i dalje ispred kineza

Xiaomi cak ni nije tako tesko prodat jer dosta ljudi koji se kuze u mobitele, geekovi itd. dobro znaju sta je. Oglasis ga na bug forum, pcekspert ili tako negdje i sumnjam da ces imat problema s prodajom.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1216 : 12 Prosinac, 2016, 15:18:58 »
Meni je osobno dosadilo više eksperimentirat, jer kad god eksperimentiram s nečim, uvik budem razočaran (bilo da se radi o mobitelu il skuteru il nećem trećem). Zato kad sam god u mogućnosti uzmem brend pa makar i malo lošijih specifikacija. Na greškama se uči :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1217 : 12 Prosinac, 2016, 18:18:35 »
jedino mi je fascinantno kako gejfonovi generacije 4 još uvijek drže cijenu od 500-600kn a vrijeme ih je pregazilo davnih dana dok ja za svoj G2 nemogu dobit toliko jer se uvijek netko nađe tko će rušit cijenu

kad mi netko kaže da mu leti iphjne 4, samo se nasmijem kad koliko sam čuo više ni facebook nema podršku sa njegovom verzijom iOS-a


Xiaomi je vrijedan spomena, dijelova ima za svaki model i nisu pretjerano skupi (mislim na dijelove)
Meizu je kao i Xiaomi, da ne prepisujem pročitajte gore navedeno
Umi je dobar, izbaci malo malo nekog flagship killer-a ali za dijelove je katastrofa (barem što se tiče jačih modela, oni jeftiniji imaju dijelove kao na pijaci), donedavno mi pajdi vrisnila baterija za model koji je također bio "killer" ali dijelova nema nigdje (ili je rasprodano ili se više ne proizvodi)
Elephone mi se sve više i više sviđa kako dizajnom tako i sa karakteristikama aparata jer za iste spece kao i neki brand imaš aparat za najmanje 3x jeftinije
Oukiel je sličan Umi-ju i tu mi gubi na šansi da ga posjedujem
LeTv ili danas LeEco se uzdigao sa svojih par modela koji su stvarni i više nego povoljni sa svojim specama, dijelova za sada sva sreća ima
Doogee je poznat na našem tržištu, dijelova ima, povoljnih, no ništa posebno, sve spece vrte na isto sa drugim oblikom i imenom modela ali uvijek idu na bolje osim sa baterijom
BlackView je također jedna marka od kod nas u probijanju ali na kineskom ih ima i to sa odličnim modelima koji su se pokazali i više nego odličnima ali nažalost imaju boljku kao i Umi i Oukiel (dijelovi)

ima tu još xyz marki koje se mogu navest ali ove su nekako najpoznatije

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1218 : 12 Prosinac, 2016, 18:37:43 »
Imao sam Xiaomi mi4 LTE, mob je za svoju cijenu zvijerka (120$) i niaam imao s njim nikakvih stekanja doslovce je letio,baterija 4h SOT-a,meni bi 2dana trajala, jedino zasto sam ga prodao je bila kamera,jest da je imala dobru sliku ali nije to na razini brandiranih,neznam kakvu ima mi5 ali ono sto sam gledao po YT i dalje nije nista extra,mislim da je to jedini dio na kojem trebaju poraditi,a mozda se i varam jer nisam vidio uzivo ali ovo ostalo se moze uspoređivati sa brandovima oces od kvalitete ekrana pa do kvalitete izrade
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Patr1k747

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 434
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vž
  • Moj Skuter: KTM
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #1219 : 12 Prosinac, 2016, 18:59:07 »
Xiaomi je vrlo jaka firma,ja sam do sa promijenio 3 komada i svi su bili odlicni a baterija puno bolja nego na nekim brandiranim modelima, i dalje bi uzeo kineza ali posto nije marka kao sony i samsung kasnije ga je tesko prodati i to je jedini razlog zasto uzimam neki sa imenom inace svi ti kinezi imaju dijelove iste kao i ovi

ista stvar ;) jer meni mobitel brzo dosadi i onda je problem kod prodaje  :icon_tongue:
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...