Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zatvaranje sezone u Rijeci  (Posjeta: 1459 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sole8

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zatvaranje sezone u Rijeci
« : 05 Rujan, 2008, 16:22:35 »
Okupljanje je u nedelju 14.09.2008. kod McD (molim unaprijed da se motori ljepo poredaju), vrijeme okupljanja je 16 30 pa sve do 17, u 17 sati je polazak, te je u planu napravit prvi krug oko grada, znaci od McD do žabice onda skrenut kod kazalista do fontane opet krug do žabice i na posljetku se uputit prema poligonu na Trsat. Uplanu je ako bude zainteresiranih da se okrene nekakav roštilj (svako bi dao po 10 kn i skupljanje para ce biti na sami dan okupljanja)... Normalno da je pozeljno da najavit svoj dolazak bas ovdje kako bi mogli otprilike imat koliko ljudi ce bit.

Ako nam neko dolazi iz susjednih gradova, želim mu ugadan put i ludu zabavu u Rijeci...

SCOOTER INSIDE
sole

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Zatvaranje sezone u Rijeci
« Odgovori #1 : 16 Rujan, 2008, 12:01:30 »
evo slike, malo sam preduhitrio soleta  :toothy9: :toothy9:
c/p Scooter Inside

Sole says:

1.imageshack.us/img301/6296/dscf2848zp4.th.jpg[/IMG][/URL]
...papanje...

...McD...


ostalo sve u filmicu... plus i ove slike... molim da se u nedelju nacrtate kod meka u 4 sata (popodne)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone u Rijeci
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2008, 18:15:56 »
a kad cete vi iz RI jednom doc na meeting neki kod nas? Kod vas se redovno iz ZGBa dolazi...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Zatvaranje sezone u Rijeci
« Odgovori #3 : 21 Rujan, 2008, 10:28:58 »
Uuu, jbt. što vas je bilo !!!
Svaka čast !!!
A ja lani putovao u milionsku metropolu (za godišnjicu kluba/Foruma), i skupilo se njih DVOJE  !!...
Tada Eladia (još) nisam smatral zagrepčanom, i moja malenkost... dakle. nas četvero usred Zagreba...
Ovdje nisam mogao prisustvovat, jer sam imao PC u kvaru (i radim još jedan, dodatni, posao), i zbilja sam bio odsutan tjednima na Forumu, ali bio bi počašćen, da sam mogao biti član ovolike grupe (pa makar i ne došao skuterom  ::) ... Bar, u ime stare slave...  :icon_biggrin: ;D :frajer:
Možda bi sljedeću godišnjicu, u proljeće (6. mjesec, 2009. ) ipak trebali pomaknuti koji tjedan unaprijed, kad prestanu obaveze škole i faksa...
Live to ride, ride to live

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Zatvaranje sezone u Rijeci
« Odgovori #4 : 21 Rujan, 2008, 15:34:19 »
zaleti se na scooter-inside.com/forum, tamo su isto dogovori oko meetinga, zapravo tamo sve i počinje pa onda razglašavamo dalje po forumima, stavi se vrijeme i datum i onda su pregovori pa se moš uključit u raspravu i dogovore, cya around  :glasses9:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Zatvaranje sezone u Rijeci
« Odgovori #5 : 22 Rujan, 2008, 12:01:45 »
Hvala ti lijepa na "adresi", ali ne obećavam ništa, vremenski jedva "pokrivam" i ove postojeće forume (gdje sam do sad prisutan) a još ovako, bez skuta, i drugo, kao tata (po godinama)   :old:

Ja mogu (obzirom da sam na 50 ccm 30 godina - od 1977.) sipat hrpu savjeta o sigurnijoj vožnji, ali ti, koji su voljni to slušat/čitat, mogu i ovamo svratiti, pa ih uputi na moj nick... a ja ću svejedno škicnut na ponuđenu adresu...
( oprosti/te na off-u, "samo" sam želio odgovoriti)...  ;D :icon_biggrin: ;D
« Zadnja izmjena: 22 Rujan, 2008, 12:03:58 Genesis051 »
Live to ride, ride to live