Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hotmail racun  (Posjeta: 1107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Hotmail racun
« : 06 Listopad, 2014, 23:29:50 »
Znaci prije par mjeseci probao sam uc u hotmail(svoju e-mail adresu).Posto sam se prethodno prijavio preko mobitela,hotmail mi je poslao warm da se neko prijavio s druge ip adrese ili sta vec.Pomislio sam da mi je mozda neko probio sifru i koristi moj mail(malo glupo ali nikad neznas).Promjenio sam lozinku i naravno zaboravio ju.Probao sam se nakon par dana logirat u isti mail ali preko one opcije da sam zaboravio sifru.Naravno kad su me pitali ona sigurnosna pitanja i za kontakte koji su mi nedavno slali neke stavke,na njih ili nisam dao dobar odgovor ili nisam popunio tu tablicu jer se ne sjecam sta sam ja napisao prije 5 godina za sigurnosno pitanje.Probao sam tako par puta i naravno da su mi na drugi mail poslali tih par puta poruku da ono sto sam popunio nije dovoljno i da mi je pametnije napravit novi racun.Naravno da to ne zelim jer mi je vecina foruma,fb profil i slicne stvari prijaveljeno preko te izgubljene e-mail adrese.E sad,zanima me dali postoji mozda jos koja opcija vracanja profila ili neki hakerski lagani nacin da dodem do e-mail-a ili mozda netko zna kako i dali se uopce moze napravit recimo drugi korisnicki racun koji bi imao isti naziv kao ovaj stari pa da mi sve stare obavjesti i mailovi dolaze na taj novi mail.Nije mi problem promjenit na fb-u e-mail adresu i na tim drustvenim mrezama koje dopustaju tu opciju,ali sta je s onima koje to ne dopustaju a jednostavno mi isti taj racun na toj nekoj drustvenoj mrezi ili nekom forumu treba?!Hvala na pomoci unaprijed  :icon_thumright: :headbang:

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: Hotmail racun
« Odgovori #1 : 07 Listopad, 2014, 02:58:36 »
imas Brutus force opciju, moze ali ne mora dugo trajati. Randomizira znakove i pokusaje dok ne naidje na pravu. Uvelike mozes skratiti ako znas bilo sta od sifre, dio nje , ima ili nema brojeva, priblizan broj znakova, ima li velikih odnosno malih slova i slicno... Imas za to dosta alata po internetu.
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama