Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Purejet nece upalit  (Posjeta: 1776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pikica10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg purejet
Purejet nece upalit
« : 06 Listopad, 2014, 17:36:07 »
E ovako pročito sam sve i svašta pa da čujem još koje misljenje , znaci skuter nije radio dvije godine otisla je bila pumpa goriva ,neki dan kupio drugu , napunio akumulator  i skuter upalio mogu rec iz prve nakon toga radio je 5 minuta te sam ga ugasio da ponovo upali ali nece nikako,treba mu mrvica da sastavi i tako vergla i nakon nekog vremena sastavi kad je upalio vozio sam se vuce normalno ne trokira nista ,samo nece upalit,plavi injektor sprica na metar , ne znam u cemu je problem lud sam vec lamelice sam provjerio crijevo od kompresora usis resetirao tps , i jeos jedno pitanje jel moze netko napisat debljinu gumica za injektor zeleni i plavi svih jos mi je jedno to preostaje da se nisu stisnule

Offline nikola.dragicevic8

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 377
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brist
  • Moj Skuter: U potrazi...
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Purejet nece upalit
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2014, 17:59:53 »
Mozda glupo pitanje, jesi li ispustio staro gorivo ili samo nadolio novo? :dontknow:
Vozio:Piaggio Nrg Mc3,Gilera Runner 50,Gilera Runner VXR 200, Gilera Nexus 300, Yamaha T max ;Trenutno Vozim:  Aprilia Shiver 750

Offline pikica10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg purejet
Odg: Purejet nece upalit
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2014, 18:17:58 »
Mozda glupo pitanje, jesi li ispustio staro gorivo ili samo nadolio novo? :dontknow:
Nije mi bilo nikakvo gorivo skros novo , samo mi treba prava debljina  gumica za injektor ako se ove nisu skrutale spostile ili nesto ako netko zna

Offline pikica10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg purejet
Odg: Purejet nece upalit
« Odgovori #3 : 07 Listopad, 2014, 19:25:34 »
Mozda glupo pitanje, jesi li ispustio staro gorivo ili samo nadolio novo? :dontknow:
Nije mi bilo nikakvo gorivo skros novo , samo mi treba prava debljina  gumica za injektor ako se ove nisu skrutale spostile ili nesto ako netko zna
Netko bilo tko debljina gumice koja je na zelenom injektoru