Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 150  (Posjeta: 26960 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Aprilia SR 150
« : 30 Kolovoz, 2014, 19:44:50 »
Evo od danas sam ponosni vlasnik navedene SR-ke. Skuter je što se tiče mašine perfektan, 25 000km ali svaki kilometar na motulovom ulju i vozio je stariji, ozbiljni čovjek... navrh gasa kako bi se reklo. Ide odlično, no ima par sitnica za uradit, plastike, bali malo na koljenu karburatora, kočnice obavezno i klasika što ide... remen, rolice, centralni...

Uglavnom lijep skuter (na što sam već navikao sa mojom sr50tkom) sa jakim ubrzanjem ( e na to nisam  ;D)

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/aprilia-150-sr-cm3-oglas-11402297

Slike idu sutra...  :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #1 : 30 Kolovoz, 2014, 20:15:31 »
najjaca kombinacija  :headbang: :headbang:
steta sto su plastike u dosta losem stanju, jeb more

centralni serijski, role 13g, a remen najbolje mitsuboshi za sp/fxr imas ga preko ms webshpa bolji od njega neces nac, nesto duzi od serijskog pia mitsuboshia, slican dobrom starom polini kevlaru

sretno  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #2 : 31 Kolovoz, 2014, 00:55:27 »
Rastavio sam ga u proste faktore... i bolje da jesam, jer sam imao što i vidjet. Nosači prednje plastike pukli kao i metalni nosač istih na kojem stoji neka elektronika pa je lupalo unutra. Filter zraka kao da nije mjenjan otkad se skuter kupio, kao i mikroremen koji se doslovno raspada u komade i par niti ga drži... Rolice poravnane, u auspuhu 10kg čađe očito zbog katalizatora - ići će drugi komplet auspuh...

Sad idemo polako ali sigurno. Mašina je na stolu, malo da je pregledam. Nema nigdje lufta, no karburator me muči. Otpojena su dva kabela, jedan je od sauga a drugi nekakav senzor?

Da li je pametno sad zamjeniti karike dok je na stolu, ili je 25 000km za nju pussy smoke?  :icon_biggrin:



Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #3 : 31 Kolovoz, 2014, 02:13:20 »
na karbu imas kabal od grijaca i od coka

mikroremen nemoj ni uzimat novi, najpametnije je iskljucit uljnu i sam pravit mjesavinu, mana im je zupcanik uljne pumpe koji nema klasicni lezaj vec mesinganu kosuljicu bez podmazivanja i voli blokirat, javi se kao glasno zvizdanje kod kretanja i u voznji

spuh najbolje od sp/fxr bez katalizatora moze i sa (role 12,5g) spuh mora ici s granom komplet, sr spuh se ne isplati polovni traziti jer ne valjaju nist, na svakom je katalizator oso

karike na toj km pussy smoke, ide to jos toliko, barem premjeri zazor listicima da znas na cemu si, inace nove karike 1 kom 130kn
a kad je masina vec dolje pametnije je iglicasti lezaj promjeniti
odmah i lezajeve u bloku za nosac te pikse u skarama nosaca

 :hello:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #4 : 31 Kolovoz, 2014, 11:14:39 »
u vezi karba,ovaj grijac to si mos skinuti,to ti netreba. :icon_thumright:

i puno sretnih km. :aprilia:

Offline di.ky.73

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1075
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DU
  • Moj Skuter: Smart 451
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #5 : 31 Kolovoz, 2014, 13:37:53 »
Super je Vlaho
nego reci mi jeli to SR koji je uvjek bio parkiran kraj pomorske i vozio ga neki dedo na vrh gasa?

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #6 : 31 Kolovoz, 2014, 18:12:47 »
A nije bas dedo, tek mu 39. Ta trgovina je bila najluđa u mom životu, pitam koja je najniža, možemo zaokružit na pet tis... on me prekine, kao najniže bi išao 4500. Ja onak, ooookeeej  :icon_biggrin: :icon_biggrin: Da su svi kao on nebi skuteri dana stajali na njuskalu  :headbang:

Auspuh sam već našao na njuškalu i naručio. Ovaj : http://www.njuskalo.hr/moto-auspuh/auspuh-gilera-sp-180-oglas-12209812

S uljne pumpe sam skinuo cijevi ali sajlu ću ostavit jer mi se čini da baš karburator nema jaku oprugu, pa mi se gas nebi vraćao. Mašinu sam komplet odmastio. Odlučio sam da je neću uopće otvarati jer ovako mi izgleda u savršenom stanju. Nigdje lufta, sve utegnuto... kroz ispuh sam gledao unutrašnjost cilindra, nema niti jednog risa... Kompresija ko tomo vinković :headbang:

Kaže mi čovjek da bi mu prdnula sviječica svako 500km, sigurno karburator nije ušteljen ili je to zbog previše paženja sa gasom  :toothy3:

Hvala svima na pomoći i grabimo dalje  :icon_thumright:

Diky, znaš koga da mi plastike može vratiti u tvorničko stanje?



Slike :





Krenulo rastavljanje :







Brdo dijelova

« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2014, 18:23:03 du_vlaho »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #7 : 31 Kolovoz, 2014, 18:26:26 »
Aj kad je mašina već dolje skini cilindar i pogledaj karike, zamjeni igličasti kak ti je igorina rekel, zamjeni usput semeringe, crijeva i ostale gumene dijelove i da si miran.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #8 : 31 Kolovoz, 2014, 18:44:09 »
Da se ne opečem kao i sa onim ditekom koji je naizgled bio odličan... sad ste me urekli, nema mi druge nego rastavit  :laughing7:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #9 : 31 Kolovoz, 2014, 19:06:16 »
Bit će to zanimljivo slagat,samo mislim da si dao malo previše para s obzirom za stanje,treba tu uložit dosta love još.

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #10 : 31 Kolovoz, 2014, 19:09:25 »
Pa i nisam s obzirom da je registriran godinu dana, tehnički ispravan... mogao sam ga onako još vozit (dok ne pukne mikroremen i ne zariba  :icon_biggrin: )

Ovo je jedina srka u Dubrovniku koja je na njuškalu, tako da nisam imao ni nekog izbora. A i kad bi uzeo negdje dalje, opet bi me skuplje došlo zbog transporta. Ovo mi je čisto ovako usput da se imam čime zabavit u slobodno vrijeme...

Jedna mi stvar nije jasna, da li svaka ovako radi nemirno kad kreće? u leru radi ok, malo plastike udaraju... ali od 0-40 su užasne vibracije, i kasnije opet sve lijepo i tiho...

Mislio sam da je do zvona, ali ravno je...


-------

EDIT :

Ugradio bi zadnji disk, našao na njuškalu ovo : http://www.njuskalo.hr/moto-agregati/dellorto-25-filter-prirubnica-oglas-11578859
Znači nedostaje lajtung - koji ionako moram novi, čeljusti i ručka... ima tko blizu ili da zna prodavača? Da sam siguran da je to sve kako treba...
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2014, 20:39:41 du_vlaho »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #11 : 31 Kolovoz, 2014, 21:13:52 »
To je od rakije s foruma oglas.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #12 : 31 Kolovoz, 2014, 21:33:25 »
ima onaj eu import sven te dijelove pa pitaj ga

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #13 : 01 Rujan, 2014, 01:55:45 »
nadam se da si spustio cijenu spuha, jer to ne vrijedi 500kn, mozda 300kn, spuh varen, lim ubijen
ovo sto je naprdio u oglasu su price za malu djecu

feder na karbu nije toliko slab, koliko je jak na uljnoj pa je puno fini gas i kod dodavanja i kod vracanja

sta je s kablom od coka?

vibracije, vjerovatno je nosac masine(klackalica) pretegnut, ne smije biti jako stegnut, klackalica mora ''raditi'', ako je previse kruta, prenosi vibracije napred na stup/volan

sto se tice kocionog, najbolje nabaviti od srke50 lijevu pumpicu da bude u paru s desnom

i nabavi bolji amortizer, serijski je premekan, skuter pliva u zavoju
definitivno best buy

http://www.scooter-center.com/en/product/YSX3004/Shock+absorber+rear+YSS+Pro+X+300mm+Italjet+Dragster+125+180?meta=YSX3004*scd_ALL_en*s18725920794016*yss%20dragster*2*2*1*16

opet sam se rasprdeo  :hello:
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2014, 01:59:38 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #14 : 01 Rujan, 2014, 07:38:31 »
Nazalost nisam, jos cu i postarinu platit, nasjeo na pricu... Al samo da bude dobar...

Instalacija je dovedena, iskljuceno sa đekova otpojeno i sa karburatora, ne znam zasto...

Nije nosače nitko dirao... Ima one gumene selene, jedino mi oni izgledaju losiji. Od 50tke imam pumpicu i lajtung, sad se sjetio... Jos samo celjusti fale...


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #15 : 01 Rujan, 2014, 08:29:21 »
Sad sam tek pogledao oglas i dobro Igor veli da ne vrijedi više od 300,a najjači je opis oglasa da je uloženo puno vremena,živaca i novaca,bokte opis ko da je oldtimera restaurirao a ne spuh koji nije nikaj posebno na kraju.
Pitanje je i jel uopće verzija bez katalizatora,to se vidi po oznakama na njemu pa kad dođe pogledaj.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #16 : 01 Rujan, 2014, 14:35:46 »

Instalacija je dovedena, iskljuceno sa đekova otpojeno i sa karburatora, ne znam zasto...

Nije nosače nitko dirao... Ima one gumene selene, jedino mi oni izgledaju losiji. Od 50tke imam pumpicu i lajtung, sad se sjetio... Jos samo celjusti fale...

nije ni cudo ako su krepavale svjecice, iskljucen cok jednako stalno ukljucen cok, to je moralo i trosit duplo

ne mozes znati da li je tko dirao ili nije dirao nosac, ako je samo pritegao maticu, eto vibracije
mozda me nisi dobro razumio, radi se o ovome dijelu nosaca, spoj između te dvije klackalice mora biti gibljiv u voznji
kad budes vracao sve nazad, zasarafi ga toliko da dobijes vibracije, pa postepeno otpustaj

http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/moto-agregati/gilera-180-sp-nosac-masine-slika-36205980.jpg

veliki gumeni seleni koliko god losi bili i ispucani nemaju veze s tim  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #17 : 01 Rujan, 2014, 16:08:39 »
Bože ti sačuvaj onda od servisa u koji je vožen. Da li se kako čok može za stalno isključiti? Ne znam uopće što mu je jer se ne razumijem, a evo iz priloženog se vidi kakvi su serviseri ovdje. Možda samo nije dobro uštelan. To znaći da će ići još bolje kad se to sve sredi? I ovako sam bio iznenađen ubrzanjem i brzinom...

Sad sam skinuo cilindar, na čelu klipa gareži milimetar... očito zbog čoka, zazor karika 0.35 , radim onako kako kažete, znači novi igličasti ležaj klipa, novi dihtung i sve natrag...

Igore hvala na pomoći... ti gumeni seleni, traže mi 250kn ovdje u servisu za njih... mislim da cu ja ovdje sa shopa sve naručit  :icon_thumright:

Prednja kočnica mi je nekako čudna, kad stisnem i pustim kao da klipić sporije vraća... moguće da će se to riješit promjenom glicerine i lajtunga? To ionako moram mjenjati pa...

Da li je njima mana pucanje radilica po pola? To su mi u jednom servisu rekli, što si tu kramu uzeo, puknut ce ti radilica po pola... to ne mogu shvatit ozbiljno nikako :laughing7:

« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2014, 16:12:52 du_vlaho »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #18 : 01 Rujan, 2014, 20:06:26 »
nabavi novi/polovni cok, iako ces prije naci komplet karb s cokom

mora ic bolje kad se fino postela + spuh lakse role bla bla

garez je normalna pogotovo ako se skuter stedi, a stvar bude jos gora ako je vozen na full sintetici
zazor karika je taman za tu km, pussy smoke

i ako te toliko pate ti veliki seleni uzmi ih, ali svakako uzmi i pikse (4kom) pa ih promjeni u skarama ako nisu nikad mjenjani sad je vrijeme
a mozes ubaciti i iglicaste lezajeve http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,24933.0.html
i zatvorene kuglicne lezajeve po jedan sa svake strane u bloku za nosac da si miran (dimenzije imas u toj temi)

kocnicu probaj s novom kocionom tekucinom, a i ne bi bilo lose klipice iscupat i malo ih ispolirat smirglom te wdom naspricat

s pucanjem radilice se ne zamaraj, lagao bih kad bi rekao da ne pucaju, al da je to mana nije, veca je mana u servisima sto im rade debili
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2014, 20:14:08 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Aprilia SR 150
« Odgovori #19 : 02 Rujan, 2014, 22:27:58 »
Bio vrijedan i danas...  :laughing7:

Karike na klipu bile prepune gareži i blokirale, nisu se uopće mogle vrtiti niti su izlazile van kad bi ih pustio, i njih sam očistio... jedno dobrih sat vremena odvijačem, ispolirao čelo klipa, očistio glavu cilindra... :laughing7:

Skinuo naljepnice sa plastika, i ove što valjaju dao pripremit za lakiranje. Nedostaje mi prednja plastika gdje je far, staroj mi puknuti nosači i puknuta na jednom mjestu... strah me ako zalijepim da je vibracije ne rastrgaju. Nedostaje mi plastika ispod volana. Na mojoj sr50tki slomljena plastika ispod volana, slomili kad su u servisu glicerinu mjenjali... jel im to ritual il što ne znam...  :dontknow:

Kompletan kostur očistio wd-om i krpom, varove zaštitio sa nekom masti u spreju, instalaciju, tj. đekove očistio kontakt sprejem i wd-om... uhvatio se kočnica, sredio prednje čeljusti i pumpicu, skinuo lajtung. Izbio piksne iz škara, osovine su u njima tragedija živa, nije ni čudo da je radio ko tomo vinković... ne znam što da radim, šlajfam, tokarim, naručim nove? Ovo nema šanse dovest u prvobitno stanje, u njima niti kap masti i hrđa ih je pojela... nebi ležajeve igličaste stavljao jer očekujem da mi mašina odvrti još 25 000km bez demontaže, što znači da će do tad piksne izdržati ako budu lijepo stavljene, podmazane...

Jedino nisam pratio kablove od karburatora, zanima me što upravlja grijačem i saugom? Da li je moguće da je to pošlo a ne karburator?

Dalje, filter zraka mi je tragedija, pukao mi šaraf u bloku... nije mi ga problem izvaditi ako se zainatim, no po meni je nekako nespretan i sav ružan. Što preporučate umjesto njega, a da opet filtrira kako spada? Odlučio sam ostaviti pakne natrag, jer su mi nepotreban trošak trenutno... to možda ostavim za drugi put, šteta mi je kad su mi ferode doslovno nove i dobro je kočilo, radije dam tih soma kuna na nove gume...

Slike govore više od riječi, ovo u dnu boce je stara glicerina...   :notworthy:

                 
« Zadnja izmjena: 02 Rujan, 2014, 22:44:57 du_vlaho »