Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kojeg operatera uzet za TV i INTERNET?  (Posjeta: 1600 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Kojeg operatera uzet za TV i INTERNET?
« : 29 Kolovoz, 2014, 20:07:06 »
trenutno sam na iskonu,internet je dobar al me tv zeza pa sam ih danas nazvao po drugi put nek mi salju tehnicku podrsku doma jer nemam zivaca da mi sređuju to preko neta

usput sam pitao dal sam pod ugovorom i koliko, da bi mi rekli da jesam na 2 godine ( ja sav u cudu jer nisam potpisivao ugovor nikakav nego samo probni period na 3 mjeseca a ako u ta 3 mjeseca ne ukines sve oni ti automatski produze bez tvog znanja) tako da imam jos mjesec dana fore i onda raskidam ugovor jer su smeca i ne zelim bit pod ugovorom ako to nisam potpisao

sad me zanima ciji internet uzet, vratio bi se opet na t-com ali bi mozda uzeo neciju drugu TV pretplatu, imate koje prijedloge?
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kojeg operatera uzet za TV i INTERNET?
« Odgovori #1 : 29 Kolovoz, 2014, 20:44:48 »
Ako to imas preko parice, onda ti je svejedno - ocito te zeza kvaliteta veze prema centrali i brzina je prespora da bi sve radilo kako treba (a koristis infrastrukturu tcoma). Mozda je kvaliteta OK, ali udaljenost do centrale prevelika pa ti to u praksi znaci losa kvaliteta

Ako ti je bnet dostupan, probaj sa njima preko kabela - imam bnet na 2 adrese i radi odlicno, a tu gdje zivim mi nije dostupan pa se patim na 3.5 megabita preko parice, a TV preko toga mogu samo sanjat
« Zadnja izmjena: 29 Kolovoz, 2014, 20:46:35 3alfa3 »

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Kojeg operatera uzet za TV i INTERNET?
« Odgovori #2 : 29 Kolovoz, 2014, 21:11:18 »
eh da bar imam bnet....  :toothy3:


moja veza podrzava brzinu 10-12mbit/s pa si gledam sta mogu ukomponirat, za sad mi se isplati uzet tv kod t-coma i net od iskona
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka