Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>  (Posjeta: 4277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 303r 125ccm
poštovani kolege,prijetelji,vozači,skuteraši,evo htio bi vam reći kako se šta radi.
neki znaju da sam si kupio TGB-a (ovaj na slici),te da sam ubrzo imao problema i koji su bili.
prva dijagnoza je bila ne valja brtva.čekao sam brtvu i neke materijale za mazanje gotovo mjesec dana.kad su stigli u osijek u ŠKARO MOTO (ovo ime zapamtite),odvezao sam skuter da bi me majstori nakon cca 4 dana obavijestili da to nije samo brtva nego je u pitanju i semering koji opet,pretpostavit će neki,treba čekat tjedan dana.s obzirom da sam već sa tako zakrpanim motorom napravio oko 500 km rekoh im da naprave odma i prvi servis jer sam ja iz valpova i zbog budala moram izostajat s posla i nadjebavat se sa popravcima.kaže meštar nema problema.upiše na papir da pod garancijom treba otklonit kvar + redovni servis.u onoj kutijici što vidite kod prednje kočnice,ulje mi je bilo na MIN pa sam rekao da bi to trebali dopunit kad su već prodali,kako bi optimisti rekli polupuno.i još neke sitnice.kaže nema problema.
nazove me sutradan lik koji ni pričat ne zna (a zamislite tek onda kako radi i kako čita nepismen čovjek koji radi u ŠKARO MOTO !!??)i kaže da je gotovo i da mogu doć po svoj skuter.pitam jel napravljen servis i koliko da ponesem para,a na to će on : koji servis,jel onaj na 1000 km?i ajde tu se mi nekako sporazumimo,platim 230 km litru ulja i jedan sat servisera.
ljudi moji,POKLOPAC FILTERA ZRAKA NISU SKINULI A KAMOLI TAJ USRANI FILTER OČISTILI,SKINILI NEKU ZAŠTITNU MREŽICU S NJEGA,KARBURATOR SU TREBALI PREGLEDAT,POZATEZAT KOJEŠTA.SVE TO PIŠE U UPUTAMA,NA KOJIM INTERVALIMA SE ŠTA RADI !!!NI SERVISNU KNJIŽICU NISU ISPUNILI.
o ulju za kočnicu pretpostavljam da vam ne trebam ni pričat ništa.
TO VAM JE ŠKARO MOTO I NJEGOVI MAJSTORI I NJEGOVA POSLOVNA LOGIKA !!!!
kolega mi je majstor i pitam se samo kojih sat vremena,kojih nepismenih ljudi košta 160 kuna !?dabog da svi pocrkali!!
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2008, 10:00:57 crni »
CRNI
SKYPE : jezgra949

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Nije on jedini, znam hrpu takvih, a znam samo jednog koji posao odradi uredno, kvalitetno i pedantno.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Nije on jedini, znam hrpu takvih, a znam samo jednog koji posao odradi uredno, kvalitetno i pedantno.

A taj je...?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Nije on jedini, znam hrpu takvih, a znam samo jednog koji posao odradi uredno, kvalitetno i pedantno.

A taj je...?

Ne bih ga htio reklamirati niti cu dati kontakt da me nebi krivo shvatili, ako je za mene on majstor onda je za druge i vise od majstora. Postoji jos par ljudi, ali nemogu donesti zakljucak jer ih ne pratim 10-ak god u njihovom radu...

ovo se odnosi na ljude koji se bas bave sa skuterima, da ne bi alfa krivo shvatio i drugi kojih ima dosta, ali vecina ih radi samo za svoje potrebe. :frajer:
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2008, 10:31:49 SlowRider »

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Ma i mene zahebava jedan TGB dealer i serviser,treba mi jedan dio i on kaže da čeka da dođe iz središnjice(Umag),pa da će poslati(jer imam garanciju).I tako ja i stari nazovemo u petak Umag i oni nam kažu da im on uopće nije ništa javio,te da će ga oni zvati i vidit s njim. :dontknow: :angry9:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
ma slow priča o sebi...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
škaro je priča za sebe...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Daaavno sam se naučio da sam ja sam sebi najbolji majstor i da mi niti jedan majstor nemože posao odraditi onako kako ja to mogu za sebe..
S puno pedantnosti, ljubavi, strpljenja, živaca i sa tolikom kvalitetom.

Osobno sam (kako bi beograđani rekli) batalio garanciju. Niti na prvi servis nisam došao al sam si zato odmah uzeo hrpu dijelova i alata....
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
a j#bote a sam nisi znao, ako misliš na brtvu između bloka i cilindra tu se ne stavi nikakav dihtung samo namžeš silikonom za temp, naravno na minarelli AC pričam za tgb treba provjerit sqvish il da klip ne udara al čisto sumljam da bi išta škodilo, a taj semering, pa misli se na radilici, skineš odeš tamo gdje se prodaju ležajevi i semerinzi oni ti daju isti takav i riješeno
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #10 : 02 Rujan, 2008, 09:09:33 »
škaro je priča za sebe...
Potpis.
Čuo sam i ja svašta za njih.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #11 : 04 Rujan, 2008, 14:16:39 »
a j#bote a sam nisi znao, ako misliš na brtvu između bloka i cilindra tu se ne stavi nikakav dihtung samo namžeš silikonom za temp, naravno na minarelli AC pričam za tgb treba provjerit sqvish il da klip ne udara al čisto sumljam da bi išta škodilo, a taj semering, pa misli se na radilici, skineš odeš tamo gdje se prodaju ležajevi i semerinzi oni ti daju isti takav i riješeno

ta shema s diht masom nije zdrava za skuter bar po mome previse blokovi primaju topline a i nije to to bez dihtunga najbolje stavit ..a za hebeni semering da nisu mogli nabavit to su sranja ima u shf-u ima svugdje za uzet ma to je gamad nemam rjeci .pa kao da su u skosu bolji,ova čmaruga sto prodaje nije znao sta su slajderi ja mu ostavim broj i prodjem cjeli grad da nadjem slajdere on mene nazove i kaze da nije znao da se to zove slajder vec on zna samo na distancere haha ja nevjerujem pa mi je uvalio dihtung za 100ccm tj burajz isao to kupit za mene i dao mu lik za 100ccm doslo mi da odem tamo i spalim taj dihtung majku im poljubim.  :angry9:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #12 : 05 Rujan, 2008, 23:59:51 »
čim sam vidio da su ti semering tražili tjedan dana odmah samznao o čemu je priča

Inače, 50ccm skuter nikad nebi odvezao na servis, nikad nikad, nemam povjerenja u te ljude jer taj je posao ko ni sebi ni svome da rade. Užas, si se žale na servise, a taj TGB uspiješ napravit sa nekih 300kn alata šta si kupiš i nešto svog uloženog vremena. Tek onda znaš da nešto imaš i da nešto valja.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline crni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 303r 125ccm
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #13 : 06 Rujan, 2008, 08:41:01 »
ljudi moji sve je to istina što kažete ali dokle to vodi?!kakav je to poslovan način ako već nije međuljudski?!danas bi te svi sjebali,ukrali ti nešto i sve najgore!!
ako nešto znaš napravit,napravi pošteno,zato postoje novci da se naplati,a ako ne znaš zovi Genero i reci uzmite nam licencu mi ne znamo servisirat i popravljat vaše skutere i motore i ćao đaci.neće to tako ići....nekim stvarima se mora stati na kraj na ovaj ili onaj način!
budite pozdravljeni
CRNI
SKYPE : jezgra949

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #14 : 06 Rujan, 2008, 13:58:28 »
Nije to problem samo sa skuterima. Pogledaj auto servise, servise za kamione i tome slično. Ima prijevoznika kojima je znači 10 kamiona isplatnije servisirat u Sloveniji i više povjerenja imaju u njihove servise nego ovdje u HR.
Tko god ne radi svoj posao pošteno jednog dana mu dođe kraj, a samo mi je žao šta ima servisa koji su bili ok u početku i onda kad ih krene razbahate se.  :nono:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>
« Odgovori #15 : 09 Rujan, 2008, 09:46:58 »
škaro je priča za sebe...

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

jednom tam kupovo djelove i vise nikad. kad sam slago due+ i iso narucit narda i topovu radilicu, a on meni jesam ja lud na due ide RR i serijska radilica kak on ima.  :laughing6: :laughing6:

onaj jebeni mutant sto je zarasto.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake: