Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GPS - brzinomjer preko mobitela  (Posjeta: 4482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #20 : 22 Srpanj, 2014, 12:20:52 »
ja ga upalim i sa strane imam opciju da upalim gps i njega ljepo upalim i nekoko uhvati signal i gore se makne ono da je čeka signal i prikaže nulu,ali opće ništa ne mjeri uvijek je nula i odjedamput krene mjerit,pa stane,pa izgubi signal,probao sam i postavke i dalje ništa... :dontknow:

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #21 : 22 Srpanj, 2014, 21:56:07 »
Koji mobitel imaš??
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #22 : 22 Srpanj, 2014, 22:23:16 »
i ja mislim da je mobitel jer je g#vn% riječ je o onom samsung galaxy mini 2 s6500/s6500D čisto g#vn% :angry7:

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #23 : 23 Srpanj, 2014, 22:51:49 »
evo danas me je vrijeme poslužilo koliko toliko,pa sam isprobo program na većoj udaljenosti ukratko sve super radi i točno pokazuje brzinu :icon_thumright: hvala svima na prijedlozima i savjeta i pogotovo članu ovog foruma "Matija97" za predloženi program,može tema pod lock,lijep pozdrav! :hello:

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2014, 21:35:13 »
Evo pošto sam se malo požurio,pa sam napisao da se moja prošla tema zaključa,pa sad da ne otvaram novu ću ovo pitati ovdje uglavnom oni koji nisu upoznati sa mojoj situacijom ukratko ću pojasnit poslao sam neki paket i dečko ga nije primio jer je očekivao novo,a opće prije toga nije niti tražio slike niti stanje navedenog u prodaji i on je odbio paket i sad se ispračava no međutim nema ništa od toga jer se meni paket vraća nazad,a ja nemam niti kune da platim vozanje paketa tamo vamo,a mene sad interesira sljedeće:

1. Da li se može po novome paketi ponovo otvarati ili ne jer ovaj dečko radi u pošti,pa je otvorio paket,a koliko ja znam ne smiju se otvarati dok primatelj ne potpiše i dok ne plati jel tako ili sam u krivu?

2. Koliko me može koštati na kraju kad se paket vrati ovo vozanje paketa vamo tamo on je morao platiti 46,40kn poštarine e sad dal će mene to koštati duplo ili postoji neka druga cifra po kojoj se to računa?

3. Koja je procedura,ako odbijem primiti taj paket nazad dal mi može doći kakav poziv na sud ili kakva kazna,ako odbijem primiti paket nazad?

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #25 : 31 Srpanj, 2014, 21:50:40 »
Izasao je neki dan i novi Diablo superbiker, l meni ne radi kako treba, zapravo, radio je samo jednom od 5 puta. Ostalih 4 pokussaja je rekao da nema dovoljno GPS podataka (kao da nije bilo GPS signala iako ga je bilo).
Deinstalirao, nasao nekako na netu staru verziju i opet radi svaki put  ;D


Cekam update jer vidim da nisam jedini sa problemom

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #26 : 31 Srpanj, 2014, 21:52:15 »
"3alfa3" o čemu ti? :toothy3: pročitaj post što sam napisao odmah iznad tvog.. :toothy11:

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #27 : 31 Srpanj, 2014, 23:07:00 »
Evo pošto sam se malo požurio,pa sam napisao da se moja prošla tema zaključa,pa sad da ne otvaram novu ću ovo pitati ovdje uglavnom oni koji nisu upoznati sa mojoj situacijom ukratko ću pojasnit poslao sam neki paket i dečko ga nije primio jer je očekivao novo,a opće prije toga nije niti tražio slike niti stanje navedenog u prodaji i on je odbio paket i sad se ispračava no međutim nema ništa od toga jer se meni paket vraća nazad,a ja nemam niti kune da platim vozanje paketa tamo vamo,a mene sad interesira sljedeće:

1. Da li se može po novome paketi ponovo otvarati ili ne jer ovaj dečko radi u pošti,pa je otvorio paket,a koliko ja znam ne smiju se otvarati dok primatelj ne potpiše i dok ne plati jel tako ili sam u krivu?

2. Koliko me može koštati na kraju kad se paket vrati ovo vozanje paketa vamo tamo on je morao platiti 46,40kn poštarine e sad dal će mene to koštati duplo ili postoji neka druga cifra po kojoj se to računa?

3. Koja je procedura,ako odbijem primiti taj paket nazad dal mi može doći kakav poziv na sud ili kakva kazna,ako odbijem primiti paket nazad?

U tražilici ćeš naići na dosta tema gdje je ovo već objašnjeno (kao i gps app's za mob, ali nije bitno sada, očito ne koristiš)...

1. Paketi sa otkupninom se mogu otvoriti pred poštarom. Ako se utvrdi prevara, novac se vraća, radi se zapisnik, a paket vraća u Poštanski Ured. Prije otvaranja se treba potpisati i platiti otkupninu. Pošiljke bez otkupnine ne podliježu tom pravilu, za njih Pošta nema nikakvu zaštitu (niti bi trebala imati).

2. Ako je on morao platiti  46,40kn poštarine, ti ćeš platiti to i još 50% (46.40+23.20=69.60) da bi svoju pošiljku mogao podignuti. U protivnom, ide u neuručive, u centralno skladište, te nakon određenog roka (ne znam kojeg) i na uništavanje.

3. Objašnjeno u gornjoj točki.

 :hello:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #28 : 31 Srpanj, 2014, 23:08:52 »
ok,hvala,može sad lock,pozz! :headbang: :hello:

Offline YAMAHA Boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GPS - brzinomjer preko mobitela
« Odgovori #29 : 04 Kolovoz, 2014, 16:34:41 »
Evo danas mi se vratio pkaet i "Reponja" cijena poštarine nije onako kako si ti rekao platio sam kako poštar kaže "Povratnu poštarinu" od 19,60kn...E sad može tema lock,pozz!! :headbang: :hello: