Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AERROX  (Posjeta: 197112 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #300 : 12 Kolovoz, 2009, 20:48:12 »
mislio sam odmah nakon bb-a i hpc-a kupiti inenrotor polini i roost 77 i s6 vilice,pa sam odustao,neka zasad stoji kit i radilica,jer bi trebao kupiti ktm-a nekog....mislim kad bolje razmislim,imat fin skuter i je#en sm je bolje nego imat samo scoot koji letiiii,jel da? :)

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: AERROX
« Odgovori #301 : 12 Kolovoz, 2009, 21:12:42 »
MA vazno je da imas te djelove, lecece on kad tad svakako, mada ocekujemo i sa sadanjim kitom da ide mnooogo dobro ... Srecno u nastavku , znam da se vec sve dugo radi i da neces nabrzinu, ali ipak nek sto prije izadje na ulicu :D :D

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #302 : 12 Kolovoz, 2009, 22:04:28 »
MA vazno je da imas te djelove, lecece on kad tad svakako, mada ocekujemo i sa sadanjim kitom da ide mnooogo dobro ... Srecno u nastavku , znam da se vec sve dugo radi i da neces nabrzinu, ali ipak nek sto prije izadje na ulicu :D :D
:icon_thumright:  jutros pomagao prijatelju,vadili krumpire,kad ono stize mi poruka iz rijeke da je spuh dosao i da ce biti gotov tijekom iduceg tjedna  :toothy9:

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: AERROX
« Odgovori #303 : 12 Kolovoz, 2009, 22:11:40 »
e ae jel te smijem nest pitat al se nemoj ljutit.pa jel si ti svjestan kolko si para ulupo u tog roxa.za te pare si mogo imat spa-180 ili jos bolje kupit vx-a i nabacit cilindar i prijenos od vxr-a i iso bi bolje neg taj tvoj rox a i manje bi ulozio
Pali gume ne dusu

Offline aerox92

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 797
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Vxr 200
Odg: AERROX
« Odgovori #304 : 12 Kolovoz, 2009, 23:02:51 »
a jdei li ti svjestan da covjek voli da ima nabrijanog rox-a skoji ce da pere 180-ice i da je scooter tuning njegov ziwot??? :)

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: AERROX
« Odgovori #305 : 12 Kolovoz, 2009, 23:05:56 »
ma jesja svjestan al to je sa vec abnormalno velika cifra koju je on ulozio u tog roxa
Pali gume ne dusu

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #306 : 12 Kolovoz, 2009, 23:07:15 »
e ae jel te smijem nest pitat al se nemoj ljutit.pa jel si ti svjestan kolko si para ulupo u tog roxa.za te pare si mogo imat spa-180 ili jos bolje kupit vx-a i nabacit cilindar i prijenos od vxr-a i iso bi bolje neg taj tvoj rox a i manje bi ulozio

Ti si mu se javio koji je reko da će ulupat još 20 tisuća u motor  :laughing1:.. Joj e aj okani se ovakvih tvrdnji al svatko radi šta oće sa svojim parama i svjestan je šta je mogo sve s tim parama al gušti su gušti  ::) :hello:

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: AERROX
« Odgovori #307 : 12 Kolovoz, 2009, 23:08:18 »
andy ak si ti nadrkan neiskaljuj se na meni.a ja nikad nisam reko da  cu 20 tisuca ulupat u motor
Pali gume ne dusu

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #308 : 12 Kolovoz, 2009, 23:10:42 »
ma jesja svjestan al to je sa vec abnormalno velika cifra koju je on ulozio u tog roxa

a gle..luka daje svoje novce za to..kaj tebe briga kolko ulaze nek slozi masinu za 100000kn..pa kaj slozil je za svoje novce ne za tvoje!!!!

je gust je vozit 70cc i znam kak je..al meni je veci gust vozit malo nadrkani vxr

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #309 : 12 Kolovoz, 2009, 23:12:10 »
a gle..luka daje svoje novce za to..kaj tebe briga kolko ulaze nek slozi masinu za 100000kn..pa kaj slozil je za svoje novce ne za tvoje!!!!

je gust je vozit 70cc i znam kak je..al meni je veci gust vozit malo nadrkani vxr

POtpisujem debelo samo kak bi motomanijak shvatio neke stvari.. I nisam ja niš nadrkan.. Al imam još uvijek razg s msn-a di si pričao sve i svašta pa i ovo s 20 tisuća kuna.. kopiram tu pa se uvjeri  :laughing6:

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: AERROX
« Odgovori #310 : 12 Kolovoz, 2009, 23:13:39 »
andy nemoj se ti nist ljutit al ja il sam se salio il neznam sta.nikad nisam reko da cu metnut tolke pare u motor.



a znam da luka daje svoje novce al sam ga samo pito
Pali gume ne dusu

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AERROX
« Odgovori #311 : 12 Kolovoz, 2009, 23:36:26 »
i opet tu spika s parama... dečku se ovo sviđa, svaku kunu koju zaradi će ulupat u skuter... nije tu ništa loše, i ja sam prije godinu dana takav bio, i još uvjek jesam, ak mu to nije problem neznam onda što to vama smeta.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #312 : 12 Kolovoz, 2009, 23:38:47 »
i opet tu spika s parama... dečku se ovo sviđa, svaku kunu koju zaradi će ulupat u skuter... nije tu ništa loše, i ja sam prije godinu dana takav bio, i još uvjek jesam, ak mu to nije problem neznam onda što to vama smeta.

Tako je i nek radi šta oće.. Ja se potpuno slažem s Gumy-em.. Njegove pare, njegov problem..  :icon_thumright:

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: AERROX
« Odgovori #313 : 12 Kolovoz, 2009, 23:44:52 »
Tako je i nek radi šta oće.. Ja se potpuno slažem s Gumy-em.. Njegove pare, njegov problem..  :icon_thumright:




a kad bolje razmislim i ja se slazem.pa nisu moje pare da se brinem za to
Pali gume ne dusu

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #314 : 13 Kolovoz, 2009, 00:06:14 »
pa evo mislio sam kupiti komplet masinu 180 sp,pa stavit na roxa....nisam htio.takodjer sam htio kupiti vxr masinu pa stavit na roxa,ni to nisam htio.htio sam i dalje zelim da ostane nadrkana 70-ica,briga me za novce.mogo sam sada vozit novi novcati z 750,ali nisam htio.htio sam imat nesto posebno i nadam se da ce mi se ostvariti.ulupao sam i previse i nije mi zao.a ti runneri mi nisu nista specijalno za voznju,ta vx/vxr nista posebno,jedino sto mi se svidja je samo makina 180 sp.ako Bog da pa da za par mjesecu budem vozio nadrkanog ktm-a ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #315 : 13 Kolovoz, 2009, 00:07:57 »
vjerovali ili ne,roxa necu prodavati dok sam ziv   :)

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #316 : 13 Kolovoz, 2009, 00:10:08 »
pa evo mislio sam kupiti komplet masinu 180 sp,pa stavit na roxa....nisam htio.takodjer sam htio kupiti vxr masinu pa stavit na roxa,ni to nisam htio.htio sam i dalje zelim da ostane nadrkana 70-ica,briga me za novce.mogo sam sada vozit novi novcati z 750,ali nisam htio.htio sam imat nesto posebno i nadam se da ce mi se ostvariti.ulupao sam i previse i nije mi zao.a ti runneri mi nisu nista specijalno za voznju,ta vx/vxr nista posebno,jedino sto mi se svidja je samo makina 180 sp.ako Bog da pa da za par mjesecu budem vozio nadrkanog ktm-a ;)

Respect  :headbang:
Meni je jedina mana kod roxa koja me u zadnje vrijeme iznevjerila je sic, dupe mi otpada od njega...  :laughing7:
A ovi Runneri su više ovak za duže relacije po meni ;)

vjerovali ili ne,roxa necu prodavati dok sam ziv   :)

Mislim da ni ja  :glasses9:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #317 : 13 Kolovoz, 2009, 00:12:34 »
Respect  :headbang:
Meni je jedina mana kod roxa koja me u zadnje vrijeme iznevjerila je sic, dupe mi otpada od njega...  :laughing7:
A ovi Runneri su više ovak za duže relacije po meni ;)

Mislim da ni ja  :glasses9:
meni je sic super,mozda ti je spuzva unutra omeksala,probaj sredit to,nije skupo :)

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #318 : 13 Kolovoz, 2009, 00:16:47 »
meni je sic super,mozda ti je spuzva unutra omeksala,probaj sredit to,nije skupo :)

Možda ti se to ne čini tak jer.. Kolko ti najduža ruta roxom u komadu ?  :laughing7:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #319 : 13 Kolovoz, 2009, 00:20:10 »
kad sam imao trophy obicni,zx i 17.5 napravio sam oko 130 km u komadu i sve 5