Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Iskustva s policijom  (Posjeta: 4903 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Begara

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čepin
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: BGM Supertune,Morini 123 mm polutka,Malossi torsion Control
  • MojSpuh: Serijski
Iskustva s policijom
« : 03 Srpanj, 2014, 15:05:43 »
Zanima me jel netko imao iskustvo sa policijom da su ga zaustavili i poslali na tehnički a da nije imao blokadu?
Kakve su kazne? Jel moraš istog trena na tehnički ako stanice rade?
Šta ako te zaustavi navečer kad ne rade staice za tehnički,jel onda idući dan moraš na tehnički?

Jel te na tehnički šalju samo ako ustanove da nemaš blokadu tj ako recimo vozim bez blokade 45-50 onda ne bi trebao imat problema?

Planiram si ugradit elektronsku blokadu na daljinski no vidio sam da neki kažu da zna bit problema ako imaš rezo auspuh(imam tecnigas trek)?
Jel se može to sve uštimat lijepo ili da najbolje stavim prsten na variomat?

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #1 : 03 Srpanj, 2014, 15:21:26 »
Kad se radi mjerenje brzine nakon zaustavljanja policije, to uvijek radi djelatnik stanice za tehnicki, a ne policija. I ako "padnes" na tom mjerenju, skidaju ti tablicu i salju na izvanredni tehnicki.


Jos ne znam za slucaj da bi te murija slala na tehnicki samo zato jer su ti radarom izmjerili veu brzinu od 50 km/h - mene su prije 5-6 godina radarom "okinuli" i imao sam preko 70 km/h gdje je ogranicenje bilo 50 km/h i samo platio kazu za prebrzu voznju (zapravo, platio sam nesto drugo sto je puno jeftinije  ;D )
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2014, 15:23:00 3alfa3 »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #2 : 03 Srpanj, 2014, 20:05:11 »
Sve ti ovisi u kojoj si županiji i mjestu, nema ti nekog pravila ali dok su akcije onda zna biti zajebano. Najčešće te policajac na motoru zaustavi i spremi si u džep prometnu i vozačku, nakon čega kaže "slijedite me." Pratiš ga do stanice gdje će ti izmjeriti brzinu i pogledati će detaljnije koliko mogu skuter, u nadi da će pronaći skriveni prekidač ako skuter ne ide preko 55km/h. Nemaju pravo rastavljati plastike. Ako si među manjinom da ti el. blokada ne radi, ili ne održava brzinu linearnom, onda ćeš morati platiti kaznu od 1000kn za tehnički neispravno vozilo, plus izvanredni tehnički oko 120kn. I guraš doma skuter/organiziraš prijevoz/namontiraš prsten pa dolaziš ponovno na tehnički i opet plaćaš oko 120kn da bi imao tehnički ispravan skuter i tablicu. Znači oko 1250kn je taj sport.

Obično padaju mlađi vozači, i oni koji dosta buče, jer takvi su najneozbiljniji. Razumijem da odblokirani skuter maloljetnicima predstavlja opasnost po sebe i druge, ali nekom situiranom i ozbiljnom zakeljiti kaznu i napraviti takav show zbog fakin 20km/h da bi normalno pratio promet nebi nikad to učinio. Em te jebu naši vozači koji su opasni po život, em te jebu ovi koji ti uzimaju kruh/benzin/team cristofolini.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #3 : 03 Srpanj, 2014, 20:30:51 »
El-blokada i rješena stvar,meni je murija snimila brzinu od 98kmh i klap zaustavlil me a još k tome nisam regao skut.veli on meni dali znate koliko ste se vozili ja velim nemam pojima on meni pokaže na pištolju 98 i tu poćijne cirkus.tražio me vozaćku i prometnu ja reko dobro vozaćku imam ali skut nije regan,ali platio sam osiguranje no zbog posla i zbog renoviranja stana jednostavno nisam stigao na tehnićki dam ja njemu vozaćku i veli on di je polica ja reko doma!I tip je išao s menom do doma da provjeri policu nakon toga mi veli ajde sad idemo na tehnićki!Došli mi na tehnički i veli on prvo budeš obavil mjerenje brzine jer ga je to jako zanimalo.Tak da ne duljim 3 su puta mjerili brzinu i skuter nije pokazivao više od 49.5.Ja sam tehnički prošao bez problema a murijak je pognute glave ošo na kući.
EL-blokada rulzzz! ;D  ;D  ;D

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #4 : 03 Srpanj, 2014, 21:10:07 »
Šta ako te zaustavi navečer kad ne rade staice za tehnički,jel onda idući dan moraš na tehnički?
Jedno nedjeljno popodne je mene snimio neznam koliko ali sam isao koliko je batina isla  :toothy11: stigo me s motorom zaustavio provjerio dokumente i reko da vratim blokadu za sljedeci put jer ce me kaznit :toothy11:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #5 : 04 Srpanj, 2014, 09:02:34 »
Ovisi cisto gdje zivis odnosno u kojem gradu i zupaniji zivis

Kod nas je sema takva da stoji jedan auto i jedan ili dva motora.
Motori pecaju sve kaj ima malu tablicu, dopelju do auta,
u autu ti uzme vozacku i papire vozila i cekas dok se sakupi minimum 5-6 motora
i onda idete grupno na tehnicki, kak padnes tak ti pise kaznu i skida se tablica.

Mjerenje na cesti s valjcima sam vidio al to ne vole raditi jer im se neda jebat s time da imaju tipa kojem ce placat ako ovako imaju puno veci broj ljudi koji mogu dovesti na tehnicki jednom tipu.

A o tome dal ce mjerit samo brzinu ili ce radit sve isto ovisi o tome gdje zivis i kolko drzi do svojeg posla koji odraduje.

Kaj se tice van radnih sati tehnicke stanice ako se vozis brze nego je limit na cesti napisat ce ti kaznu za brzinu jer si se vozio prebrzo ali ti nemoze dokazati u tom momentu da je vozilo tehnicki neispravno niti ti on ima kaj srati za to jer nije osposobljen za vrednovanje tehnickog stanja vozila odokativno u 3 u jutro. Nikakve price da ce se on provozat pa vidjet kolko ide ili da on vidi da je mjenjano i predelavano i da on zna da je to neispravno vozilo nemoj pusiti jer su to price koje ce uvalit djeci i budalama da im napise kaznu. Nije on serviser niti on radi na tehnickom niti ima opremu i ako mi nemozes znanstveno dokazati da je vozilo neispravno citaj test na valjcima i crno na bjelo rezultat mjerenja ispisati onda mozes dalje ici u auto strikati dok ne stigne jutarnja smjena. Nesmije on prst staviti na tvoje vozilo ili se provozat s njime isto tak kak ti nesmijes s njegovim autom radit sranja ili ici skidati glavu motora.
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2014, 09:06:04 JogFromYamaha »

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #6 : 04 Srpanj, 2014, 09:54:07 »
Kod nas je sema takva da stoji jedan auto i jedan ili dva motora.
Motori pecaju sve kaj ima malu tablicu, dopelju do auta,
u autu ti uzme vozacku i papire vozila i cekas dok se sakupi minimum 5-6 motora
i onda idete grupno na tehnicki, kak padnes tak ti pise kaznu i skida se tablica.

Ne virujem Joža. Šta bi onda kad te zaustave triba čekat pola sata da skupe 5-6 motora i dok odete na tehnički i sve vas stavi na valjke i tu izgubiš uru ipo-dvi ure vrimena za glupost? Ja bi prvi otišao ća momentalno. Ako si me zaustavio, onda pregledaj papire, odma me stavi na valjke i ćao bao, nemam ja vremena da tu cili dan idem di me oni vodaju.

U Splitu i županiji općenito je situacija takva da policije nema. Prešao sam sa dva skutera 30t kilometara, niti jednom me još nisu zaustavili, zapravo ih nisam niti vidio da igdje zaustavljaju.

Osim 2-3 puta kad su im valjda te akcije pa su na motorima ušli u centar grada i sve zaustavljali i pregledavali vozačke i registracije.

Valjke nemaju, nit ikoga vode na vanredan tehnički. A za registraciju možeš proć da ti skuter ide 80km/h i da mu ne rade svjetla. Nekidan išao registrirat Tomosa, samo ga uslikao, nije ništa drugo gledao, platio i eto registriran motor. Uglavnom teško bezakonje :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #7 : 04 Srpanj, 2014, 11:04:53 »
Kod nas je sema takva da stoji jedan auto i jedan ili dva motora.
Motori pecaju sve kaj ima malu tablicu, dopelju do auta,
u autu ti uzme vozacku i papire vozila i cekas dok se sakupi minimum 5-6 motora
i onda idete grupno na tehnicki, kak padnes tak ti pise kaznu i skida se tablica.

Ne virujem Joža. Šta bi onda kad te zaustave triba čekat pola sata da skupe 5-6 motora i dok odete na tehnički i sve vas stavi na valjke i tu izgubiš uru ipo-dvi ure vrimena za glupost? Ja bi prvi otišao ća momentalno. Ako si me zaustavio, onda pregledaj papire, odma me stavi na valjke i ćao bao, nemam ja vremena da tu cili dan idem di me oni vodaju.

U Splitu i županiji općenito je situacija takva da policije nema. Prešao sam sa dva skutera 30t kilometara, niti jednom me još nisu zaustavili, zapravo ih nisam niti vidio da igdje zaustavljaju.

Osim 2-3 puta kad su im valjda te akcije pa su na motorima ušli u centar grada i sve zaustavljali i pregledavali vozačke i registracije.

Valjke nemaju, nit ikoga vode na vanredan tehnički. A za registraciju možeš proć da ti skuter ide 80km/h i da mu ne rade svjetla. Nekidan išao registrirat Tomosa, samo ga uslikao, nije ništa drugo gledao, platio i eto registriran motor. Uglavnom teško bezakonje :laughing7:

Je, a koliko vas ima u Splitu koji vozite skutere? Protiv mase je malo teže.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #8 : 04 Srpanj, 2014, 11:32:33 »
Citat:
Ovisi cisto gdje zivis odnosno u kojem gradu i zupaniji zivis

to ti sve govori
a dok ti uzme dokumente odi ti kamo hoces doci ce ti uplatnica doma a po papire si pes u stanicu

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1263
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #9 : 04 Srpanj, 2014, 13:18:12 »
Ja sigurno ne bi cekao dok se ne skupi par motora, nego lijepo ovako: Gospon policajac, ja sam privatnik, i pitam se tko ce meni nadoknadit stetu sto ja sada ovdje cekam ? Sat moga rada je 250 kuna, pa vi sad vidite da li cete me pustiti da cekam jos, ili mogu ic ?

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #10 : 04 Srpanj, 2014, 13:57:19 »
Ovisi cisto gdje zivis odnosno u kojem gradu i zupaniji zivis

Ma kaj ovisi? Dok su gradovi u istoj državi, isto je pravilo svugdje.
Zaustavi te, odvede na tehnički, mjeri brzinu, ako padneš, skida ti tablicu, dobiješ kazu (mislim 1000 kn) i plaćaš taj izvanredni tehnički (100 i nekaj kn).
I onda ti taj tehnički vrijedi neko vrijeme (valjda tjedan-dva), ako ga prođeš vraćaju ti tablicu i ne plaćaš to ponovno mjerenje brzine.
Frenda je prošle godine zaustavil, on kreten nije znal da ima el. blokadu fino smještenu, iako ne vjerujem da bi i prešel da ju je uključil.
I još nije imal orginalni nosač tablice, pa ga je moral vraćat za tehnički.
Kaznu mislim da je platil 500 kn jer je platil u roku par dana ili kolko već to ide.
Znači zakon je isti u cijeloj državi, ako te zaustavi u 11 navečer, zaustavio te radi kontrole prometa ili alkohola ili čega već, a ne  zbog mjerenja brzine, jer kontrolu mjerenja brzine rade samo u akcijama, koje čak i budu prethodno najavljene.

(zapravo, platio sam nesto drugo sto je puno jeftinije  ;D )
Ćevape :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #11 : 04 Srpanj, 2014, 14:13:31 »
Pa pravilo vrijedi za sve i zakon vrijedi u cijeloj hr samo kaj ima mjesta di se policiji neda radit svoj posao osim dok imaju akcije koje moraju provesti.

Nazalost da su svi normalni za volanom u prometu i da svi drze nekih ogranicenja i zdravog razuma nebi bilo potrebe za jebanjem nekoga kao ni za kontroliranjem ljudi na alkohol i slice stvari. Al nisu svi normalni nego se vecina seljacina drzi ko harambase koje sve mogu raditi jer je svijet njihov to ako poberem s autom 10 ljudi u subotu navecer jer sam pijani ko cep to isto nikoga ne smeta.  Tako da te akcije imaju smisla, ali neke druge su jednostavno za ispumpavanje para pogotovo od kad nas se gleda ko novcanike na kotacima koje treba olaksati.

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #12 : 04 Srpanj, 2014, 14:26:06 »
(zapravo, platio sam nesto drugo sto je puno jeftinije  ;D )
Ćevape :icon_biggrin:


Platio sam kaznu jer "nisam imao" prometnu kod sebe  ;D

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #13 : 04 Srpanj, 2014, 15:07:15 »
Tu na moru je majka za skutere,gledam ovih dana po Zadru i okolici murije skoro ni nema,ovih na motoru ni čut ni vidit,skutera svakakvih,bez tablica,retrovizora,gljive,sranja,dreče se,batine samo sa granom bez topa  :laughing7: nitko ne j#be živu silu,murija ak ih i vidi neda im se ni zaustavljat,svi lagano sa stavom boli me k#rac  :laughing7:

Offline Begara

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čepin
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: BGM Supertune,Morini 123 mm polutka,Malossi torsion Control
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #14 : 08 Srpanj, 2014, 13:41:54 »
El-blokada i rješena stvar,meni je murija snimila brzinu od 98kmh i klap zaustavlil me a još k tome nisam regao skut.veli on meni dali znate koliko ste se vozili ja velim nemam pojima on meni pokaže na pištolju 98 i tu poćijne cirkus.tražio me vozaćku i prometnu ja reko dobro vozaćku imam ali skut nije regan,ali platio sam osiguranje no zbog posla i zbog renoviranja stana jednostavno nisam stigao na tehnićki dam ja njemu vozaćku i veli on di je polica ja reko doma!I tip je išao s menom do doma da provjeri policu nakon toga mi veli ajde sad idemo na tehnićki!Došli mi na tehnički i veli on prvo budeš obavil mjerenje brzine jer ga je to jako zanimalo.Tak da ne duljim 3 su puta mjerili brzinu i skuter nije pokazivao više od 49.5.Ja sam tehnički prošao bez problema a murijak je pognute glave ošo na kući.
EL-blokada rulzzz! ;D  ;D  ;D

A od koga si kupio blokadu i jel na daljinski ili na prekidač? Ja sam gledao na njuškalu čovjek traži 250 kn za blokadu na daljinski i kaže da radi bez problema na minarelliju sa auspuhom i variomatom(moj benelli je minarelli horizontal AC mašina)
Nisi imao nikakvih problema tipa da ti oscilira brzina ili skuter trokira nakon što si ugradio blokadu?

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #15 : 12 Listopad, 2014, 18:14:15 »
El-blokada i rješena stvar,meni je murija snimila brzinu od 98kmh i klap zaustavlil me a još k tome nisam regao skut.veli on meni dali znate koliko ste se vozili ja velim nemam pojima on meni pokaže na pištolju 98 i tu poćijne cirkus.tražio me vozaćku i prometnu ja reko dobro vozaćku imam ali skut nije regan,ali platio sam osiguranje no zbog posla i zbog renoviranja stana jednostavno nisam stigao na tehnićki dam ja njemu vozaćku i veli on di je polica ja reko doma!I tip je išao s menom do doma da provjeri policu nakon toga mi veli ajde sad idemo na tehnićki!Došli mi na tehnički i veli on prvo budeš obavil mjerenje brzine jer ga je to jako zanimalo.Tak da ne duljim 3 su puta mjerili brzinu i skuter nije pokazivao više od 49.5.Ja sam tehnički prošao bez problema a murijak je pognute glave ošo na kući.
EL-blokada rulzzz! ;D  ;D  ;D

A od koga si kupio blokadu i jel na daljinski ili na prekidač? Ja sam gledao na njuškalu čovjek traži 250 kn za blokadu na daljinski i kaže da radi bez problema na minarelliju sa auspuhom i variomatom(moj benelli je minarelli horizontal AC mašina)
Nisi imao nikakvih problema tipa da ti oscilira brzina ili skuter trokira nakon što si ugradio blokadu?
slagao mi mehaniker i sve je super poštelano!

Offline Mile110

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • Tule
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kozari Bronx
  • Moj Skuter: Tomos matic 180cc
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #16 : 28 Studeni, 2014, 17:24:10 »
A kaj ako skuter odjednom misteriozno se ne zeli upaliti na tehnickom  :dontknow:?
Skupljamo staro željezo , stare aute, kade, amburatore , spidfajtere , marinijum, veš mašine,....

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Iskustva s policijom
« Odgovori #17 : 28 Studeni, 2014, 19:47:22 »
Onda voziš tehnički neispravan skuter
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"