Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Power 50  (Posjeta: 1469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan_tg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSpuh: Arrow
Piaggio NRG Power 50
« : 20 Lipanj, 2014, 21:27:41 »
Evo da i ja predstavim svog ljubimca. Znaci trazio sam skuter oko mjesec dana, htio sam uzeti ili noviju Runnericu ili ovakvog NRG-a. Posto na njuskalu u blizini nije bilo ni jednog NRG-a vrijednog gledanja bacio sam se na Gilleru. Nađem jednu blizu i kad sam je otisa pogledat pao mi mrak na oci. Sve plastike zinile, ni jedna ne lezi u drugoj nego između svake najmanje 1 cm lufta, fale zmigavci, puknut nosac auspuha, ne radi celer, lampica ulja svjetli ma boze sacuvaj.

I onda, dogovorim se sa ocem da trazimo malo dalje, i nađem jednog u Pirovcu povise Vodica. Spremimo se ja i stari i na put u Pirovac, nadao sam se da ce bit dobar i da ne idem uzalud al sam se cijelim putem tjesio onim kako kazu "Vidit ce guzica svijeta.", ali nisam isao uzalud. Dosao sam gore, pogledao motor, na njemu ima pokoja parnica i ostecenja, ali nista strasno, nikad nije padano, najgore na njemu je bilo to sto su mu gume tvornicke a motor 2006. god, znaci 8 godina stare gume. Presao je 10000 kilometara i radio je solidno, nije nista klapalo ni nista, dosao je sa Arrow ispuhom koji je prakticki nov bio. Dogovorim se sa covjekom i kupim ga. Dovedem ga kuci i odma u vulkanizera i kupim 2 nove Michelinove gume, dosle su me sve skupa sa ugradnjom 830 kn, ali isplati se jer kako kazu dobra guma glavu cuva.

Danas sam otisao kod prijatelja i rastavili smo ga malo i pregledali, utvrdili smo da treba mjenjat remen i filter zraka, mozda i svjiecicu jer je to sve tvornicko na njemu. Pa cu se stim pozabavit ovih dana. Rolice jos nisam stigao provjerit kolika je gramaza, kad saznam javim. Jos smo mu ustelali karb. i sredili pokoju sitnicu, sad radi ko svicarski sat :icon_thumright:

Evo par slika:





Komentari i prijedlozi pozeljni, po mogucnosti preporucite koje rolice, diznu i te stvari da stavim da skuter ide bolje i sta bi jos trebao mjenjati jer je na njemu sve tvornicko pa da nebi sta crknulo. Lp