Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditech se gasi usred vožnje  (Posjeta: 1487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wacken

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50
Ditech se gasi usred vožnje
« : 20 Lipanj, 2014, 16:38:03 »
Pozdrav, kupio sam Apriliu Ditech Sr 50 r prije jedno mjesec i pol, i uglavnom, usred vožnje svakih 5-6 dana, neznam ni sam o čemu to točno ovisi, al motor se gasi. Stanem negdje sa strane, - ak ga verglam odma nece, ak ga ostavim jedno pol min da odstoji onda upali iz prve, al je sansa 50 50 da ce mi stat joj jednom do doma, sto je nekih par km. I onda sljedecih tjedan dana opet nista. Izbacivalo mi je greske 18 i 20, kad sam istekao regulator temperature, onda samo 18. Pomoć?
ps. 2 dana nakon sta sam kupio skuter, odem do lokalnog mehanicara po novi filter zraka, covjek mi napricao da se odmah rjesavam toga, da te ditechove niko ziv nece popravljat i da se kvare nenormalno, navodno je pod tim istim skuterom "lezao" pozamasan dio vremena, a kad sam ga direktno pitao sta je onda sve mogao promjenit, reko mi je da je samo svjecicu mijenjao. Unaprijed zahvaljujem za bilokakvu pomoc :)

Offline Lenko

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Aprili SR 50 Di Tech
  • Moja Kaciga: XXX
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ditech se gasi usred vožnje
« Odgovori #1 : 20 Lipanj, 2014, 17:57:38 »
Proveri mu pritisak i kompresiju...a i uradi test sa sapunicom, jer očigledno iz ovoga se vidi da negde pušta...vuče falš vazduh...moguće je i da je pumpa pri kraju...za dalje, neću da te plašim...