Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Čakovec, 31.08., Nedjelja - PH Skuteri i Supermoto - Konacni dogovor str.2  (Posjeta: 12638 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
a znam ja zakej hox kuri frku..pro jel hoce vidjeti kak je to pokupiti ban...a drugo jel je ljubomoran kaj moj piaggio ide bolje nego njegov fus minereli...i nemoze se pomiriti s tom cinjenicom..i sad si je od tolkog jada kupio piaggio big bore... i sad sad bu prodo sepet svoj i kupio si jos jendog piagga..aj fala bogu se opametio...
Under construction...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG

Offline HoX-Sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: SR 70 ,SR 150, ZiP
  • MojSetup: nemam :)
robi jel ti cujes kaj ovaj cevap prica... strasno .. bahati moderator i kaj je najgore tu moje planove prica ....pas mater


zvat ces ti hox idemo na kebab , idemo racku  :headbang: :jerk: :binkybaby:
vti MVJ

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Hebote, nikakvo cudo sta je bilo sudara i padova...  :toothy12: I ja bi pao i sudario se... :icon_thumright:
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Hox kak se ti s benjsom usudis uopce na kebab ici , pa poede svoje i ona trazi i tvoje , nacuo sam ja da je bejns prv dan kad ste dosli na more zmazal 3 pice po skrivecke dok je hox pajkio..al tek mi je sad jasno zasto je od wxr-a vilica i paoliev amortizer na stalkerici..  :toothy9: :toothy12: :toothy12:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Hox kak se ti s benjsom usudis uopce na kebab ici , pa poede svoje i ona trazi i tvoje , nacuo sam ja da je bejns prv dan kad ste dosli na more zmazal 3 pice po skrivecke dok je hox pajkio..al tek mi je sad jasno zasto je od wxr-a vilica i paoliev amortizer na stalkerici..  :toothy9: :toothy12: :toothy12:

hahaha.loool :notworthy:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
robi jel ti cujes kaj ovaj cevap prica... strasno .. bahati moderator i kaj je najgore tu moje planove prica ....pas mater


zvat ces ti hox idemo na kebab , idemo racku  :headbang: :jerk: :binkybaby:
da je on ćevap bar bi na nešto izgledao! ma pusti benija na miru, vidiš da ima previše problema sa svojim kinezom! ;D