Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LG Optimus P-350, problem software  (Posjeta: 760 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
LG Optimus P-350, problem software
« : 18 Svibanj, 2014, 20:47:45 »
Naime, uštekal sam mob u laptop da prenesem neke slikice muziku itd. LG Updater me pital hoču li instalirati novi software, i naravno ja kliknem OK, nakon toga mi izbaci error update-a, te nakon toga više nemrem upaliti mob. Stoji na logu LG i žmigaju one 4 tipke ispod. Cijeli dan sam provel na netu tražeći riješenje, ali ništa. Jedino kaj sam uspio ući u emergency mode. Ne reagira na soft tipke,tj. kad ga upalim ne da se ugasiti, osim kad izvadim bateriju. Mob je ženin, a ja bum mrtav! POMAGAJTE!!!!!!!!
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: LG Optimus P-350, problem software
« Odgovori #1 : 18 Svibanj, 2014, 22:48:49 »
pokusaj full reset...neznam kako ide za optimus mini al proguglaj trebalo bi bit jednostavno i bez da triba mob bit upaljen...

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: LG Optimus P-350, problem software
« Odgovori #2 : 24 Svibanj, 2014, 08:27:45 »
Probao sam, ali ništa na žalost. Uglavnom riješio sam. Odnio sam čovijeku kaj zna, koštalo me neznanje 50kn, hebi ga svaka škola se plaća. Obrisal sam mu cijeli software, pa je trebalo rastavit mob, izvaditi neku baterijicu, valjda tipa CMOS baterije i sve ponovo instalirat. Eto, neznanje se plača!!!
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."