Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 365906 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #580 : 18 Ožujak, 2007, 22:12:28 »


veliki pozdrav braći po VESPI nisam se odavno javljo aki sam pratio forum skoro svaki dan,vidim da ste uspjeli zbit redove i krenut naprijed.ČESTITAM ,ja se nadam da ću i ja skupit svoje vespaše samo čekam jednog da se vrati s broda.pripreme su počele za sezonu i napokon sam montiro metzelerke i prije montaže sam napravio mali usporedni test na gumama naravno bez obruča i s blokom od 20kg.gume su S 83 i ME 1.
danas sam susreo na magistrali 5 skuteraša od po 50 kubika i što ih briga 60km/h uzbrdo i nizbrdo i u Cavtat na kavu 25 km od Dubrovnika.e još jedan detalj metzelerka koja mi je bila  naprijed me 1 90/90 bila je na mojoj prvoj vespi i sad na ovoj sve skupa 7god i niti jedan put se nije probila.POZDRAV SVIM NOVIM ČLANOVIMA

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #581 : 18 Ožujak, 2007, 22:51:30 »
Pozdrav, takvu gumu imam i ja.. :)

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #582 : 18 Ožujak, 2007, 23:39:01 »


veliki pozdrav braći po VESPI nisam se odavno javljo aki sam pratio forum skoro svaki dan,vidim da ste uspjeli zbit redove i krenut naprijed.ČESTITAM ,ja se nadam da ću i ja skupit svoje vespaše samo čekam jednog da se vrati s broda.pripreme su počele za sezonu i napokon sam montiro metzelerke i prije montaže sam napravio mali usporedni test na gumama naravno bez obruča i s blokom od 20kg.gume su S 83 i ME 1.
danas sam susreo na magistrali 5 skuteraša od po 50 kubika i što ih briga 60km/h uzbrdo i nizbrdo i u Cavtat na kavu 25 km od Dubrovnika.e još jedan detalj metzelerka koja mi je bila  naprijed me 1 90/90 bila je na mojoj prvoj vespi i sad na ovoj sve skupa 7god i niti jedan put se nije probila.POZDRAV SVIM NOVIM ČLANOVIMA

zanimljive slike, iako ne shvaćam koju poruku šalju....guma kad je na felgi i napumpana na cca 1.9 bar, je sasvim neka druga priča...to kaj je ona tvrda sama po sebi, može bit jedino minus.
ostajem i dalje pri S83, al moram probat i tu metzelerku, kad je svi tolko hvale  :hello:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #583 : 18 Ožujak, 2007, 23:41:06 »
da, bio jeben miting, samo mozda malo tu mač arkohola.. :o ;D to je doslo do izrazaja pri isparkiravanju, naime, moja vespa nije na brzine tak da nisam imao pojma da je lijeva rucka mjenjac  :toothy3: jbg, sori ante, maj bed :binkybaby:

vespaš-amater  ;D

ajde, bar si nešto naučio....ne ponovilo se!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #584 : 19 Ožujak, 2007, 01:05:04 »
luky i njegovi dobivaju iskaznicu cim sredimo udrugu, i btw, drago mi je luky kaj si se sjetio i nes napisat, stvarno se dugo nisi oglasavao, a i ti si naš igrač definitivno....  :icon_thumright:
a malički bu naravno naucio da px ima brzine, tak da mu se ne ponovi petak, al nadam se (u biti siguran sam) da nece to bit nikakav problem.... :)
pozdrav svim vesperadosima, evo ja otisao na sljeme u podne i sad dosel doma strgan, al nemrem pa da ne zavirim na ovaj "usko profilirani" forumčić..... :hello:

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #585 : 19 Ožujak, 2007, 11:34:17 »
Etetre, Hoću izvještaj i sken potvrde (znaš koje, sram me napisat) DANAS!!!
Spavat ćeš sutra. Uozbilji se i obavi to jeo ga ti. Imaš još dobit Statut dva komada i moju osobnu. Statut malo preuređujem da je kraći i jasniji.

Luky, pozdrav i drago mi te vidit na forumu opet. Baš nešto mijenjam na Statutu da je lakše osnovat podružnice pa ti javim (kad se registriramo) šta i kako. Ipak vas je 20 pa da ne moraju svi na skupštinu. U ovakvoj situaciji mi je teško obećavat put do Dubrovnika al to bi bila je*ena proba za EUROVESPU.

Ja otišo ranije, kaj je bilo to s rušenjem? Tko, zašto, šta šta...
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #586 : 19 Ožujak, 2007, 11:38:51 »

zanimljive slike, iako ne shvaćam koju poruku šalju....guma kad je na felgi i napumpana na cca 1.9 bar, je sasvim neka druga priča...to kaj je ona tvrda sama po sebi, može bit jedino minus.
ostajem i dalje pri S83, al moram probat i tu metzelerku, kad je svi tolko hvale  :hello:

Stvar je u načinu na koji se deformira pod težinom bila ona napumpana ili ne. Ne radi se o tvrdoći nego o preusmjeravanju deformacija. Ne pametujem bezveze, radio sam 3 godine s gumom. Doduše s cijevima al ipak znam o čemu pričam.
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #587 : 19 Ožujak, 2007, 12:07:25 »
ajd da se i ja malo javim, konačno. Sorry kaj ne uspijem doć na sastanke, al to ne znači da nisam zainteresiran za "našu stvar". Dal bum sve od sebe da uspijem u petak svratit, pa makar na kratko.
Morate mi pokazat ko to ruši vespe  :nono: da ga ne pustim blizu svoje žuče, da ne bi bilo :'(

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #588 : 19 Ožujak, 2007, 12:36:41 »
Etetre, Hoću izvještaj i sken potvrde (znaš koje, sram me napisat) DANAS!!!
Spavat ćeš sutra. Uozbilji se i obavi to jeo ga ti. Imaš još dobit Statut dva komada i moju osobnu. Statut malo preuređujem da je kraći i jasniji.



Kaj si tak bahat, macolu cu ti stisnut....  :icon_biggrin:   ...idem, idem, naravno, sam se idem doma obrijat i štura na fotkanje pa na muriju.... :happy6:
jos imam i nekog posla popodne na vespi, dobio sam neke vespa parts, pa ce to bit osica popodne...
i zvrcnem te kasnije kad sve to sredim.... :laughing1:

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #589 : 19 Ožujak, 2007, 15:22:30 »
Neznaš ti kaj je "bahat". :D:

Sad kad dobiješ novu osobnu (Jesus, još nemogu vjerovat!!!  :o) ću te stisnut da položiš i vozački. Da nemamo prezidentea u ilegali  :toothy9:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #590 : 19 Ožujak, 2007, 15:51:50 »
drago mi je kaj misliš na mene.... :)    ....a vozacki ide sad u 4 mjesecu.....    (da pokucam u drvo).....
btw-   kivno, oces bit moj stariji brat kojeg nikada nisam imao?   ::)  :)   

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #591 : 19 Ožujak, 2007, 15:58:00 »
ma dođi da te braco zagrli... :binkybaby:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #592 : 19 Ožujak, 2007, 16:01:27 »
ajooooooj, slatkić moj maliiiiiiii.........  :biggrenlove: :smileinbox:

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #593 : 19 Ožujak, 2007, 16:02:30 »
Daj pazi s tim izljevima da nas Mitza ne pročita
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #594 : 19 Ožujak, 2007, 16:06:54 »
lol  ;D
evo, gotov sam s jobom, idem se doma obrijat (bez brige, nebum stisnuo ćorkicu), pa onda sredit ovo sta vec odgađam godinu i kusur, pa se javim, olrajt?
 :hello:

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #595 : 19 Ožujak, 2007, 16:11:30 »
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
...
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #596 : 19 Ožujak, 2007, 18:45:46 »
stvari se polako vraćaju na mjesto,
ovako nešto se ne događa čestooooooo   :laughing9:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Elvir

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Nema zime
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.tabakovic.info
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespa LX 50
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #597 : 19 Ožujak, 2007, 19:28:41 »
kojis te vi carevi, e  :laughing6:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #598 : 19 Ožujak, 2007, 19:31:00 »
e da, otišo sam danas ujutro na faks u Zaprešić s vespom, bilo je malo oblačno i nekih 12 stupnjeva...a kad su završila predavanja, počela je prava mećava (ilitiga kjamet  :toothy11:)
popizdjeo sam, i odustao od povratka u Zg, jer bi izgledo ko snjegović od bljuzge...
došo stari po mene s autom, vespa ostala čekat sunčane dane i drugoj županiji!!!!!  :sad1:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #599 : 19 Ožujak, 2007, 20:01:01 »
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduješ
...

 :sign201:     ......vis kak moj braco kuzi i kusturicu........ :)



....btw-evo bio za osobnu, sve sredio, dobivam ju za dva tjedna, nije mi treba nis srala tam (u biti je, al nista strašno), pa sam drko u podrumu malo po vespi, stavio sam joj nogare da mi ne stoji na onoj faking jednoj nogici i usro sam se ko pes od prljavštine, sj#bo si koljena laganini i mantalo mi se u bulji cijelo vrijeme, ali glavno da sam si ja to složio.... :frajer:
sad, kak sam si to složio, to bumo vidli nakon par kilometara....
@nte, jesi bar piknuo vespu pod neku strehu il si je nemilosrdno ostavio da ju ćapava korozija aka rđa?
 :icon_biggrin: