Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 365104 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #440 : 15 Veljača, 2007, 12:55:03 »
evo, uspio sam dobit tajnika danas!
kaže da je sve lijepo funkcioniralo do jednog dana kad se promijenilo ''vodstvo'' kluba i sve otišlo u Honduras...sad je klub definitivno ugašen. čak su imali 30ak članova...

ja sam mu načelno objasnio što imamo u planu, čovjek je vrlo susretljiv, pa sam uzel njegov broj mobača i dogovorio sastanak sljedeći tjedan, da malo porazgovaramo kaj bi se dalo tu izvest  :icon_thumright:

p.s. tam ima i neki prostor di su se okupljali bivši članovi ( :occasion14::frajer:)  HA!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #441 : 15 Veljača, 2007, 13:16:13 »
sjajno.... :headbang: :headbang: :headbang:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #442 : 15 Veljača, 2007, 14:15:08 »
sjajno.... :headbang: :headbang: :headbang:

i velebajno. u špilju sada haj'mo !!!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #443 : 16 Veljača, 2007, 18:53:04 »
http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert,41971,15,1.html


evo bas gledam, ako ima zainteresiranih, oglas je friški......

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #444 : 16 Veljača, 2007, 21:23:56 »
http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert,41971,15,1.html


evo bas gledam, ako ima zainteresiranih, oglas je friški......

Abate oglasa, koga briga šta je drugi vlasnik  u odličnom stanju... Ko gleda vlasnika... :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #445 : 17 Veljača, 2007, 10:17:24 »
http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert,41971,15,1.html


evo bas gledam, ako ima zainteresiranih, oglas je friški......

hahahahahhahaaaaaa! sic mora odma na tapeciranje. u bijelo  :icon_biggrin:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #446 : 20 Veljača, 2007, 01:47:41 »
kakve su to bedastoće s patentima... udruga može bit koliko hoćeš... ne istoimenih, ali ako se i jedno slovo razlikuje ili npr sjedište, nema frke...

www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #447 : 20 Veljača, 2007, 01:53:57 »
nego, ako razmislimo zasto mene ovdje nema pre cesto, to je zato sto mi se jedna osoba u zadnje vrijeme jaaako zamjerila ovdje. i ne zelim biti u istoj udruzi u kojoj je i ona...  dakle, ja jesam za udrugu, ali bez te osobe... možda je zagreb vespa klub izvrsno rješenje... ljudi su svi tu iz istog grada, prisutni, dostupni za druženje, zajedničke akcije itd... a on automatski otpada... :-))
a s normalnim pojedincima i klubovima iz drugih gradova možemo se prijateljski družit i poduzimat odredjene zajednicke akcije, ako nam se sprdne... ali bez onih koji nam se ne svidjaju... ha???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #448 : 20 Veljača, 2007, 11:45:48 »
ooooo, djediceeeee! vrnul si se..... :happy8:  ....bas mi je drago....

ovako, ja se ne slazem da se itko tu razdvaja, moze bit ovaj mi je antipatican, ovaj mi je dobar, ovaj je srbin (lol), ali ja mislim da tu ljubav prema vespi treba imat presudnu ulogu jerbo jos nismo nis ni napravili, a vec se ekipa kolje....   meni je u interesu da napravimo klub na drzavnoj razini kad smo ga vec poceli raditi, da se to postavi na noge, skupi ekipa, a poslije jebite si mater kak got znate i  hocete...... :icon_biggrin:  ...naravno da je glupo se pretvarat, ali to je u ovoj situaciji jedino ispravno riješenje....  neka Vas duh vespe blagoslovi i očisti od svih zala i nesuglasica koje nosite u sebi, barem na koji mjesec...  :toothy9:
...i da taj klub vec jednom pocne funkcionirati....

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #449 : 20 Veljača, 2007, 12:41:20 »
e pa dragi moji, ovako ćemo:

svi Vi ovdje imate nevjerovatne oratorske sposobnosti, a ja sam ipak napravio nešto konkretno!
svi ste čuli za AAMK Sveučilište, jedan od najstarijih i najjačih klubova takve vrste u Zagrebu.
e pa, tamo je prije postojala ''sekcija'' vespa klub, koja je ugašena, ali uz našu intervenciju ćemo ga ponovno upalit!
bio sam danas na sastanku s tajnikom, izvjesnim gospodinom Gordanom Bunetom i naišao na jako pozitivne reakcije!
Čovjek je jako ljubazan, i spreman nam je ponudit prostor za naša okupljanja (što je zapravo najbitnije  ;D).
Financijske strane priče se i nismo dotaknuli, al glavo da je sve pokrenuto. Valjda ćemo s vremenom upecat pokojeg sponzu  :icon_biggrin:.
ovaj tjedan gosin tajnik na Bjelolasici sastanči s HAKovcima, pa smo se dogovorili da ga nazovem sljedeći tjedan i da se svi nađemo u prostorijama kluba na trgu svima nam znanog maršala br.3 (u dvorištu)

što kažete?
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Hrvoje-ZD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: NV-150
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #450 : 20 Veljača, 2007, 13:05:30 »
Možda se ne bi bilo loše povezati za početak sa npr.VW Buba klubom ZG illi sa nekim sličnim pa da ljudi objasne kako oni funkcioniraju,kakav im je statut kluba,pravilinik,hijearhija i klubu,... :) :hello:
AIRCOOLED RULES

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #451 : 20 Veljača, 2007, 13:08:37 »
e pa dragi moji, ovako ćemo:

svi Vi ovdje imate nevjerovatne oratorske sposobnosti, a ja sam ipak napravio nešto konkretno!
svi ste čuli za AAMK Sveučilište, jedan od najstarijih i najjačih klubova takve vrste u Zagrebu.
e pa, tamo je prije postojala ''sekcija'' vespa klub, koja je ugašena, ali uz našu intervenciju ćemo ga ponovno upalit!
bio sam danas na sastanku s tajnikom, izvjesnim gospodinom Gordanom Bunetom i naišao na jako pozitivne reakcije!
Čovjek je jako ljubazan, i spreman nam je ponudit prostor za naša okupljanja (što je zapravo najbitnije  ;D).
Financijske strane priče se i nismo dotaknuli, al glavo da je sve pokrenuto. Valjda ćemo s vremenom upecat pokojeg sponzu  :icon_biggrin:.
ovaj tjedan gosin tajnik na Bjelolasici sastanči s HAKovcima, pa smo se dogovorili da ga nazovem sljedeći tjedan i da se svi nađemo u prostorijama kluba na trgu svima nam znanog maršala br.3 (u dvorištu)

što kažete?

meni, a mislim i većini je bitno zajedničko druženje i poneka vikend-ruta. nema tu puno filozofije  :glasses9:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #452 : 20 Veljača, 2007, 13:09:30 »
bravo antiša! ....vidite kako jedan hrvat katolik radi pravi (i pošten) posao za sve nas.....      svaka cast, stari.... :headbang:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #453 : 20 Veljača, 2007, 13:11:36 »
i imali bi pleeejs!!!!!!  jebenitzaaaa! :drunken_smilie:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #454 : 20 Veljača, 2007, 14:45:04 »
ma super je buksa, i vespe bi mogli sparkat tam u dvorištu  :frajer:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #455 : 20 Veljača, 2007, 14:49:43 »
 :clock:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #456 : 20 Veljača, 2007, 16:16:16 »
upravo onog najglasvnijeg se niste dotakli a to je najam prostora.
ante zajeb godine to ste trebali odmah rješiti jerbo ovako niš od toga.
nebute ušli u prostor do zaključenja ugovora,a ako vidi da ste jako intristing negine vam par tisuča za najam mjesečno.
osnujte novi klub van ikojeg auto kluba na osnovi neprofitne organizacije i svaki skup organizirate preko foruma nebute morali plačati najam prostora kad vam za to mogu poslužiti restorani,birtije, ledine bez imalo ulaganja a ono za najam okrenite prema klopi i pijači.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #457 : 20 Veljača, 2007, 16:28:32 »
upravo onog najglasvnijeg se niste dotakli a to je najam prostora.
ante zajeb godine to ste trebali odmah rješiti jerbo ovako niš od toga.
nebute ušli u prostor do zaključenja ugovora,a ako vidi da ste jako intristing negine vam par tisuča za najam mjesečno.
osnujte novi klub van ikojeg auto kluba na osnovi neprofitne organizacije i svaki skup organizirate preko foruma nebute morali plačati najam prostora kad vam za to mogu poslužiti restorani,birtije, ledine bez imalo ulaganja a ono za najam okrenite prema klopi i pijači.


čekaj malo, jesi ti bio na sastanku ili ja?  :icon_scratch: 
pa valjda znam kaj pričam i kaj sam se dogovorio...koji najam, koje tisuće?!?!
to je klupski prostor (AAMK Sveučilište), ujedno i tajnikov ''ured''.
načelni dogovor je da se odredi jedan fiksni termin (tjedno, npr.) i onda se svi skupimo tamo i udri  :occasion14: :bacva:

kuiš, mrci?
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #458 : 20 Veljača, 2007, 16:49:20 »
ma kužim, ali nevjerujem očima što pišeš.
načelni dogovor da u prostore kluba uđu osobe koje su nepoznate i nisu članovi kluba AAMK Sveučilište.
malo naivno.prvo slijedi učlanjenje u klub koji nismo mi osnovali, pa plačanje članarine osobi koja nije sa foruma,kako glasi statut kluba u koji bi se eventualno upisali,koje su obaveze a koje su prednosti članstva to su ozbiljne stvari o kojima mora članstvo odlučiti a ne tajnik neznam čega.dosada je sve bilo na bazi dobrovoljnosti i tako treba ostati. pusti snove i spusti se na zemlju.znamj da hočete osnovati klub, nema frke.
ajmo ovako,osnujmo klub skuteraša na nivou RH a u sklopu njega vespa klub zagreb,rijeka,split, osjek i statut napisati tako da ga svi znaju i razumiju. sve če se organizirati na dobrovoljnosti a ne u stilu političara koji kroje sve po svom džepu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #459 : 20 Veljača, 2007, 17:27:32 »
ovo zadnje neide tebe več sam govorio opčenito jer politika je kurva a svi znamo kako kurva zarađuje i tko određuje cijenu.stavi na forum releventne podatke o tom klubu i pusti buduče članstvo da odluči dali če osnovati svoj vlastiti klub ili če se učlaniti u ovaj koji postoji.
ja sam da imam vespu za soluciju novog kluba a ovaj da ode u ropotarnicu vremena.
Piaggio X9 250  Black Box